LİGEredivisie
BU SEZON0G · 1A
Asist10.28 / 90
Şut20.56 / 90
Kilit pas51.40 / 90
Başarılı dripling10.28 / 90
Kazanılan ikili113.07 / 90
Rating6.30
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 67 defanslar
- Müdahale 1.96 %76
- Pas arası 0.00 %0
- Blok 0.28 %27
- İkili mücadele %38 %11
- Pas isabeti %90 %70
- Faul (az iyi) 2.24 %3
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 322 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
4
322
0
1
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan11%38
Müdahale7
Faul81 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.28
2025/26
35
2.929
0
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%65 isabet
Kilit pas35
Drible24%48 başarı
İkili kazanılan136%50
Müdahale54
Faul2844 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11332 yedek
G+A / 900.03
Kart3
2024/25
32
1.959
5
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%86 isabet
Kilit pas22
Drible13%35 başarı
İkili kazanılan71%40
Müdahale34
Faul1919 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11239 yedek
G+A / 900.28
Kart2
TOPLAM GOL5
İLK 116011 yedek girdi
KART5
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %40
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-143%61
- 4-4-226%37
- 4-2-2-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Fortuna SittardH | 2-3 | 97 | 1 | – | 6.2 | |
| 23.08.2026 | PSV EindhovenA | 5-1 | 45 | – | 5.6 | ||
| 16.08.2026 | ADO Den HaagA | 1-4 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 09.08.2026 | UtrechtH | 2-1 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 21.05.2026 | AjaxA | 2-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | HeraclesA | 1-2 | 88 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | NEC NijmegenH | 2-1 | 92 | 2 | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | ExcelsiorH | 2-3 | 94 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | FeyenoordA | 3-1 | 86 | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | GO Ahead EaglesH | 0-0 | 92 | 2 | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | TelstarA | 0-2 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | AZ AlkmaarH | 3-0 | 84 | – | 7.5 | ||
| 13.03.2026 | PEC ZwolleA | 1-1 | 92 | 1 | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | AjaxH | 3-1 | 94 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | FC VolendamA | 3-2 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | TwenteA | 2-1 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 14.02.2026 | UtrechtH | 1-2 | 91 | 1 | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | PSV EindhovenH | 1-2 | 89 | – | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | Sparta RotterdamA | 2-0 | 87 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | Fortuna SittardH | 1-2 | 96 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | HeerenveenA | 0-2 | 95 | – | 6.5 | ||
| 10.01.2026 | NAC BredaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | GO Ahead EaglesA | 1-1 | 93 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 13.12.2025 | FC VolendamH | 3-0 | 85 | 1 | 7.0 | ||
| 05.12.2025 | ExcelsiorA | 0-2 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 02.12.2025 | AjaxA | 2-0 | 81 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2025 | PEC ZwolleH | 2-2 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | NEC NijmegenA | 2-0 | 84 | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | TwenteH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | Fortuna SittardA | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | Sparta RotterdamH | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 03.10.2025 | NAC BredaA | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | FeyenoordH | 0-1 | 68 | 2 | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | TelstarH | 2-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | UtrechtA | 0-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 29.08.2025 | HeraclesH | 4-0 | 66 | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | PSV EindhovenA | 4-2 | 94 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | HeerenveenH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | AZ AlkmaarA | 4-1 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 18.05.2025 | PEC ZwolleA | 2-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 14.05.2025 | AjaxH | 2-2 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | AZ AlkmaarA | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 03.05.2025 | WaalwijkH | 6-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2025 | HeraclesH | 4-1 | 89 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.04.2025 | UtrechtA | 3-1 | 24↑ | – | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | PSV EindhovenH | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 02.04.2025 | FeyenoordA | 4-1 | 75 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.03.2025 | NAC BredaA | 1-1 | 8↑ | – | 4.9 | ||
| 16.03.2025 | Fortuna SittardH | 1-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | TwenteH | 1-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 15.02.2025 | Willem IIA | 1-3 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 08.02.2025 | NEC NijmegenH | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 02.02.2025 | Sparta RotterdamA | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 28.01.2025 | HeraclesA | 1-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 25.01.2025 | HeerenveenH | 1-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 15.12.2024 | TwenteA | 2-0 | 63 | 1 | 6.7 | ||
| 08.12.2024 | PEC ZwolleH | 0-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | Willem IIH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | PSV EindhovenA | 5-0 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2024 | Sparta RotterdamH | 1-0 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT40
GOL1
xG4.0
xG FARKI-3.0under performing
DÖNÜŞÜM%2.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%70
- Kontra atak5%12
- Açık oyun4%10
- Korner3%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak29%72
- Sol ayak11%28
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR40 şut
- 1-15' 5 %12
- 16-30' 4 %10
- 31-45' 7 %18
- 46-60' 6 %15
- 61-75' 11 %28
- 76-90+' 7 %18
PİYASA DEĞERİ€1.50M+25.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 71 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Groningen U18
→
Groningen U21
-
Groningen U18
→
Groningen U21
-
2020-07-01
Groningen U17
→
Groningen U18
-
Groningen U17
→
Groningen U18
-
2019-07-01
Groningen Youth
→
Groningen U17
-
Groningen Youth
→
Groningen U17
-
2015-07-01
Quick 1887 Yth.
→
Groningen Youth
free transfer
Quick 1887 Yth.
→
Groningen Youth
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2929 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.2Eredivisie 2025
PERFORMANS41.12929 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
71.5
Derinden oyun kurucu
69.2
Box-to-box orta saha
67.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%53
Dakika
%98
Değer / getiri
%90
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%60
Dakika
%98
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.75
7.1
95
Performans skoru
41.1
75
55
Müdahale / 90
1.66
3.2
52
İkili mücadele kazanma
50.37
58
87
Pas hacmi / 90
32.66
50
65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Olivier KemenIstanbul Basaksehir · 29
%95
0gol
3asist
62scout
€200K
Süper Lig
Benjamin BouchouariTrabzonspor · 24
%84
0gol
0asist
49scout
€5.00M
Süper Lig
Khalis MerahLyon · 18
%80
0gol
1asist
67scout
Ligue 1
Tim WeahMarseille · 25
%77
2gol
2asist
61scout
Ligue 1
João MarquesCasa Pia · 23
%69
1gol
0asist
55scout
€150K
Primeira Liga
Will HughesCrystal Palace · 30
%69
0gol
0asist
52scout
€6.00M
Premier League
Harry WinksLeicester · 29
%68
1gol
2asist
58scout
€5.00M
Championship
Niccolo SquizzatoVirtus Entella · 23
%60
0gol
2asist
72scout
€900K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum