Tiago Silva
Brazil · Defender

Tiago Silva

YAŞ29
BOY173 cm
KİLO66 kg
KULÜPLorient
DOĞUM YERİRio de Janeiro
LİGLigue 1
BU SEZON1G · 0A
Gol10.07 / 90
Asist00.00 / 90
Şut60.44 / 90
Kilit pas80.58 / 90
Başarılı dripling30.22 / 90
Kazanılan ikili574.14 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2025 · 103 defanslar
Müdahale — %62 (1.74) Pas arası — %24 (0.80) Blok — %56 (0.51) İkili mücadele — %81 (%62) Pas isabeti — %49 (%87) Faul (az iyi) — %86 (0.65) 60 ORT. % 62 24 56 81 49 86
  • Müdahale 1.74 %62
  • Pas arası 0.80 %24
  • Blok 0.51 %56
  • İkili mücadele %62 %81
  • Pas isabeti %87 %49
  • Faul (az iyi) 0.65 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1239 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9. Coupe de France2025 · Lorient · 2 maç 2asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Ligue 22024/2025 · France
🏆 Super Cup2018/2019 · Cyprus
🥈 HNL2020/2021 · Croatia · 2nd Place
🥈 1. Division2018/2019 · Cyprus · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2021 0 2022 0 2023 0 2025 1
GolAsist
2025/26 29 1.239 1 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 29 1.239 1 0 6.72
Şut6%17 isabet
Kilit pas8
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan57%62
Müdahale24
Faul917 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111316 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2023/24 6 259 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 6 259 0 0 6.30
Şut1
Kilit pas2
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan20%51
Müdahale8
Faul74 kazanılan
İlk 1124 yedek
Kart2
2022/23 16 457 0 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 16 457 0 0 6.74
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan33%55
Müdahale18
Faul75 kazanılan
İlk 11511 yedek
Kart21
2021/22 38 1.589 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lorient 38 1.589 0 0 6.58
Şut10%60 isabet
Kilit pas10
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan73%46
Müdahale27
Faul2523 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111721 yedek
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 114250 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA2
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 27 4-2-3-1 — 12 5-3-2 — 12 4-1-4-1 — 11 4-3-3 — 8 3-4-3 — 6 76 maç
  • 3-4-2-127%36
  • 4-2-3-112%16
  • 5-3-212%16
  • 4-1-4-111%14
  • 4-3-38%11
  • 3-4-36%8
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 Le HavreH 0-2
10.05.2026 MetzA 0-4 1
02.05.2026 Paris Saint GermainA 2-2
26.04.2026 StrasbourgH 2-3 12 6.5
18.04.2026 MarseilleH 2-0 10 1 6.5
12.04.2026 LyonA 2-0
05.04.2026 Paris FCH 1-1
01.03.2026 AuxerreH 2-2 89 6.3
22.02.2026 NiceA 3-3 93 1 5.9
15.02.2026 AngersH 2-0 89 7.6
07.02.2026 Stade Brestois 29A 2-0
31.01.2026 NantesH 2-1 93 6.9
24.01.2026 RennesA 0-2 74 1 6.7
16.01.2026 MonacoA 1-3 89 6.9
04.01.2026 MetzH 1-1 90 7.3
14.12.2025 StrasbourgA 0-0
07.12.2025 LyonH 1-0
30.11.2025 NiceH 3-1
09.11.2025 ToulouseH 1-1 90 1 6.9
02.11.2025 LensA 3-0 90 6.0
29.10.2025 Paris Saint GermainH 1-1 90 1 1 7.7
26.10.2025 AngersA 2-0 45 6.7
19.10.2025 Stade Brestois 29H 3-3
03.10.2025 Paris FCA 2-0
27.09.2025 MonacoH 3-1
21.09.2025 Le HavreA 1-1
30.08.2025 LilleH 1-7 90 1 5.9
24.08.2025 RennesH 4-0 94 7.2
17.08.2025 AuxerreA 1-0 100 6.5
14.01.2024 LilleA 3-0 90 6.7
20.12.2023 Stade Brestois 29A 4-0 90 1 6.0
17.12.2023 StrasbourgH 1-2
01.10.2023 MontpellierH 0-3 32 6.3
23.09.2023 NantesA 5-3 27 5.6
17.09.2023 MonacoH 2-2 20 6.9
23.04.2023 ToulouseH 0-1 66 1 6.5
16.04.2023 MonacoA 3-1 90 6.5
19.03.2023 NiceA 1-1 90 1 6.2
12.03.2023 Estac TroyesH 2-0 90 7.6
05.03.2023 LyonA 0-0 22 6.5
26.02.2023 AuxerreH 0-1 89 7.2
19.02.2023 AjaccioH 3-0
12.02.2023 NantesA 1-0
05.02.2023 AngersH 0-0
01.02.2023 ReimsA 4-2
27.01.2023 RennesH 2-1 10 6.7
14.01.2023 MarseilleA 3-1
11.01.2023 MonacoH 2-2
23.10.2022 Estac TroyesA 2-2
15.10.2022 ReimsH 0-0
09.10.2022 Stade Brestois 29A 1-2
21.05.2022 Estac TroyesH 1-1 80 1 6.9
14.05.2022 BordeauxA 0-0
08.05.2022 MarseilleH 0-3 61 6.6
01.05.2022 ReimsH 1-2
24.04.2022 RennesA 5-0
20.04.2022 MetzH 1-0
17.04.2022 NiceA 2-1 90 6.7
08.04.2022 Saint EtienneH 6-2
03.04.2022 Paris Saint GermainA 5-1 1
ŞUT8
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
84' · xG 0.028 50' · xG 0.187 25' · xG 0.079 85' · xG 0.02 51' · xG 0.059 · GOL 57' · xG 0.04 36' · xG 0.015 84' · xG 0.041
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 3 (%38) Korner — 2 (%25) Asist sonrası — 1 (%12) Taç sonrası — 1 (%12) Serbest vuruş — 1 (%12) 8 şut
  • Açık oyun3%38
  • Korner2%25
  • Asist sonrası1%12
  • Taç sonrası1%12
  • Serbest vuruş1%12
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%88) Kafa — 1 (%12) 8 şut
  • Sağ ayak7%88
  • Kafa1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %12
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 3 %38
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %38
AKSİYON HARİTASI607 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 8 9 10 15 16 17 20 29
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 10 11 13 14 19 26
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %30 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR607
Pas 449 Pas — 449 (%77) Uzaklaştırma — 27 (%5) Top kazanma — 26 (%4) Top… 22 Top teması — 22 (%4) Faul — 15 (%3) Hava topu — 12 (%2) Müdahale — 10 (%2) Pas arası — 9 (%2) İkili mücadele — 8 (%1) Korner kazandırma — 6 (%1)
  • Pas449%77
  • Uzaklaştırma27%5
  • Top kazanma26%4
  • Top teması22%4
  • Faul15%3
  • Hava topu12%2
  • Müdahale10%2
  • Pas arası9%2
  • İkili mücadele8%1
  • Korner kazandırma6%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 89 maç
Lorient 89maç 2021–2025
NK Osijek 2019–2020
Asteras Tripolis 2015–2017
Comercial 2013–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Lorient Igor Silva
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 SakatlıkKadroda yok 28 maç
11.2025 Heel InjuryKadroda yok 1 maç
06.2023 Uyluk sakatlığıKadroda yok 6 maç
04.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
10.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1239 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.8Ligue 1 2025
PERFORMANS59.81239 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek 76.4
Klasik stoper 76.1
Ayağı iyi stoper 75.2
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %62
Dakika %63
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %62
Dakika %76
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 42.86 42 100
Performans skoru 59.8 74 81
İkili mücadele kazanma 61.96 58 100
Müdahale / 90 1.74 3 58
Pas arası / 90 0.8 1.9 42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam