LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Şut41.33 / 90
Başarılı dripling10.33 / 90
Kazanılan ikili206.64 / 90
Rating6.37
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 73 defanslar
- Müdahale 3.32 %97
- Pas arası 2.66 %99
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %69 %82
- Pas isabeti %81 %18
- Faul (az iyi) 1.00 %39
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 271 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Premier League Cup2018/2019 · England · 2nd Place
🥈
Copa Catalunya2014/2015 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
3
271
0
0
6.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan20%69
Müdahale10
Faul32 kazanılan
İlk 113
2025/26
52
4.581
3
1
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut65%40 isabet
Kilit pas20
Drible9%69 başarı
İkili kazanılan241%61
Müdahale89
Faul6921 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11511 yedek
G+A / 900.08
Kart8
2024/25
37
3.333
2
3
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%39 isabet
Kilit pas15
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan160%55
Müdahale47
Faul5019 kazanılan
İlk 1137
G+A / 900.14
Kart8
2023/24
37
3.328
3
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%40 isabet
Kilit pas9
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan135%60
Müdahale39
Faul2613 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1137
G+A / 900.11
Kart5
2022/23
35
2.569
4
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%47 isabet
Kilit pas8
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan100%61
Müdahale28
Faul239 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11314 yedek
G+A / 900.14
Kart63
2021/22
32
2.705
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%11 isabet
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan112%56
Müdahale33
Faul345 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11302 yedek
Kart91
2020/21
34
3.015
1
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%32 isabet
Kilit pas7
Drible10%77 başarı
İkili kazanılan166%62
Müdahale43
Faul3317 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1134
G+A / 900.06
Kart10
TOPLAM GOL16
İLK 112079 yedek girdi
KART51
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 3 %19
- 76-90+' 6 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1105%49
- 4-4-258%27
- 4-3-335%16
- 4-1-4-110%5
- 4-4-1-14%2
- 3-4-2-11%0
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | BarcelonaA | 5-2 | 92 | 2 | 5.9 | ||
| 20.08.2026 | AlavesH | 1-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | SevillaA | 2-1 | 98 | 2 | 6.3 | ||
| 27.05.2026 | Crystal PalaceA | 1-0 | 91 | 2 | 7.5 | ||
| 23.05.2026 | AlavesA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | VillarrealH | 2-0 | 92 | 2 | 7.6 | ||
| 14.05.2026 | ValenciaA | 1-1 | 88 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 11.05.2026 | GironaH | 1-1 | 92 | 1 | 7.3 | ||
| 07.05.2026 | StrasbourgA | 0-1 | 87 | 2 | 7.5 | ||
| 03.05.2026 | GetafeA | 0-2 | 93 | – | 6.9 | ||
| 30.04.2026 | StrasbourgH | 1-0 | 95 | 5 | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | Real SociedadH | 3-3 | 94 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 16.04.2026 | AEK Athens FCA | 3-1 | 87 | 2 | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | MallorcaA | 3-0 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 09.04.2026 | AEK Athens FCH | 3-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 03.04.2026 | ElcheH | 1-0 | 90 | 2 | 8.3 | ||
| 22.03.2026 | BarcelonaA | 1-0 | 86 | – | 6.6 | ||
| 19.03.2026 | SamsunsporH | 0-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2026 | LevanteH | 1-1 | 87 | 1 | 7.3 | ||
| 12.03.2026 | SamsunsporA | 1-3 | 50 | 1 | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | SevillaA | 1-1 | 86 | – | 7.5 | ||
| 04.03.2026 | OviedoH | 3-0 | 94 | 2 | 7.9 | ||
| 28.02.2026 | Athletic ClubH | 1-1 | 92 | 2 | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | Real BetisA | 1-1 | 99 | 2 | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | Atletico MadridH | 3-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 01.02.2026 | Real MadridA | 2-1 | 105 | – | 7.0 | ||
| 24.01.2026 | OsasunaH | 1-3 | 94 | 1 | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | Celta VigoA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.01.2026 | MallorcaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.01.2026 | GetafeH | 1-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 21.12.2025 | ElcheA | 4-0 | 93 | 1 | 6.3 | ||
| 18.12.2025 | DritaH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 2 | 9.9 |
| 15.12.2025 | Real BetisH | 0-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 11.12.2025 | JagielloniaA | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 07.12.2025 | EspanyolA | 1-0 | 97 | – | 6.6 | ||
| 01.12.2025 | ValenciaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | Slovan BratislavaA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | OviedoA | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 09.11.2025 | Real MadridH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | Lech PoznanH | 3-2 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 01.11.2025 | VillarrealA | 4-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | AlavesH | 1-0 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 23.10.2025 | BK HackenA | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.10.2025 | LevanteA | 0-3 | 90 | – | 7.7 | ||
| 05.10.2025 | Real SociedadA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.10.2025 | ShkendijaH | 2-0 | 94 | 3 | 7.6 | ||
| 28.09.2025 | SevillaH | 0-1 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 24.09.2025 | Atletico MadridA | 3-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | Celta VigoH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | OsasunaA | 2-0 | 81 | 2 | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | BarcelonaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 28.08.2025 | NemanH | 4-0 | 83 | 2 | 7.5 | ||
| 25.08.2025 | Athletic ClubA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.08.2025 | NemanA | 0-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 15.08.2025 | GironaA | 1-3 | 98 | 1 | 6.3 | ||
| 24.05.2025 | MallorcaH | 0-0 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 18.05.2025 | Celta VigoA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 15.05.2025 | Real BetisH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 09.05.2025 | Las PalmasA | 0-1 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 02.05.2025 | GetafeH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 |
ŞUT56
GOL3
xG2.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%5.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Serbest vuruş19%34
- Korner15%27
- Asist sonrası12%21
- Duran top5%9
- Açık oyun2%4
- Taç sonrası2%4
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak37%66
- Kafa17%30
- Diğer1%2
- Sol ayak1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR56 şut
- 1-15' 5 %9
- 16-30' 14 %25
- 31-45' 8 %14
- 46-60' 5 %9
- 61-75' 8 %14
- 76-90+' 16 %29
AKSİYON HARİTASI3532 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %26
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3532
- Pas2462%72
- Uzaklaştırma286%8
- Top kazanma196%6
- Hava topu130%4
- Müdahale85%2
- Top teması79%2
- Pas arası58%2
- Faul56%2
- Korner kazandırma29%1
- İkili mücadele27%1
PİYASA DEĞERİ€2.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ11
DİSİPLİN12kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 230 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
05.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
4 maç
09.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
La Liga2022 · Rayo Vallecano
2kırmızı · 31 maç
🟨
La Liga2020 · Alaves
10sarı · 34 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3278 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.0La Liga 2025
PERFORMANS70.13278 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
89.1
Defansif bek
87.2
Klasik stoper
85.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%93
Dakika
%99
Değer / getiri
%82
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%87
Dakika
%99
Değer / getiri
%89
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
57.19
62
92
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
70.1
76
92
İkili mücadele kazanma
59.86
64
94
Müdahale / 90
1.84
2.2
84
Ortalama rating
7.02
7.2
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nikola KatićFC Schalke 04 · 29
%95
1gol
1asist
69scout
€1.80M
2. Bundesliga
Robin PröpperTwente · 32
%88
0gol
0asist
64scout
Eredivisie
Davinson SánchezGalatasaray · 29
%84
1gol
0asist
56scout
€18.00M
UEFA Champions League
Gustavo GómezPalmeiras · 32
%79
2gol
1asist
65scout
Serie A
Nicolás ZalazarInstituto Cordoba · 28
%77
1gol
1asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Jacobo RamónComo · 20
%77
2gol
0asist
75scout
Serie A
Ze VitorNacional · 24
%76
4gol
1asist
73scout
Primeira Liga
Yerson MosqueraWolves · 24
%60
0gol
0asist
71scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







SD Eibar