LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Başarılı dripling10.94 / 90
Kazanılan ikili65.62 / 90
Rating7.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Başarılı dripling
0.940.75
Kazanılan ikili
5.624.78
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CAF U23 Cup of Nations2023 Morocco · Africa
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
2
96
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%55
Müdahale2
Faul11 kazanılan
İlk 1111 yedek
2025/26
22
602
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas6
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan32%52
Müdahale12
Faul1013 kazanılan
İlk 11616 yedek
Kart11
2024/25
27
1.783
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%21 isabet
Kilit pas16
Drible29%53 başarı
İkili kazanılan112%49
Müdahale34
Faul1542 kazanılan
İlk 11207 yedek
G+A / 900.05
Kart6
2021/22
2
62
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan7%54
Müdahale3
Faul13 kazanılan
2020/21
2
129
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan9%47
Müdahale3
Faul1
İlk 112
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 113426 yedek girdi
KART9
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%43
- 4-3-320%37
- 4-1-4-15%9
- 5-4-13%6
- 4-4-22%4
- 3-4-1-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ57 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | BaşakşehirH | 2-1 | 5↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | KasımpaşaA | 1-1 | 91 | – | 7.0 | ||
| 17.05.2026 | GenclerbirligiH | 0-3 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 09.05.2026 | BesiktasA | 1-2 | 77 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | GoztepeH | 1-1 | 69 | – | 7.0 | ||
| 27.04.2026 | KonyasporA | 2-1 | 48↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | Istanbul BasaksehirH | 1-1 | 2↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | AlanyasporA | 1-1 | 3↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | GalatasarayH | 2-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 18.03.2026 | EyüpsporA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2026 | Fatih KaragümrükH | 3-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-2 | 4↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | FenerbahceH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | SamsunsporA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | AntalyasporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | KasimpasaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | KocaelisporA | 1-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 22.12.2025 | GenclerbirligiA | 4-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | BesiktasH | 3-3 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | GoztepeA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | KonyasporH | 3-1 | 72 | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | GalatasarayA | 0-0 | 7↑ | 1 | 6.0 | ||
| 25.10.2025 | EyüpsporH | 2-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | RizesporA | 1-2 | 34↑ | – | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | ToulouseH | 2-3 | 67↑ | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | ReimsA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | Stade Brestois 29H | 3-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | LensA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.03.2025 | Paris Saint GermainH | 1-6 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | MontpellierA | 0-2 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Le HavreA | 1-1 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | NiceH | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.02.2025 | AngersH | 3-3 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | MarseilleA | 5-1 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | RennesH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | LilleA | 4-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 19.01.2025 | NantesH | 1-1 | 88 | – | 7.7 | ||
| 12.01.2025 | Paris Saint GermainA | 2-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 04.01.2025 | ReimsH | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.12.2024 | ToulouseA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.12.2024 | MarseilleH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | RennesA | 5-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.11.2024 | MontpellierH | 1-0 | 71 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.11.2024 | LyonA | 1-0 | 87 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2024 | StrasbourgH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | AngersA | 4-2 | 65 | 2 | 7.2 | ||
| 19.10.2024 | LensH | 0-2 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 05.10.2024 | AuxerreH | 3-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | NantesA | 2-2 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 20.09.2024 | NiceA | 8-0 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 13.09.2024 | LilleH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | MetzA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2024 | MetzH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2022 | ExcelsiorH | 0-2 | 62↑ | – | 6.6 | ||
| 10.05.2022 | ExcelsiorA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2021 | NEC NijmegenA | 3-0 | 68 | – | 6.9 | ||
| 15.05.2021 | De GraafschapA | 2-3 | 61 | – | 6.2 |
ŞUT8
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%75
- Açık oyun1%12
- Korner1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%88
- Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 3 %38
AKSİYON HARİTASI1554 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1554
- Pas1062%71
- Top kazanma104%7
- Faul88%6
- Top teması73%5
- Müdahale53%4
- Uzaklaştırma38%3
- Bloke edilen pas22%1
- İkili mücadele21%1
- Çalım18%1
- Kurtarılan şut16%1
PİYASA DEĞERİ€5.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 57 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Fortuna U19
→
Roda JC
free transfer
Fortuna U19
→
Roda JC
free transfer
2019-07-01
Willem II U19
→
Fortuna U19
free transfer
Willem II U19
→
Fortuna U19
free transfer
2017-07-01
KV Mechelen Yth
→
Willem II U19
free transfer
KV Mechelen Yth
→
Willem II U19
free transfer
2015-07-01
Anderlecht Yth.
→
KV Mechelen Yth
free transfer
Anderlecht Yth.
→
KV Mechelen Yth
free transfer
2014-07-01
KRC Genk Youth
→
Anderlecht Yth.
free transfer
KRC Genk Youth
→
Anderlecht Yth.
free transfer
2013-07-01
Anderlecht Yth.
→
KRC Genk Youth
free transfer
Anderlecht Yth.
→
KRC Genk Youth
free transfer
2010-07-01
Waasland-Beveren
→
Anderlecht Yth.
free transfer
Waasland-Beveren
→
Anderlecht Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kadro dışıKadroda yok
6 maç
11.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
10.2025
Sırt sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 602 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.7Süper Lig 2025
PERFORMANS42.4602 dk
KARARUygun değil44/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
56.3
Derinden oyun kurucu
54.3
Box-to-box orta saha
51.1
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%61
Dakika
%58
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%62
Dakika
%68
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.65
7.1
94
Performans skoru
42.4
75
56
Müdahale / 90
1.79
3.2
56
İkili mücadele kazanma
52.46
58
90
Pas hacmi / 90
49.34
50
99
Dakika güvenliği
20.3
82
25
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sebastian Sebulonsen1.FC Köln · 25
%95
0gol
0asist
54scout
€5.50M
Bundesliga
Khalis MerahLyon · 18
%88
0gol
1asist
67scout
Ligue 1
Melker WidellSwansea · 23
%85
0gol
1asist
60scout
Championship
Jorg SchreudersGroningen · 21
%76
0gol
1asist
67scout
€1.50M
Eredivisie
Tristan MuyumbaAtlanta United FC · 28
%66
1gol
0asist
53scout
Major League Soccer
José MartínezCorinthians · 31
%64
1gol
1asist
50scout
Serie A
Harry WinksLeicester · 29
%61
1gol
2asist
58scout
€5.00M
Championship
Tim WeahMarseille · 25
%60
2gol
2asist
61scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


