Nicolas Bürgy
Switzerland · Defender

Nicolas Bürgy

YAŞ30
BOY185
KİLO79
KULÜPFC Thun
DOĞUM YERİBern
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili23.00 / 90
Rating6.35
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 3.002.86
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
35. Superliga2025 · Odense · 3 maç 2gol35.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 1. DivisionNone · Denmark
🏆 Super LeagueNone · Switzerland
🏆 Schweizer PokalNone · Switzerland
🏆 1. Division2024/2025 · Denmark
🏆 Super League2019/2020 · Switzerland
🏆 Schweizer Pokal2019/2020 · Switzerland
🥈 Super LeagueNone · Switzerland · 2nd Place
🥈 Challenge LeagueNone · Switzerland · 2nd Place
🥈 Challenge League2018/2019 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Super League2014/2015 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 2 60 0 0 6.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueFC Thun 2 60 0 0 6.35
İkili kazanılan2%67
2025/26 28 2.423 2 1 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaOdense 28 2.423 2 1 6.81
Şut15%40 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan77%47
Müdahale32
Faul3310 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1128
G+A / 900.11
Kart21
Kaptan2maçta
2022/23 2 180 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueViborg 2 180 0 0 6.30
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%44
Müdahale1
İlk 112
2021/22 12 180 0 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys 12 180 0 0 6.65
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan8%53
Müdahale3
Faul12 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11210 yedek
2020/21 6 183 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys 6 183 0 0 6.73
Şut4%25 isabet
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan9%41
Müdahale3
Faul5
İlk 1124 yedek
TOPLAM GOL3
İLK 11409 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %67
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 16 4-4-2 — 14 3-4-1-2 — 13 3-4-2-1 — 2 4-2-2-2 — 2 4-5-1 — 1 48 maç
  • 4-3-316%33
  • 4-4-214%29
  • 3-4-1-213%27
  • 3-4-2-12%4
  • 4-2-2-22%4
  • 4-5-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 F. ArpF. Arp 1 SerginhoSerginho Bürgy 2
MAÇ GEÇMİŞİ50 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.07.2026 Dinamo ZagrebA 3-2 48 6.5
21.07.2026 Dinamo ZagrebH 1-1 12 6.2
03.05.2026 SilkeborgH 2-3 67 6.9
26.04.2026 FC FredericiaA 0-2 90 1 1 8.3
22.04.2026 FC CopenhagenA 2-1 79 1 6.6
19.04.2026 Randers FCH 3-1 90 6.2
12.04.2026 SilkeborgA 3-1 90 1 6.7
06.04.2026 FC FredericiaH 1-0 90 1 7.3
20.03.2026 VejleA 1-1 90 6.9
15.03.2026 FC CopenhagenH 2-1 90 6.3
15.02.2026 FC MidtjyllandH 1-4 45 5.6
09.02.2026 AarhusA 2-1 90 6.6
05.12.2025 FC FredericiaA 1-3 90 7.0
30.11.2025 VejleH 3-0 90 7.7
24.11.2025 Randers FCA 0-0 90 1 7.2
07.11.2025 SilkeborgH 1-1 90 3 7.9
02.11.2025 FC NordsjaellandA 2-4 90 6.7
27.10.2025 BrondbyH 1-4 90 7.0
19.10.2025 ViborgAC 1-2 90 1 7.2
03.10.2025 SonderjyskeHC 1-1 90 7.2
28.09.2025 BrondbyA 5-1 72 1 5.3
19.09.2025 FC FredericiaH 3-2 90 6.2
14.09.2025 SilkeborgA 2-1 90 6.3
31.08.2025 FC NordsjaellandH 1-2 90 6.9
23.08.2025 FC CopenhagenA 1-1 90 6.3
18.08.2025 AarhusH 1-5 90 2 5.9
11.08.2025 Randers FCH 3-2 90 6.6
01.08.2025 VejleA 4-0 90 5.9
27.07.2025 ViborgH 3-1 90 2 2 9.9
20.07.2025 FC MidtjyllandA 3-3 90 1 6.2
25.08.2022 West HamH 0-3 90 6.3
18.08.2022 West HamA 3-1 90 6.3
08.12.2021 Manchester UnitedA 1-1
23.11.2021 AtalantaH 3-3 90 6.7
02.11.2021 VillarrealA 2-0 90 1 6.6
20.10.2021 VillarrealH 1-4
29.09.2021 AtalantaA 1-0
14.09.2021 Manchester UnitedH 2-1
24.08.2021 Ferencvarosi TCA 2-3
18.08.2021 Ferencvarosi TCH 3-2
10.08.2021 CFR 1907 ClujH 3-1
03.08.2021 CFR 1907 ClujA 1-1
28.07.2021 Slovan BratislavaH 3-2
21.07.2021 Slovan BratislavaA 0-0
10.12.2020 CFR 1907 ClujH 2-1 85 2 6.9
03.12.2020 AS RomaA 3-1
26.11.2020 CSKA SofiaA 0-1 8 6.3
05.11.2020 CSKA SofiaH 3-0
29.10.2020 CFR 1907 ClujA 1-1
22.10.2020 AS RomaH 1-2 90 2 7.0
ŞUT17
GOL2
xG1.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
21' · xG 0.071 87' · xG 0.023 67' · xG 0.054 53' · xG 0.112 7' · xG 0.074 36' · xG 0.143 25' · xG 0.056 20' · xG 0.07 82' · xG 0.067 59' · xG 0.101 71' · xG 0.148 40' · xG 0.076 48' · xG 0.02 45' · xG 0.058 73' · xG 0.059 63' · xG 0.011 · GOL 57' · xG 0.103 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 12 (%71) Duran top — 2 (%12) Taç sonrası — 1 (%6) Asist sonrası — 1 (%6) Açık oyun — 1 (%6) 17 şut
  • Korner12%71
  • Duran top2%12
  • Taç sonrası1%6
  • Asist sonrası1%6
  • Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
Kafa — 9 (%53) Sağ ayak — 7 (%41) Sol ayak — 1 (%6) 17 şut
  • Kafa9%53
  • Sağ ayak7%41
  • Sol ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 4 61-75' — 4 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 3 %18
  • 31-45' 3 %18
  • 46-60' 4 %24
  • 61-75' 4 %24
  • 76-90+' 2 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 50 maç
FC Thun 2maç 2026
Odense 28maç 2025
Viborg 2maç 2022
BSC Young Boys 18maç 2020–2021
FC Aarau 2018
FC Wohlen 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Odense FC Thun
2025-02-03 Viborg FF Odense BK €125k
2022-07-01 Young Boys Viborg FF €500k
2022-06-30 Viborg FF Young Boys End of loan
2022-01-31 Young Boys Viborg FF loan transfer
2021-07-01 SC Paderborn 07 BSC Young Boys
2021-06-30 SC Paderborn Young Boys End of loan
2021-02-01 BSC Young Boys SC Paderborn 07
2019-07-01 FC Aarau BSC Young Boys
2019-06-30 FC Aarau Young Boys End of loan
2018-08-31 Young Boys FC Aarau loan transfer
2018-07-01 FC Thun BSC Young Boys
2018-06-30 FC Thun Young Boys End of loan
2017-02-08 BSC Young Boys FC Thun
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2423 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.7Superliga 2025
PERFORMANS59.62423 dk
KARARİzlemeye değer63/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 83.5
Klasik stoper 78.7
Defansif bek 78.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 117 oyuncu
Scout skoru %47
Performans %42
Dakika %85
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %62
Dakika %92
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 71.95 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 59.6 76 78
İkili mücadele kazanma 46.95 64 73
Ortalama rating 6.81 7.2 95
Pas arası / 90 1.08 1.8 60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam