LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.25 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.25 / 90
Kazanılan ikili164.03 / 90
Rating6.49
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 75 defanslar
- Müdahale 0.76 %16
- Pas arası 2.02 %91
- Blok 0.25 %42
- İkili mücadele %57 %54
- Pas isabeti %89 %59
- Faul (az iyi) 0.50 %66
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 357 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Segunda Liga2018/2019 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
8
556
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan20%61
Müdahale4
Faul24 kazanılan
İlk 1153 yedek
2025/26
50
3.000
1
2
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%53 isabet
Kilit pas18
Drible12%71 başarı
İkili kazanılan156%57
Müdahale71
Faul4526 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113119 yedek
G+A / 900.09
Kart142
2024/25
36
2.159
4
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas16
Drible14%61 başarı
İkili kazanılan134%53
Müdahale47
Faul4525 kazanılan
İlk 112511 yedek
G+A / 900.21
Kart12
2023/24
35
1.658
1
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas11
Drible17%85 başarı
İkili kazanılan140%58
Müdahale44
Faul2729 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111619 yedek
G+A / 900.05
Kart10
2022/23
39
1.348
1
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%31 isabet
Kilit pas6
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan96%48
Müdahale40
Faul4013 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111326 yedek
G+A / 900.07
Kart4
2021/22
35
1.113
2
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas4
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan84%55
Müdahale31
Faul199 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111124 yedek
G+A / 900.24
Kart5
TOPLAM GOL12
İLK 11103103 yedek girdi
KART45
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %17
- 46-60' 4 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1124%62
- 4-4-236%18
- 4-3-332%16
- 4-4-1-14%2
- 4-1-4-13%2
- 4-2-2-21%0
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Racing SantanderH | 3-2 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 31.08.2026 | BarcelonaA | 5-2 | 92 | – | 5.9 | ||
| 20.08.2026 | AlavesH | 1-1 | 81 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | SevillaA | 2-1 | 98 | – | 6.6 | ||
| 01.07.2026 | BelgiumA | 3-2 | 127 | – | 6.9 | ||
| 26.06.2026 | IraqH | 5-0 | 34↑ | 1 | 6.7 | ||
| 23.06.2026 | NorwayA | 3-2 | 33↑ | – | 7.3 | ||
| 16.06.2026 | FranceA | 3-1 | 5↑ | – | – | ||
| 27.05.2026 | Crystal PalaceA | 1-0 | 91 | – | 7.0 | ||
| 23.05.2026 | AlavesA | 1-2 | 29↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 17.05.2026 | VillarrealH | 2-0 | 92 | – | 7.7 | ||
| 14.05.2026 | ValenciaA | 1-1 | 27↑ | – | 7.3 | ||
| 11.05.2026 | GironaH | 1-1 | 92 | 1 | 7.3 | ||
| 07.05.2026 | StrasbourgA | 0-1 | 87 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | GetafeA | 0-2 | 93 | – | 7.2 | ||
| 30.04.2026 | StrasbourgH | 1-0 | 95 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | Real SociedadH | 3-3 | 94 | – | 6.3 | ||
| 23.04.2026 | EspanyolH | 1-0 | 92 | 2 | 7.3 | ||
| 16.04.2026 | AEK Athens FCA | 3-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | MallorcaA | 3-0 | 36↑ | – | 6.9 | ||
| 09.04.2026 | AEK Athens FCH | 3-0 | 89 | – | 8.5 | ||
| 22.03.2026 | BarcelonaA | 1-0 | 86 | 1 | 6.2 | ||
| 19.03.2026 | SamsunsporH | 0-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2026 | LevanteH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 12.03.2026 | SamsunsporA | 1-3 | 50 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2026 | OviedoH | 3-0 | 88 | – | 7.5 | ||
| 28.02.2026 | Athletic ClubH | 1-1 | 92 | 1 | 7.0 | ||
| 21.02.2026 | Real BetisA | 1-1 | 38↑ | 1 | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | Real MadridA | 2-1 | 80 | 1 | 6.0 | ||
| 24.01.2026 | OsasunaH | 1-3 | 94 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 18.01.2026 | MoroccoH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2026 | EgyptH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 09.01.2026 | MaliA | 0-1 | 28↑ | 2 | 7.2 | ||
| 03.01.2026 | SudanH | 3-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 30.12.2025 | BeninA | 0-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | Congo DRH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.12.2025 | BotswanaH | 3-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 15.12.2025 | Real BetisH | 0-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 11.12.2025 | JagielloniaA | 1-2 | 80 | – | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | Slovan BratislavaA | 2-1 | 57 | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | OviedoA | 0-0 | 35↑ | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | Real MadridH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | Lech PoznanH | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 01.11.2025 | VillarrealA | 4-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | AlavesH | 1-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 23.10.2025 | BK HackenA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | LevanteA | 0-3 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | Real SociedadA | 0-1 | 71 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | ShkendijaH | 2-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | SevillaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.09.2025 | Atletico MadridA | 3-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | Celta VigoH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | OsasunaA | 2-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 31.08.2025 | BarcelonaH | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 28.08.2025 | NemanH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | Athletic ClubA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.08.2025 | NemanA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | GironaA | 1-3 | 98 | 1 | 7.2 | ||
| 24.05.2025 | MallorcaH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | Celta VigoA | 1-2 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT20
GOL2
xG3.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner9%45
- Asist sonrası6%30
- Açık oyun2%10
- Duran top2%10
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%50
- Kafa9%45
- Sol ayak1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
- 1-15' 2 %10
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 4 %20
- 46-60' 3 %15
- 61-75' 4 %20
- 76-90+' 5 %25
AKSİYON HARİTASI2668 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2668
- Pas1746%68
- Top kazanma196%8
- Uzaklaştırma137%5
- Hava topu94%4
- Top teması92%4
- Müdahale90%4
- Pas arası81%3
- Faul66%3
- Kurtarış30%1
- Çalım29%1
PİYASA DEĞERİ€2.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ17
DİSİPLİN23kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 203 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-22
União Madeira
→
CF Fuenlabrada
?
União Madeira
→
CF Fuenlabrada
?
2020-07-21
CF Fuenlabrada
→
União Madeira
End of loan
CF Fuenlabrada
→
União Madeira
End of loan
2019-09-02
União Madeira
→
CF Fuenlabrada
loan transfer
União Madeira
→
CF Fuenlabrada
loan transfer
2017-07-31
Diambars FC
→
União Madeira
?
Diambars FC
→
União Madeira
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
6 maç
03.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
4 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
1 maç
11.2021
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
La Liga2024 · Rayo Vallecano
12sarı · 33 maç
🟥
Copa del Rey2024 · Rayo Vallecano
1kırmızı · 2 maç
🟨
La Liga2023 · Rayo Vallecano
10sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2020 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.6La Liga 2025
PERFORMANS43.22020 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
86.4
Derinden oyun kurucu
77.2
Box-to-box orta saha
71.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%59
Dakika
%81
Değer / getiri
%88
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%64
Dakika
%90
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
7
7.1
99
Müdahale / 90
2.41
3.2
75
Pas arası / 90
1.56
2.3
68
Performans skoru
43.2
75
58
İkili mücadele kazanma
57.98
58
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Federico RiccaBelgrano Cordoba · 31
%95
0gol
0asist
37scout
Liga Profesional Argentina
Hasan YesilyurtSarıyer · 25
%91
0gol
1asist
58scout
1. Lig
Jonathan VaraneQPR · 24
%89
1gol
2asist
59scout
Championship
Hugo MagnettiStade Brestois 29 · 27
%77
1gol
1asist
56scout
€6.00M
Ligue 1
Ylber RamadaniLecce · 29
%74
1gol
0asist
54scout
€1.80M
Serie A
Ishak KaraogulKeçiörengücü · 23
%70
3gol
1asist
61scout
1. Lig
Wilfred NdidiBeşiktaş · 29
%66
2gol
0asist
52scout
€10.00M
Süper Lig
RanieleCorinthians · 29
%60
2gol
1asist
51scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


