Portugal · Midfielder
Matheus Fellipe Costa Pereira
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili13.91 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
3.916.94
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Pro League2026 · Al-Nassr · 3 maç
2gol5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Segunda División2021/2022 · Spain
🥈
Copa del Rey2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2019 Armenia · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
5
23
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
2025/26
34
2.709
7
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%53 isabet
Kilit pas17
Drible12%24 başarı
İkili kazanılan209%51
Müdahale62
Faul6267 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11313 yedek
G+A / 900.3
Kart10
2024/25
32
2.654
0
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%36 isabet
Kilit pas15
Drible11%39 başarı
İkili kazanılan233%55
Müdahale89
Faul6263 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11311 yedek
G+A / 900.07
Kart101
2023/24
37
2.305
1
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%19 isabet
Kilit pas13
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan213%56
Müdahale91
Faul6249 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112611 yedek
G+A / 900.08
Kart8
2022/23
38
2.016
1
2
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas13
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan164%55
Müdahale61
Faul5145 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112216 yedek
G+A / 900.13
Kart5
TOPLAM GOL11
İLK 1111443 yedek girdi
KART33
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 2 %18
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 3 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-149%35
- 5-3-230%21
- 4-3-321%15
- 4-4-221%15
- 5-4-116%11
- 4-1-4-14%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.07.2026 | SpainH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.07.2026 | CroatiaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2026 | ColombiaA | 0-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 23.06.2026 | UzbekistanH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.06.2026 | Congo DRH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | OviedoH | 3-0 | 62 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | LevanteA | 2-0 | 92 | 2 | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | VillarrealH | 1-1 | 93 | 4 | 7.2 | ||
| 01.05.2026 | GironaA | 0-1 | 80 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.04.2026 | AlavesA | 2-1 | 86 | 1 | – | 6.6 | |
| 21.04.2026 | ValenciaH | 1-1 | 85 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 12.04.2026 | Rayo VallecanoH | 3-0 | 72 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 04.04.2026 | Real MadridH | 2-1 | 70 | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | ElcheA | 2-1 | 98 | 2 | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | EspanyolH | 2-1 | 97 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 07.03.2026 | OsasunaA | 2-2 | 88 | – | 7.0 | ||
| 28.02.2026 | Real SociedadH | 0-1 | 84 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | Celta VigoA | 2-0 | 92 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2026 | Real BetisH | 1-2 | 78 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | BarcelonaA | 3-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 02.02.2026 | SevillaH | 4-1 | 92 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 25.01.2026 | Atletico MadridA | 3-0 | 88 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | Athletic ClubH | 3-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 11.01.2026 | Rayo VallecanoA | 2-1 | 81 | 2 | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | GironaH | 1-2 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 19.12.2025 | ValenciaA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 05.12.2025 | OviedoA | 0-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | OsasunaH | 2-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | VillarrealA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 09.11.2025 | GetafeH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | Real BetisA | 3-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | LevanteH | 1-1 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | SevillaA | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | Athletic ClubA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 27.09.2025 | AlavesH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.09.2025 | Real SociedadA | 1-0 | 46↑ | 1 | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | Atletico MadridH | 1-1 | 67 | – | 6.6 | ||
| 15.09.2025 | EspanyolA | 3-2 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | Real MadridA | 2-1 | 26↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2025 | Rayo VallecanoA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | GetafeH | 1-2 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 14.05.2025 | Real MadridA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.05.2025 | ValladolidH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2025 | GironaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.04.2025 | BarcelonaA | 1-0 | 66 | – | 6.5 | ||
| 19.04.2025 | LeganesH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | Real SociedadA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | ValenciaA | 1-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | EspanyolH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | Athletic ClubA | 1-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | AlavesH | 1-1 | 25↑ | 1 | 6.2 | ||
| 10.02.2025 | OsasunaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 01.02.2025 | Atletico MadridA | 2-0 | 89 | – | 7.2 | ||
| 25.01.2025 | Real BetisH | 0-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 20.01.2025 | VillarrealA | 4-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 06.12.2024 | Celta VigoA | 2-0 | 89 | – | 6.5 | ||
| 03.12.2024 | BarcelonaH | 1-5 | 90 | – | 5.9 | ||
| 29.11.2024 | ValenciaH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 23.11.2024 | Las PalmasA | 2-3 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 10.11.2024 | Atletico MadridH | 0-1 | 90 | 1 | 7.6 |
ŞUT39
GOL7
xG4.1
xG FARKI+2.9over performing
DÖNÜŞÜM%17.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası27%69
- Korner5%13
- Açık oyun4%10
- Duran top2%5
- Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak25%64
- Kafa11%28
- Sağ ayak3%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR39 şut
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 5 %13
- 31-45' 10 %26
- 46-60' 10 %26
- 61-75' 3 %8
- 76-90+' 8 %21
AKSİYON HARİTASI2028 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2028
- Pas1212%64
- Faul112%6
- Top kazanma111%6
- Top teması98%5
- Hava topu85%4
- Uzaklaştırma82%4
- Bloke edilen pas57%3
- Müdahale55%3
- Çalım52%3
- İkili mücadele28%1
PİYASA DEĞERİ€15.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 146 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Braga U19
→
Braga U23
-
Braga U19
→
Braga U23
-
2017-07-01
Braga U17
→
Braga U19
-
Braga U17
→
Braga U19
-
2016-07-01
Palmeiras U17
→
Braga U17
-
Palmeiras U17
→
Braga U17
-
2015-07-01
Gafanha Yth.
→
Palmeiras U17
?
Gafanha Yth.
→
Palmeiras U17
?
2013-07-01
Beira-Mar Yth.
→
Gafanha Yth.
?
Beira-Mar Yth.
→
Gafanha Yth.
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
2 maç
02.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
02.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2709 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.2La Liga 2025
PERFORMANS40.82709 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
77.9
Box-to-box orta saha
75.2
Derinden oyun kurucu
72.7
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%53
Dakika
%97
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%59
Dakika
%97
Değer / getiri
%7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.97
7.1
98
Müdahale / 90
2.06
3.2
64
Performans skoru
40.8
75
54
İkili mücadele kazanma
51.1
58
88
Pas hacmi / 90
41.46
50
83
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Leandro BarreiroBenfica · 25
%95
2gol
1asist
50scout
€15.00M
UEFA Champions League
Andrés PereaNew York City FC · 25
%83
3gol
2asist
60scout
Major League Soccer
Rubén AlcarazGranada CF · 34
%74
4gol
2asist
57scout
€400K
Segunda División
Mauricio CardilloIndepend. Rivadavia · 22
%73
2gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Tommaso PobegaBologna · 26
%68
3gol
1asist
53scout
Serie A
Maguette GueyeRacing Santander · 23
%64
2gol
0asist
65scout
€1.00M
Segunda División
Walid BouabdelliNancy · 25
%62
2gol
1asist
55scout
Ligue 2
Dro FernándezParis Saint Germain · 16
%60
1gol
0asist
52scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



UD Almería