LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Şut51.09 / 90
Kilit pas51.09 / 90
Başarılı dripling20.44 / 90
Kazanılan ikili143.06 / 90
Rating7.08
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 0.87 %27
- Pas arası 1.09 %63
- Blok 0.66 %74
- İkili mücadele %58 %46
- Pas isabeti %88 %49
- Faul (az iyi) 0.87 %46
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 412 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Süper Lig2024/2025 · Turkey
🏆
Cup2024/2025 · Turkey
🏆
Süper Lig2023/2024 · Turkey
🏆
Super Cup2023/2024 · Turkey
🏆
Audi Cup2019 · World
🏆
International Champions Cup2018 · World
🏆
Olympics Intercontinental Play-offs2016 Rio de Janeiro · World
🏆
Superliga2016 · Colombia
🏆
CONMEBOL Libertadores2016 · South-America
🏆
Primera A2015 Clausura · Colombia
🏆
Primera A2014 Apertura · Colombia
🏆
Primera A2013 Clausura · Colombia
🏆
Primera A2013 Apertura · Colombia
🏆
Copa Colombia2013 · Colombia
🏆
Superliga2012/2013 · Colombia
🏆
Copa Colombia2012 · Colombia
🥈
CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America · 2nd Place
🥈
Super Cup2024/2025 · Turkey · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2023 · World · 2nd Place
🥈
League Cup2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2016/2017 · Europe · 2nd Place
🥈
Eerste Divisie2016/2017 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2016/2017 · Holland · 2nd Place
🥈
CONMEBOL U202015 Uruguay · South-America · 2nd Place
🥈
Superliga2015 · Colombia · 2nd Place
🥈
Superliga2014 · Colombia · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Sudamericana2014 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
9
746
1
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas7
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan35%61
Müdahale9
Faul65 kazanılan
Ofsayt2
İlk 119
G+A / 900.12
Kart1
2025/26
43
3.346
2
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas15
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan187%58
Müdahale65
Faul4734 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11403 yedek
G+A / 900.05
Kart71
2024/25
48
3.938
5
2
7.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%31 isabet
Kilit pas14
Drible24%73 başarı
İkili kazanılan293%68
Müdahale112
Faul4734 kazanılan
İlk 11462 yedek
G+A / 900.16
Kart10
2023/24
36
2.218
2
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas8
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan140%58
Müdahale50
Faul2916 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112313 yedek
G+A / 900.16
Kart5
2022/23
46
890
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan60%64
Müdahale24
Faul84 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11838 yedek
Kart1
2021/22
43
1.953
2
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas6
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan125%63
Müdahale49
Faul2016 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112023 yedek
G+A / 900.09
Kart5
2020/21
37
2.146
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan136%61
Müdahale55
Faul3111 kazanılan
İlk 112413 yedek
Kart3
TOPLAM GOL171 penaltı
İLK 1113470 yedek girdi
KART33
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 4 %24
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 4 %24
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 5 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1102%54
- 3-4-2-144%23
- 4-3-315%8
- 3-4-311%6
- 4-4-210%5
- 3-4-1-28%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar11aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | BaşakşehirA | 2-3 | 88 | 0 | 5.8 | ||
| 29.08.2026 | GöztepeH | 3-2 | 89 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 21.08.2026 | Erzurumspor FKA | 0-4 | 86 | – | 7.5 | ||
| 14.08.2026 | Çorum FKH | 2-2 | 71 | – | 6.7 | ||
| 07.07.2026 | SwitzerlandA | 0-0 | 49 | – | 6.5 | ||
| 04.07.2026 | GhanaH | 1-0 | 87 | 2 | 7.7 | ||
| 27.06.2026 | PortugalH | 0-0 | 93 | 1 | 7.2 | ||
| 24.06.2026 | Congo DRH | 1-0 | 91 | 1 | 7.3 | ||
| 18.06.2026 | UzbekistanA | 1-3 | 92 | 1 | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | KasimpasaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | AntalyasporH | 4-2 | 87 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | SamsunsporA | 4-1 | 88 | – | 5.3 | ||
| 26.04.2026 | FenerbahceH | 3-0 | 83 | – | 6.5 | ||
| 18.04.2026 | GenclerbirligiA | 1-2 | 85 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | KocaelisporH | 1-1 | 88 | – | 6.6 | ||
| 08.04.2026 | GoztepeA | 1-3 | 86 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | TrabzonsporA | 2-1 | 94 | 1 | 7.3 | ||
| 14.03.2026 | Istanbul BasaksehirH | 3-0 | 88 | – | 7.5 | ||
| 10.03.2026 | LiverpoolH | 1-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | BesiktasA | 0-1 | 98 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | AlanyasporH | 3-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 25.02.2026 | JuventusA | 3-2 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | KonyasporA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2026 | JuventusH | 5-2 | 88 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.02.2026 | EyüpsporH | 5-1 | 45 | – | 7.0 | ||
| 08.02.2026 | RizesporA | 0-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.02.2026 | KayserisporH | 4-0 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 28.01.2026 | Manchester CityA | 2-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 24.01.2026 | Fatih KaragümrükA | 1-3 | 88 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2026 | Atletico MadridH | 1-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | Gazişehir GaziantepH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | KasimpasaH | 3-0 | 94 | 1 | 7.9 | ||
| 13.12.2025 | AntalyasporA | 1-4 | 67 | – | 7.2 | ||
| 09.12.2025 | MonacoA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.12.2025 | SamsunsporH | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.12.2025 | FenerbahceA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.11.2025 | Union St. GilloiseH | 0-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 22.11.2025 | GenclerbirligiH | 3-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 09.11.2025 | KocaelisporA | 1-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 05.11.2025 | AjaxA | 0-3 | 90 | – | 7.6 | ||
| 26.10.2025 | GoztepeH | 3-1 | 62 | 1 | 6.6 | ||
| 22.10.2025 | Bodo/GlimtH | 3-1 | 95 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | BesiktasH | 1-1 | 34 | 1 | 5.3 | ||
| 30.09.2025 | LiverpoolH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.09.2025 | AlanyasporA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 22.09.2025 | KonyasporH | 3-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 18.09.2025 | Eintracht FrankfurtA | 5-1 | 90 | 1 | 5.7 | ||
| 13.09.2025 | EyüpsporA | 0-2 | 69 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | RizesporH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 24.08.2025 | KayserisporA | 0-4 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.08.2025 | Fatih KaragümrükH | 3-0 | 81 | – | 7.6 | ||
| 08.08.2025 | Gazişehir GaziantepA | 0-3 | 66 | – | 6.9 | ||
| 30.05.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-0 | 78 | 1 | 7.7 | ||
| 24.05.2025 | GoztepeA | 0-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 18.05.2025 | KayserisporH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | TrabzonsporA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.05.2025 | SivassporH | 4-1 | 70 | – | 7.3 | ||
| 27.04.2025 | EyüpsporA | 1-5 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2025 | BB BodrumsporH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 11.04.2025 | SamsunsporA | 0-2 | 90 | – | 8.2 |
ŞUT18
GOL3
xG1.5
xG FARKI+1.5over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner14%78
- Taç sonrası2%11
- Asist sonrası1%6
- Duran top1%6
Vücut bölgesine göre
- Kafa12%67
- Sağ ayak4%22
- Sol ayak1%6
- Diğer1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 5 %28
- 46-60' 5 %28
- 61-75' 2 %11
- 76-90+' 2 %11
AKSİYON HARİTASI3276 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3276
- Pas2345%75
- Uzaklaştırma163%5
- Top kazanma155%5
- Hava topu140%4
- Top teması113%4
- Faul83%3
- Offsideprovoked52%2
- Müdahale41%1
- Çalım30%1
- Kurtarış25%1
PİYASA DEĞERİ€18.00M-10.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ21
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 262 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
Nacional U20
→
Atl. Nacional
-
Nacional U20
→
Atl. Nacional
-
2013-07-01
CD América U20
→
Nacional U20
?
CD América U20
→
Nacional U20
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
10.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
08.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
10 maç
04.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
5 maç
09.2021
QuarantineKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Al-Ahli SFC
%46
2026-07-22
Como 1907
%39
2026-07-18
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Süper Lig2025 · Galatasaray
1sarı · 1 maç
🟨
Super Cup2025 · Galatasaray
1sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2407 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.5Süper Lig 2025
PERFORMANS65.22407 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
87.6
Defansif bek
84.0
Klasik stoper
82.9
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%76
Dakika
%91
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%76
Dakika
%92
Değer / getiri
%0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
66.97
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
65.2
76
86
İkili mücadele kazanma
58.26
64
91
Müdahale / 90
1.76
2.2
80
Ortalama rating
7.03
7.2
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Thibault De SmetParis FC · 27
%95
0gol
1asist
60scout
Ligue 1
MicaelPalmeiras · 25
%88
0gol
1asist
67scout
Serie A
Robin PröpperTwente · 32
%78
0gol
0asist
64scout
Eredivisie
Dayot UpamecanoBayern München · 27
%75
1gol
1asist
60scout
€70.00M
Bundesliga
Max CleworthWrexham · 23
%75
3gol
4asist
72scout
Championship
ZankaLos Angeles Galaxy · 35
%73
0gol
1asist
64scout
Major League Soccer
Igor SilvaLorient · 29
%65
1gol
0asist
62scout
Ligue 1
Manu FernándezCelta Vigo · 24
%60
0gol
0asist
59scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



