Jacob Widell Zetterström
Sweden · Midfielder

Jacob Widell Zetterström

YAŞ23
BOY181
KİLO69
KULÜPSwansea
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut52.33 / 90
Kilit pas20.93 / 90
Başarılı dripling41.87 / 90
Kazanılan ikili2210.26 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 104 orta sahalar
Kilit pas — %41 (0.93) Asist — %0 (0.00) Drible — %92 (1.87) Pas isabeti — %66 (%85) Top kapma — %96 (4.66) İkili mücadele — %75 (%54) 62 ORT. % 41 0 92 66 96 75
  • Kilit pas 0.93 %41
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.87 %92
  • Pas isabeti %85 %66
  • Top kapma 4.66 %96
  • İkili mücadele %54 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 193 dakika oynadı.
2026/27 5 193 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSwansea 5 193 0 0 6.57
Şut5%40 isabet
Kilit pas2
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan22%54
Müdahale9
Faul36 kazanılan
İlk 1132 yedek
2025/26 42 1.666 0 1 6.51
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSwansea 41 1.587 0 1 6.52
League CupSwansea 1 79 0 0 6.30
Şut19%47 isabet
Kilit pas15
Drible12%39 başarı
İkili kazanılan105%48
Müdahale34
Faul2639 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111923 yedek
G+A / 900.05
Kart5
TOPLAM GOL3
İLK 114527 yedek girdi
KART14
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 3 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 3 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 34 4-3-3 — 17 4-1-4-1 — 7 5-3-2 — 3 3-4-2-1 — 2 4-4-2 — 2 65 maç
  • 4-2-3-134%52
  • 4-3-317%26
  • 4-1-4-17%11
  • 5-3-23%5
  • 3-4-2-12%3
  • 4-4-22%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 M. JørgensenM. Jørgensen 1 J. IredaleJ. Iredale Zetterstr 3
MAÇ GEÇMİŞİ47 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 WrexhamH 0-0 75 2 6.2
01.09.2026 WatfordH 2-0 33 2 7.2
29.08.2026 DerbyA 0-3 65 1 6.6
22.08.2026 Sheffield UtdH 0-0
15.08.2026 Stoke CityA 1-2 20 6.3
02.05.2026 CharltonH 3-1 36 6.9
25.04.2026 NorwichA 1-1 15 6.2
21.04.2026 QPRA 1-2 76 1 7.0
18.04.2026 SouthamptonH 1-2 60 3 6.9
11.04.2026 LeicesterA 0-1 77 1 6.9
06.04.2026 MiddlesbroughH 2-2 56 1 6.2
03.04.2026 Sheffield UtdA 3-3 76 2 6.2
21.03.2026 CoventryH 0-3 93 2 6.9
13.03.2026 WrexhamA 2-0 19 6.3
10.03.2026 PortsmouthA 1-2 31 6.2
07.03.2026 Stoke CityH 2-0 7 1
28.02.2026 IpswichA 3-0 76 1 6.2
24.02.2026 PrestonH 1-1 15 6.3
21.02.2026 Bristol CityH 1-0 70 6.9
14.02.2026 DerbyA 2-0 16 6.5
24.01.2026 Hull CityA 2-1 14 6.3
20.01.2026 BlackburnH 3-1 66 6.2
17.01.2026 BirminghamH 1-1 68 6.6
04.01.2026 MillwallA 2-1 36 1 6.3
01.01.2026 West BromH 1-0 56 6.2
29.12.2025 Oxford UnitedA 0-1 87 6.3
26.12.2025 CoventryA 1-0 31 1 6.9
19.12.2025 WrexhamH 2-1 59 1 6.6
13.12.2025 Stoke CityA 2-1 27 1 6.6
09.12.2025 PortsmouthH 1-0 57 1 6.7
06.12.2025 Oxford UnitedH 2-0 72 6.2
29.11.2025 West BromA 3-2 36 6.5
25.11.2025 DerbyH 1-2
22.11.2025 Bristol CityA 3-0
08.11.2025 IpswichH 1-4 45 6.3
05.11.2025 PrestonA 2-1 59 7.0
01.11.2025 CharltonA 1-1 25 6.6
25.10.2025 NorwichH 2-1 16 6.5
22.10.2025 QPRH 0-1 12 2 6.9
18.10.2025 SouthamptonA 0-0
20.09.2025 BirminghamA 1-0 5
13.09.2025 Hull CityH 2-2 9 6.5
30.08.2025 Sheffield WednesdayA 0-2 1
23.08.2025 WatfordH 1-1 26 6.2
16.08.2025 Sheffield UtdH 1-0 37 1 6.9
12.08.2025 Crawley TownH 3-1 79 6.3
09.08.2025 MiddlesbroughA 1-0 20 6.3
ŞUT36
GOL0
xG2.4
xG FARKI-2.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
50' · xG 0.099 16' · xG 0.012 53' · xG 0.139 29' · xG 0.024 22' · xG 0.03 30' · xG 0.009 52' · xG 0.036 52' · xG 0.227 42' · xG 0.06 40' · xG 0.031 87' · xG 0.307 40' · xG 0.11 14' · xG 0.061 39' · xG 0.038 83' · xG 0.078 58' · xG 0.043 82' · xG 0.066 86' · xG 0.017 78' · xG 0.02 77' · xG 0.082 65' · xG 0.144 50' · xG 0.045 44' · xG 0.065 42' · xG 0.071 29' · xG 0.022 40' · xG 0.211 51' · xG 0.031 49' · xG 0.011 90' · xG 0.008 90' · xG 0.012 73' · xG 0.054 47' · xG 0.022 34' · xG 0.116 26' · xG 0.064 81' · xG 0.052 71' · xG 0.013
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 24 (%67) Açık oyun — 4 (%11) Korner — 3 (%8) Duran top — 2 (%6) Kontra atak — 1 (%3) Taç sonrası — 1 (%3) Diğer — 1 (%3) 36 şut
  • Asist sonrası24%67
  • Açık oyun4%11
  • Korner3%8
  • Duran top2%6
  • Kontra atak1%3
  • Taç sonrası1%3
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 30 (%83) Sol ayak — 4 (%11) Kafa — 2 (%6) 36 şut
  • Sağ ayak30%83
  • Sol ayak4%11
  • Kafa2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 1 16-30' — 6 31-45' — 8 46-60' — 9 61-75' — 3 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 46-60'
  • 1-15' 1 %3
  • 16-30' 6 %17
  • 31-45' 8 %22
  • 46-60' 9 %25
  • 61-75' 3 %8
  • 76-90+' 9 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 47 maç
Swansea 47maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-01 Swansea Aalborg BK loan transfer
2025-01-31 Aalborg BK Swansea €3.35m
2023-07-18 Landskrona Aalborg BK ?
2023-01-27 Malmö Landskrona ?
2022-11-30 BK Olympic Malmö End of loan
2022-01-08 Malmö BK Olympic loan transfer
2022-01-01 Malmö FF U19 Malmö -
2020-01-01 Malmö FF U17 Malmö FF U19 -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Championship2026 · Swansea 1sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1587 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.4Championship 2025
PERFORMANS39.41587 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 68.8
Derinden oyun kurucu 64.8
Box-to-box orta saha 63.7
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %55
Dakika %71
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %57
Dakika %86
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.52 7.1 92
Müdahale / 90 1.81 3.2 57
Performans skoru 39.4 75 52
İkili mücadele kazanma 48.54 58 84
Pas hacmi / 90 25.07 50 50
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam