Benedict Hollerbach
Denmark · Midfielder

Benedict Hollerbach

YAŞ22
BOY193 cm
KİLO86 kg
KULÜPVejle
LİGSuperliga
BU SEZON3G · 3A
Gol30.17 / 90
Asist30.17 / 90
Şut251.45 / 90
Kilit pas140.81 / 90
Başarılı dripling181.05 / 90
Kazanılan ikili975.64 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2025 · 74 orta sahalar
Kilit pas — %34 (0.85) Asist — %70 (0.17) Drible — %68 (1.02) Pas isabeti — %0 (%68) Top kapma — %14 (1.92) İkili mücadele — %4 (%40) 32 ORT. % 34 70 68 0 14 4
  • Kilit pas 0.85 %34
  • Asist 0.17 %70
  • Drible 1.02 %68
  • Pas isabeti %68 %0
  • Top kapma 1.92 %14
  • İkili mücadele %40 %4
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1592 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 DBU Pokalen2023/2024 · Denmark · 2nd Place
2025/26 22 1.592 3 3 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaVejle 20 1.547 3 3 6.62
SuperligaAarhus 2 45 0 0 6.60
Şut25%40 isabet
Kilit pas15
Drible18%33 başarı
İkili kazanılan98%40
Müdahale20
Faul2225 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11184 yedek
G+A / 900.34
Kart4
TOPLAM GOL2
İLK 112127 yedek girdi
KART5
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 1 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 16 5-3-2 — 10 3-4-3 — 7 4-2-3-1 — 6 4-3-3 — 3 3-1-4-2 — 2 44 maç
  • 3-5-216%36
  • 5-3-210%23
  • 3-4-37%16
  • 4-2-3-16%14
  • 4-3-33%7
  • 3-1-4-22%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 C. GammelgaardC. Gammelgaard 1 L. FloL. Flo Hollerbac 2
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 W. FaghirW. Faghir 1 K. ArnstadK. Arnstad 1 B. EdjeodjiB. Edjeodji Hollerbac 3
MAÇ GEÇMİŞİ22 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 OdenseA 0-1 28 1 6.9
10.05.2026 FC FredericiaH 2-0 90 1 2 7.3
03.05.2026 Randers FCA 1-0 62 6.9
27.04.2026 FC CopenhagenA 3-0 90 6.2
22.04.2026 SilkeborgH 1-2 90 4 6.9
19.04.2026 FC CopenhagenH 1-4 90 1 6.9
13.04.2026 FC FredericiaA 2-2 90 1 6.9
06.04.2026 Randers FCH 1-1 86 1 6.3
20.03.2026 OdenseH 1-1 78 7.0
16.03.2026 SilkeborgA 1-1 90 1 3 6.9
01.03.2026 AarhusH 1-2 90 1 6.3
20.02.2026 FC NordsjaellandA 3-3 90 1 2 6.2
13.02.2026 Randers FCA 2-0 45 5.6
09.02.2026 FC FredericiaH 2-3 90 1 2 6.9
08.12.2025 BrondbyH 2-1 90 1 6.3
30.11.2025 OdenseA 3-0 90 2 6.0
23.11.2025 ViborgA 5-2 90 1 5.7
09.11.2025 FC CopenhagenH 2-0 90 1 1 7.6
02.11.2025 SonderjyskeA 2-1 67 1 1 7.0
15.09.2025 FC FredericiaA 1-1 11 1 6.5
25.07.2025 Randers FCH 1-2
20.07.2025 SonderjyskeA 1-1 45 6.6
ŞUT28
GOL3
xG4.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%10.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
28' · xG 0.055 65' · xG 0.097 19' · xG 0.173 · GOL 90' · xG 0.091 81' · xG 0.053 72' · xG 0.031 7' · xG 0.754 · GOL 40' · xG 0.048 85' · xG 0.159 43' · xG 0.204 71' · xG 0.099 90' · xG 0.084 82' · xG 0.245 65' · xG 0.046 45' · xG 0.083 8' · xG 0.209 58' · xG 0.066 64' · xG 0.035 55' · xG 0.107 90' · xG 0.096 62' · xG 0.256 70' · xG 0.193 65' · xG 0.031 73' · xG 0.1 · GOL 6' · xG 0.108 55' · xG 0.13 45' · xG 0.03 66' · xG 0.503
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%61) Kontra atak — 4 (%14) Açık oyun — 3 (%11) Duran top — 2 (%7) Taç sonrası — 1 (%4) Korner — 1 (%4) 28 şut
  • Asist sonrası17%61
  • Kontra atak4%14
  • Açık oyun3%11
  • Duran top2%7
  • Taç sonrası1%4
  • Korner1%4
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 18 (%64) Sağ ayak — 5 (%18) Kafa — 4 (%14) Diğer — 1 (%4) 28 şut
  • Sol ayak18%64
  • Sağ ayak5%18
  • Kafa4%14
  • Diğer1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 4 46-60' — 3 61-75' — 10 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 61-75'
  • 1-15' 3 %11
  • 16-30' 2 %7
  • 31-45' 4 %14
  • 46-60' 3 %11
  • 61-75' 10 %36
  • 76-90+' 6 %21
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1547 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0Superliga 2025
PERFORMANS44.51547 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 71.4
İleri sekiz 69.9
Numara 10 65.4
Derinden oyun kurucu 35.4
Top kapan ön libero 35.3
Numara 10 26.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %54
Dakika %80
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %66
Dakika %85
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 44.5 76 59
Başarılı drible / 90 1.05 1.2 88
Gol / 90 0.17 0.18 94
Asist / 90 0.17 0.2 85
İkili mücadele kazanma 39.75 55 72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam