LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.13 / 90
Kilit pas30.38 / 90
Başarılı dripling30.38 / 90
Kazanılan ikili324.09 / 90
Rating6.55
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.130.86
Kilit pas
0.380.43
Başarılı dripling
0.380.43
Kazanılan ikili
4.096.45
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Liga AUFNone · Uruguay
🏆
Pan American GamesNone · World
🏆
Super CupNone · Belgium
🏆
First Division ANone · Belgium
🏆
Super Cup2022 · Belgium
🏆
First Division A2021/2022 · Belgium
🏆
Super Cup2021 · Belgium
🏆
First Division A2020/2021 · Belgium
🏆
First Division A2019/2020 · Belgium
🏆
Pan American Games2015 · World
🏆
Liga AUF2013/2014 · Uruguay
🥈
CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Cup2019/2020 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
20
705
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan32%59
Müdahale11
Faul77 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111010 yedek
Kart11
2025/26
9
628
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan45%61
Müdahale17
Faul116 kazanılan
İlk 1181 yedek
Kart1
2024/25
31
2.377
1
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas8
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan122%54
Müdahale39
Faul2819 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11274 yedek
G+A / 900.04
Kart81
2023/24
23
1.880
1
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%17 isabet
Kilit pas3
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan80%49
Müdahale20
Faul2315 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1123
G+A / 900.05
Kart51
2022/23
20
1.803
1
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan83%61
Müdahale25
Faul1816 kazanılan
İlk 1120
G+A / 900.05
Kart5
2021/22
28
660
1
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas4
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan43%55
Müdahale12
Faul811 kazanılan
İlk 11523 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2020/21
8
450
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan26%59
Müdahale8
Faul38 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1153 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 113510 yedek girdi
KART13
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-114%35
- 4-3-1-27%18
- 4-3-36%15
- 3-4-2-15%12
- 3-4-1-24%10
- 4-4-24%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | HuracanH | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 30.08.2026 | Atletico TucumanA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | Defensa Y JusticiaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Independ. RivadaviaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2026 | BanfieldA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2026 | TigreA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | River PlateA | 2-3 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 17.05.2026 | Argentinos JRSA | 1-1 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 12.05.2026 | Union Santa FeH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Gimnasia L.P.H | 0-1 | 25 | – | 5.0 | ||
| 20.04.2026 | Barracas CentralA | 0-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | AldosiviH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | River PlateA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 22.03.2026 | Racing ClubH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | Talleres CordobaH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.02.2026 | Atletico TucumanH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2026 | Defensa Y JusticiaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2026 | Argentinos JRSA | 0-0 | 37 | – | 6.9 | ||
| 29.01.2026 | TigreH | 1-1 | 68 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2026 | Rosario CentralA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.11.2025 | Union Santa FeH | 0-0 | 77 | 1 | 6.6 | ||
| 11.11.2025 | Argentinos JRSA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 04.11.2025 | TigreH | 0-0 | 22 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Boca JuniorsA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.09.2025 | San Martin S.J.H | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 31.08.2025 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | 96 | – | 7.0 | ||
| 25.08.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-3 | 68 | 1 | 6.5 | ||
| 15.08.2025 | AldosiviA | 0-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 09.08.2025 | BanfieldH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 24.05.2025 | CharleroiA | 2-1 | 89 | – | 6.5 | ||
| 16.05.2025 | KVC WesterloH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | KV MechelenH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.04.2025 | Standard LiegeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | DenderH | 4-4 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 13.04.2025 | KV MechelenA | 1-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | KVC WesterloA | 2-2 | 45↑ | – | 7.7 | ||
| 28.03.2025 | CharleroiH | 0-0 | 45 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | St. TruidenH | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | KortrijkA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.03.2025 | KVC WesterloH | 0-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | AntwerpA | 2-2 | 99 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2025 | DenderH | 3-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 08.02.2025 | Club Brugge KVA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2025 | KV MechelenH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 26.01.2025 | GentH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 19.01.2025 | Union St. GilloiseA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.01.2025 | GenkA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.12.2024 | Cercle BruggeA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.12.2024 | CharleroiH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.12.2024 | Standard LiegeA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 01.12.2024 | AnderlechtH | 0-0 | 71 | – | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | Union St. GilloiseH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.10.2024 | CharleroiA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | KV MechelenA | 5-0 | 12 | – | 3.0 | ||
| 29.09.2024 | GentA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | KortrijkH | 1-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 15.09.2024 | St. TruidenA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2024 | Standard LiegeH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.08.2024 | KVC WesterloA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.08.2024 | Cercle BruggeH | 1-1 | 25↑ | – | 6.6 |
ŞUT4
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%50
- Duran top2%50
Vücut bölgesine göre
- Kafa2%50
- Sağ ayak1%25
- Sol ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 139 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
SakatlıkŞüpheli
4 maç
05.2021
SakatlıkKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Jupiler Pro League2024 · OH Leuven
1kırmızı · 30 maç
🟥
Jupiler Pro League2023 · OH Leuven
1kırmızı · 24 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 705 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU32.6Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS26.9705 dk
KARARUygun değil43/100
FORM TRENDİDüşüşte-11.9
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
53.3
Derinden oyun kurucu
44.9
Box-to-box orta saha
38.8
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%39
Dakika
%74
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%30
Performans
%35
Dakika
%73
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.55
7.1
92
İkili mücadele kazanma
59.26
58
100
Müdahale / 90
1.4
3.2
44
Pas arası / 90
1.15
2.3
50
Dakika güvenliği
34
82
42
Performans skoru
26.9
75
36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -11.9.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Agustín CardozoLanus · 28
%95
0gol
1asist
48scout
€22.00M
Liga Profesional Argentina
Caique GonçalvesVitoria · 30
%91
0gol
0asist
47scout
Serie A
JemmesFluminense · 25
%81
0gol
1asist
55scout
Serie A
Manu DuahSan Diego · 20
%79
0gol
0asist
59scout
Major League Soccer
Kai TrewinNew York City FC
%78
0gol
0asist
52scout
Major League Soccer
Mauro PittónUnion Santa Fe · 31
%68
0gol
0asist
44scout
Liga Profesional Argentina
Eduardo DomaChapecoense-sc
%68
1gol
0asist
47scout
Serie A
Federico FattoriArgentinos JRS · 33
%60
0gol
0asist
47scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

