Mathias Honsak
Austria · Midfielder

Mathias Honsak

YAŞ29
BOY188
KİLO78
DOĞUM YERİWien
LİG2. Bundesliga
BU SEZON2G · 1A
Gol20.15 / 90
Asist10.07 / 90
Şut231.68 / 90
Kilit pas120.88 / 90
Başarılı dripling141.02 / 90
Kazanılan ikili644.67 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 53 forvetler
Gol — %13 (0.15) Şut — %50 (1.7) Asist — %35 (0.07) Kilit pas — %23 (0.88) Drible — %71 (1.02) İkili mücadele — %60 (%43) 42 ORT. % 13 50 35 23 71 60
  • Gol 0.15 %13
  • Şut 1.7 %50
  • Asist 0.07 %35
  • Kilit pas 0.88 %23
  • Drible 1.02 %71
  • İkili mücadele %43 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1234 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11. 2. Bundesliga2026 · 1. FC Heidenheim · 2 maç 1asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 2. Bundesliga2022/2023 · Germany · 2nd Place
🥈 2. Liga2014/2015 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 11 G+A
2023 2 2024 11 2025 3
GolAsist
2025/26 29 1.234 2 1 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1. FC Heidenheim 29 1.234 2 1 6.58
Şut23%35 isabet
Kilit pas12
Drible14%41 başarı
İkili kazanılan64%43
Müdahale21
Faul1014 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111514 yedek
G+A / 900.22
Kart1
2024/25 35 1.844 9 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Bundesliga1. FC Heidenheim 24 1.338 7 1 6.94
UEFA Europa Conference League1. FC Heidenheim 9 416 2 1 6.86
World Cup - Qualification EuropeAustria 2 90 0 0 7.50
Şut40%48 isabet
Kilit pas21
Drible14%37 başarı
İkili kazanılan93%44
Müdahale25
Faul2417 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111817 yedek
G+A / 900.54
Kart1
2023/24 23 1.031 1 1 6.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaSV Darmstadt 98 23 1.031 1 1 6.48
Şut15%40 isabet
Kilit pas12
Drible9%30 başarı
İkili kazanılan50%36
Müdahale14
Faul1412 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111013 yedek
G+A / 900.17
Kart1
TOPLAM GOL14
İLK 114448 yedek girdi
KART3
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 4 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 61-75'
  • 1-15' 3 %21
  • 16-30' 2 %14
  • 31-45' 2 %14
  • 46-60' 1 %7
  • 61-75' 4 %29
  • 76-90+' 2 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 19 4-2-3-1 — 18 3-4-1-2 — 10 4-4-2 — 7 3-4-3 — 5 4-1-4-1 — 5 64 maç
  • 3-4-2-119%30
  • 4-2-3-118%28
  • 3-4-1-210%16
  • 4-4-27%11
  • 3-4-35%8
  • 4-1-4-15%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 FSV Mainz 05H 0-2 11 6.6
10.05.2026 1.FC KölnA 1-3
19.04.2026 SC FreiburgA 2-1 76 1 2 6.7
11.04.2026 Union BerlinH 3-1 77 2 2 7.7
04.04.2026 Borussia MönchengladbachA 2-2 62 1 6.2
21.03.2026 Bayer LeverkusenH 3-3
14.03.2026 Eintracht FrankfurtA 1-0 14 6.7
07.03.2026 1899 HoffenheimH 2-4 45 1 6.9
28.02.2026 Werder BremenA 2-0 15 6.3
22.02.2026 VfB StuttgartH 3-3
15.02.2026 FC AugsburgA 1-0 1
07.02.2026 Hamburger SVH 0-2 25 6.9
01.02.2026 Borussia DortmundA 3-2 45 6.2
24.01.2026 RB LeipzigH 0-3 77 6.7
17.01.2026 VfL WolfsburgA 1-1 89 1 6.2
13.01.2026 FSV Mainz 05A 2-1 15 6.3
10.01.2026 1.FC KölnH 2-2 30 6.3
21.12.2025 Bayern MünchenH 0-4 45 6.2
13.12.2025 FC St. PauliA 2-1 26 3 7.3
06.12.2025 SC FreiburgH 2-1 90 3 6.9
29.11.2025 Union BerlinA 1-2 76 1 6.6
22.11.2025 Borussia MönchengladbachH 0-3 62 5.6
08.11.2025 Bayer LeverkusenA 6-0 67 6.0
01.11.2025 Eintracht FrankfurtH 1-1 63 2 6.9
25.10.2025 1899 HoffenheimA 3-1 45 2 6.6
18.10.2025 Werder BremenH 2-2 11 2 6.7
13.09.2025 Borussia DortmundH 0-2 70 6.9
30.08.2025 RB LeipzigA 2-0 77 2 6.5
23.08.2025 VfL WolfsburgH 1-3 20 1 6.5
10.06.2025 San MarinoA 0-4 90 1 7.5
07.06.2025 RomaniaH 2-1
26.05.2025 SV ElversbergA 1-2 78 1 2 7.3
22.05.2025 SV ElversbergH 2-2 76 1 3 7.7
17.05.2025 Werder BremenH 1-4 78 1 6.3
10.05.2025 Union BerlinA 0-3 10 6.5
02.05.2025 VfL BochumH 0-0 10 6.3
25.04.2025 VfB StuttgartA 0-1 11 1 1 7.3
09.03.2025 1899 HoffenheimA 1-1 90 1 6.9
01.03.2025 Borussia MönchengladbachH 0-3 90 6.7
23.02.2025 RB LeipzigA 2-2 90 1 2 7.2
20.02.2025 FC CopenhagenH 1-3 75 1 6.9
16.02.2025 FSV Mainz 05H 0-2 90 5 7.2
13.02.2025 FC CopenhagenA 1-2 29 1 6.9
08.02.2025 SC FreiburgA 1-0 90 6.7
01.02.2025 Borussia DortmundH 1-2 34 1 2 7.0
22.12.2024 VfL BochumA 2-0 79 2 6.9
19.12.2024 FC ST. GallenH 1-1 25 2 6.7
15.12.2024 VfB StuttgartH 1-3 90 3 7.0
12.12.2024 Istanbul BasaksehirA 3-1 60 1 1 7.3
07.12.2024 Bayern MünchenA 4-2 79 1 1 7.3
01.12.2024 Eintracht FrankfurtH 0-4 35 1 6.2
28.11.2024 ChelseaH 0-2 57 6.5
23.11.2024 Bayer LeverkusenA 5-2 62 1 1 7.2
10.11.2024 VfL WolfsburgH 1-3 90 1 7.3
07.11.2024 Heart Of MidlothianA 0-2 45 1 1 7.3
02.11.2024 Holstein KielA 1-0 45 3 7.3
24.10.2024 PafosA 0-1 53 1 6.3
19.10.2024 Borussia MönchengladbachA 3-2 22 6.9
21.09.2024 SC FreiburgH 0-3 60 1 6.6
13.09.2024 Borussia DortmundA 4-2 11 6.7
ŞUT31
GOL2
xG3.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%6.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
36' · xG 0.413 · GOL 9' · xG 0.792 · GOL 53' · xG 0.056 42' · xG 0.087 35' · xG 0.067 43' · xG 0.194 90' · xG 0.029 16' · xG 0.044 67' · xG 0.013 73' · xG 0.107 31' · xG 0.033 57' · xG 0.009 9' · xG 0.063 63' · xG 0.031 30' · xG 0.061 20' · xG 0.277 15' · xG 0.032 1' · xG 0.101 90' · xG 0.02 89' · xG 0.083 75' · xG 0.031 15' · xG 0.031 11' · xG 0.021 90' · xG 0.031 88' · xG 0.02 87' · xG 0.035 60' · xG 0.012 13' · xG 0.13 8' · xG 0.164 40' · xG 0.083 83' · xG 0.034
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%55) Korner — 6 (%19) Taç sonrası — 3 (%10) Kontra atak — 2 (%6) Açık oyun — 2 (%6) Duran top — 1 (%3) 31 şut
  • Asist sonrası17%55
  • Korner6%19
  • Taç sonrası3%10
  • Kontra atak2%6
  • Açık oyun2%6
  • Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 19 (%61) Sağ ayak — 8 (%26) Kafa — 3 (%10) Diğer — 1 (%3) 31 şut
  • Sol ayak19%61
  • Sağ ayak8%26
  • Kafa3%10
  • Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 8 16-30' — 3 31-45' — 6 46-60' — 3 61-75' — 4 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 1-15'
  • 1-15' 8 %26
  • 16-30' 3 %10
  • 31-45' 6 %19
  • 46-60' 3 %10
  • 61-75' 4 %13
  • 76-90+' 7 %23
AKSİYON HARİTASI471 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 8 8 9 11 12 12 13 13 19
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 6 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 5 5 7 10 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 8 9 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR471
Pas 205 Pas — 205 (%47) Top teması 55 Top teması — 55 (%13) Top kazan… 46 Top kazanma — 46 (%11) Uzakl… 28 Uzaklaştırma — 28 (%6) Hava topu — 22 (%5) Çalım 21 Çalım — 21 (%5) Pas arası — 16 (%4) Müdahale — 15 (%3) Faul — 12 (%3) Top kaptırma — 12 (%3)
  • Pas205%47
  • Top teması55%13
  • Top kazanma46%11
  • Uzaklaştırma28%6
  • Hava topu22%5
  • Çalım21%5
  • Pas arası16%4
  • Müdahale15%3
  • Faul12%3
  • Top kaptırma12%3
PİYASA DEĞERİ€1.70M
KAÇIRDIĞI MAÇ23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 87 maç
1. FC Heidenheim 62maç 2024–2025
Austria 2maç 2024
SV Darmstadt 98 23maç 2023
Austria U21 2019–2021
SCR Altach 2017
Ried 2016
FC Liefering 2014–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Darmstadt 98 Heidenheim free transfer
2024-07-01 SV Darmstadt 98 1. FC Heidenheim
2019-07-05 Red Bull Salzburg SV Darmstadt 98
2019-07-05 Salzburg Darmstadt 98 €750k
2019-06-30 Holstein Kiel Salzburg End of loan
2018-07-16 Red Bull Salzburg Holstein Kiel
2018-07-16 Salzburg Holstein Kiel Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€50k</i>
2018-06-30 SCR Altach Salzburg End of loan
2017-08-25 Salzburg SCR Altach loan transfer
2017-07-01 FC Liefering Salzburg -
2017-06-30 SV Ried FC Liefering End of loan
2016-01-03 Red Bull Salzburg Ried
2016-01-03 FC Liefering SV Ried loan transfer
2014-07-01 FC Stadlau FC Liefering ?
2013-01-01 Stadlau Youth FC Stadlau -
2011-03-21 AKA Austria U15 Stadlau Youth ?
2010-07-01 Austria Yth. AKA Austria U15 -
2007-03-13 PSV Jgd. Austria Yth. ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 SakatlıkŞüpheli 2 maç
10.2025 Kas sakatlığıŞüpheli 2 maç
09.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 8 maç
01.2025 SakatlıkKadroda yok 2 maç
10.2024 DarbeKadroda yok 1 maç
03.2024 HastalıkKadroda yok 6 maç
01.2024 HastalıkŞüpheli 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1234 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.1Bundesliga 2025
PERFORMANS40.51234 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 68.2
Top kapan ön libero 67.4
İleri sekiz 66.6
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %55
Dakika %57
Değer / getiri %80
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %59
Dakika %81
Değer / getiri %90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Başarılı drible / 90 1.02 1.2 85
Performans skoru 40.5 76 53
İkili mücadele kazanma 42.67 55 78
Müdahale / 90 1.53 2.5 61
Gol / 90 0.15 0.18 83
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam