LİGSuperliga
BU SEZON2G · 0A
Gol20.64 / 90
Şut113.52 / 90
Kilit pas61.92 / 90
Başarılı dripling72.24 / 90
Kazanılan ikili185.77 / 90
Rating7.33
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2026 · 57 orta sahalar
- Kilit pas 1.92 %82
- Asist 0.00 %0
- Drible 2.24 %93
- Pas isabeti %69 %2
- Top kapma 2.56 %38
- İkili mücadele %43 %30
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 281 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Superliga2026 · Odense · 4 maç
2gol4.
8.
Superliga2025 · Odense · 30 maç
10gol8.
4asist15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
FIFA Intercontinental Cup2020 Qatar · World
🏆
Bundesliga2020/2021 · Germany
🏆
Super Cup2020/2021 · Germany
🏆
UEFA Super Cup2020/2021 · Europe
🏆
DFB Pokal2019/2020 · Germany
🏆
Bundesliga2019/2020 · Germany
🏆
3. Liga2019/2020 · Germany
🏆
UEFA Champions League2019/2020 · Europe
🥈
2. Bundesliga2023/2024 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Germany · 2nd Place
🥈
Audi Cup2019 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 14 G+A
GolAsist
2026/27
4
281
2
0
7.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas6
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan18%43
Müdahale7
Faul64 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.64
Kaptan2maçta
2025/26
30
2.270
10
4
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%53 isabet
Kilit pas54
Drible32%54 başarı
İkili kazanılan137%44
Müdahale40
Faul3753 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı5
İlk 11273 yedek
G+A / 900.56
Kart4
Kaptan1maçta
2024/25
32
711
2
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%58 isabet
Kilit pas12
Drible14%47 başarı
İkili kazanılan47%39
Müdahale13
Faul2018 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı11 kaçan
İlk 11329 yedek
G+A / 900.25
Kart81
TOPLAM GOL156 penaltı
İLK 113434 yedek girdi
KART14
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 3 %20
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 6 %40
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %13
- 76-90+' 2 %13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-222%35
- 4-4-217%27
- 3-4-2-19%15
- 3-5-29%15
- 3-1-4-23%5
- 4-2-2-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | LyngbyA | 1-1 | 63 | – | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | AarhusA | 2-2 | 65 | 2 | 2 | 8.9 | |
| 03.08.2026 | SonderjyskeHC | 1-0 | 67 | 2 | 7.2 | ||
| 24.07.2026 | ViborgAC | 1-0 | 86 | 7 | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | VejleH | 0-1 | 88 | 3 | 6.2 | ||
| 11.05.2026 | Randers FCA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.3 |
| 03.05.2026 | SilkeborgH | 2-3 | 69 | – | 7.5 | ||
| 26.04.2026 | FC FredericiaA | 0-2 | 86 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 22.04.2026 | FC CopenhagenA | 2-1 | 58 | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | Randers FCH | 3-1 | 86 | 2 | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | SilkeborgA | 3-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 06.04.2026 | FC FredericiaH | 1-0 | 22↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.03.2026 | VejleA | 1-1 | 21↑ | 1 | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | FC CopenhagenH | 2-1 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 01.03.2026 | SonderjyskeA | 1-0 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | FC CopenhagenH | 2-2 | 89 | 3 | 7.3 | ||
| 15.02.2026 | FC MidtjyllandH | 1-4 | 45 | – | 6.2 | ||
| 05.12.2025 | FC FredericiaA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 30.11.2025 | VejleH | 3-0 | 84 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 24.11.2025 | Randers FCA | 0-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2025 | SilkeborgHC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.11.2025 | FC NordsjaellandA | 2-4 | 72 | 2 | 6.2 | ||
| 27.10.2025 | BrondbyH | 1-4 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 19.10.2025 | ViborgA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.10.2025 | SonderjyskeH | 1-1 | 89 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | BrondbyA | 5-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 19.09.2025 | FC FredericiaH | 3-2 | 78 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 14.09.2025 | SilkeborgA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | FC NordsjaellandH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 23.08.2025 | FC CopenhagenA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 18.08.2025 | AarhusH | 1-5 | 86 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 11.08.2025 | Randers FCH | 3-2 | 82 | 1 | 1 | 2 | 7.5 |
| 27.07.2025 | ViborgH | 3-1 | 89 | 1 | 2 | 6.2 | |
| 20.07.2025 | FC MidtjyllandA | 3-3 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 17.05.2025 | Borussia DortmundA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | SC FreiburgH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | FC AugsburgA | 1-3 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | RB LeipzigA | 1-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2025 | FC St. PauliH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | FSV Mainz 05A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | Werder BremenH | 0-3 | 13↑ | – | 5.0 | ||
| 16.03.2025 | 1. FC HeidenheimA | 3-1 | 34↑ | 2 | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | VfB StuttgartH | 2-2 | 27↑ | 3 | 6.6 | ||
| 02.03.2025 | Union BerlinA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | Eintracht FrankfurtA | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 09.02.2025 | VfL BochumH | 2-2 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | Bayern MünchenA | 4-3 | 19↑ | 2 | 6.3 | ||
| 24.01.2025 | VfL WolfsburgA | 2-2 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-3 | 29↑ | 1 | 6.6 | ||
| 14.01.2025 | Borussia DortmundH | 4-2 | 14↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 11.01.2025 | SC FreiburgA | 3-2 | 24↑ | 1 | 7.2 | ||
| 21.12.2024 | FC AugsburgH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | Borussia MönchengladbachA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | RB LeipzigH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2024 | FC St. PauliA | 3-1 | 59 | 1 | 6.2 | ||
| 24.11.2024 | FSV Mainz 05H | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | Werder BremenA | 2-1 | 10↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | VfB StuttgartA | 2-1 | 88 | – | 5.6 | ||
| 20.10.2024 | Union BerlinH | 0-2 | 10↑ | 1 | 7.0 |
ŞUT67
GOL12
xG8.7
xG FARKI+3.3over performing
DÖNÜŞÜM%17.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%42
- Serbest vuruş10%15
- Açık oyun9%13
- Korner6%9
- Kontra atak5%7
- Penaltı5%7
- Diğer4%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak60%90
- Sol ayak6%9
- Kafa1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR67 şut
- 1-15' 14 %21
- 16-30' 9 %13
- 31-45' 18 %27
- 46-60' 9 %13
- 61-75' 10 %15
- 76-90+' 7 %10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 66 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Superliga2025 · Odense
2sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2270 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.8Superliga 2025
PERFORMANS69.82270 dk
KARARİzlemeye değer72/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
91.6
Bağlantı kuran forvet
91.1
Çizgi kanadı
86.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 104 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%76
Dakika
%92
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%88
Dakika
%95
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
69.8
76
92
Ortalama rating
7.05
7.15
99
Gol / 90
0.4
0.42
95
Müdahale / 90
1.59
1.4
100
İkili mücadele kazanma
44.19
50
88
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pablo PagisLorient · 23
%95
10gol
5asist
82scout
Ligue 1
Valon EthemiSivasspor · 28
%81
7gol
8asist
65scout
1. Lig
Gerrit HoltmannVfL Bochum · 30
%73
5gol
2asist
62scout
2. Bundesliga
Joaquín Tobio BurgosEstudiantes L.P. · 21
%72
3gol
1asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Federico BernardeschiBologna · 31
%71
4gol
0asist
54scout
UEFA Europa League
Iago AspasCelta Vigo · 38
%70
4gol
3asist
66scout
€1.80M
La Liga
Junya ItoGenk · 32
%68
6gol
5asist
62scout
Jupiler Pro League
Diego GonzálezAtlas · 22
%60
6gol
5asist
69scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


