Argentina · Attacker
Sergio Nanclares Agüero
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON1G · 0A
Gol10.60 / 90
Şut52.98 / 90
Kilit pas10.60 / 90
Başarılı dripling10.60 / 90
Kazanılan ikili74.17 / 90
Rating6.87
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
2.981.50
Başarılı dripling
0.601.50
Kazanılan ikili
4.1710.50
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Copa America2021 Brazil · South-America
🏆
Trofeo Joan Gamper2021 · World
🏆
League Cup2020/2021 · England
🏆
Premier League2020/2021 · England
🏆
League Cup2019/2020 · England
🏆
Community Shield2019/2020 · England
🏆
FA Cup2018/2019 · England
🏆
Community Shield2018/2019 · England
🏆
League Cup2018/2019 · England
🏆
Premier League2018/2019 · England
🏆
Premier League2017/2018 · England
🏆
League Cup2017/2018 · England
🏆
League Cup2015/2016 · England
🏆
Premier League2013/2014 · England
🏆
League Cup2013/2014 · England
🏆
Community Shield2012/2013 · England
🏆
Premier League2011/2012 · England
🏆
UEFA Super Cup2010/2011 · Europe
🏆
UEFA Europa League2009/2010 · Europe
🏆
Olympics2008 Beijing · World
🥈
UEFA Champions League2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Premier League Asia Trophy2019 · World · 2nd Place
🥈
Copa America2016 USA · South-America · 2nd Place
🥈
Copa America2015 Chile · South-America · 2nd Place
🥈
World Cup2014 Brazil · World · 2nd Place
🥈
Community Shield2014/2015 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2014/2015 · England · 2nd Place
🥈
Audi Cup2013 · World · 2nd Place
🥈
FA Cup2012/2013 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2012/2013 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2011/2012 · England · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2009/2010 · Spain · 2nd Place
2021/22
8
226
1
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas1
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan15%50
Müdahale4
Faul14 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1135 yedek
G+A / 900.4
2020/21
28
707
6
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%74 isabet
Kilit pas7
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan22%37
Müdahale5
Faul47 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı21 kaçan
İlk 11820 yedek
G+A / 900.89
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 1178 yedek girdi
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-310%67
- 4-2-3-12%13
- 3-1-4-21%7
- 3-4-31%7
- 4-4-1-11%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2021 | AlavesH | 1-1 | 42 | 1 | 6.7 | ||
| 27.10.2021 | Rayo VallecanoA | 1-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 24.10.2021 | Real MadridH | 1-2 | 16↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 20.10.2021 | Dynamo KyivH | 1-0 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 17.10.2021 | ValenciaH | 3-1 | 3↑ | – | – | ||
| 07.07.2021 | ColombiaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.07.2021 | EcuadorH | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 22.06.2021 | ParaguayH | 1-0 | 59 | 1 | 6.5 | ||
| 29.05.2021 | ChelseaH | 0-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 23.05.2021 | EvertonH | 5-0 | 25↑ | 2 | 4 | 8.9 | |
| 08.05.2021 | ChelseaH | 1-2 | 70 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 04.05.2021 | Paris Saint GermainH | 2-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 01.05.2021 | Crystal PalaceA | 0-2 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 28.04.2021 | Paris Saint GermainA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2021 | Borussia DortmundH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2021 | LeicesterA | 0-2 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 16.03.2021 | Borussia MonchengladbachH | 2-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 13.03.2021 | FulhamAC | 0-3 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 10.03.2021 | SouthamptonH | 5-2 | 18↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.03.2021 | Manchester UnitedH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2021 | WolvesH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2021 | West HamH | 2-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 24.02.2021 | Borussia MonchengladbachA | 0-2 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 21.02.2021 | ArsenalA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2021 | EvertonA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2021 | TottenhamH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2021 | ChelseaA | 1-3 | 4↑ | – | – | ||
| 26.12.2020 | NewcastleH | 2-0 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 19.12.2020 | SouthamptonA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2020 | West BromH | 1-1 | 14↑ | 2 | 6.9 | ||
| 09.12.2020 | MarseilleH | 3-0 | 23↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.11.2020 | Olympiakos PiraeusA | 0-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 21.11.2020 | TottenhamA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2020 | West HamA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 21.10.2020 | FC PortoH | 3-1 | 68 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 17.10.2020 | ArsenalH | 1-0 | 65 | 1 | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2006–2021 · 36 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2021
Kalp rahatsızlığıKadroda yok
8 maç
09.2021
Baldır sakatlığıKadroda yok
7 maç
05.2021
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2021
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


