Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut23.46 / 90
Kilit pas23.46 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili35.19 / 90
Rating6.11
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.15
Asist
0.000.15
Şut
3.461.96
Kilit pas
3.461.51
Başarılı dripling
0.000.30
Kazanılan ikili
5.193.02
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Bundesliga2026 · Union Berlin · 1 maç
1gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
2
52
0
0
6.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan3%30
Müdahale2
Faul11 kazanılan
İlk 112
2025/26
31
610
1
1
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas10
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan21%30
Müdahale7
Faul88 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11427 yedek
G+A / 900.3
2024/25
34
1.169
0
2
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%56 isabet
Kilit pas16
Drible10%43 başarı
İkili kazanılan49%35
Müdahale14
Faul1015 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111123 yedek
G+A / 900.15
Kart1
2023/24
30
2.419
8
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%43 isabet
Kilit pas31
Drible28%46 başarı
İkili kazanılan104%40
Müdahale26
Faul3140 kazanılan
Ofsayt17
İlk 11291 yedek
G+A / 900.3
Kart7
2022/23
22
519
1
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas11
Drible3%21 başarı
İkili kazanılan29%40
Müdahale15
Faul77 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11616 yedek
G+A / 900.35
Kart1
TOPLAM GOL10
İLK 115166 yedek girdi
KART9
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 1 %10
- 46-60' 3 %30
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 2 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-132%32
- 3-5-221%21
- 3-4-1-218%18
- 4-2-3-113%13
- 3-4-311%11
- 4-4-24%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Bayer LeverkusenA | 4-0 | 27 | 1 | 6.0 | ||
| 29.08.2026 | Eintracht FrankfurtH | 3-3 | 25 | 1 | 6.2 | ||
| 16.05.2026 | FC AugsburgH | 4-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | FSV Mainz 05A | 1-3 | 2↑ | 1 | 1 | – | |
| 02.05.2026 | 1.FC KölnH | 2-2 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 24.04.2026 | RB LeipzigA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | VfL WolfsburgH | 1-2 | 21↑ | 1 | 6.0 | ||
| 11.04.2026 | 1. FC HeidenheimA | 3-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | FC St. PauliH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | Bayern MünchenA | 4-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | SC FreiburgA | 0-1 | 64 | – | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | Werder BremenH | 1-4 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | Borussia MönchengladbachA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Bayer LeverkusenH | 1-0 | 5↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Hamburger SVA | 3-2 | 29↑ | 1 | 6.5 | ||
| 06.02.2026 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | 1.FC KölnA | 0-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2025 | RB LeipzigH | 3-1 | 10↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 06.12.2025 | VfL WolfsburgA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | FC St. PauliA | 0-1 | 8↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | Bayern MünchenH | 2-2 | 12↑ | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | SC FreiburgH | 0-0 | 61 | – | 6.2 | ||
| 24.10.2025 | Werder BremenA | 1-0 | 61↑ | 2 | 6.5 | ||
| 17.10.2025 | Borussia MönchengladbachH | 3-1 | 69 | 2 | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | Hamburger SVH | 0-0 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | Eintracht FrankfurtA | 3-4 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-4 | 16↑ | 2 | 6.5 | ||
| 31.08.2025 | Borussia DortmundA | 3-0 | 26↑ | – | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | VfB StuttgartH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | FC GuterslohA | 0-5 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 17.05.2025 | FC AugsburgA | 1-2 | 80 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | 1. FC HeidenheimH | 0-3 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | Werder BremenH | 2-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | VfL BochumA | 1-1 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 19.04.2025 | VfB StuttgartH | 4-4 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | Bayer LeverkusenA | 0-0 | 60 | – | 6.5 | ||
| 06.04.2025 | VfL WolfsburgH | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | SC FreiburgA | 1-2 | 61↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 15.03.2025 | Bayern MünchenH | 1-1 | 8↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-2 | 55 | 1 | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | Holstein KielH | 0-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | Borussia DortmundA | 6-0 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 15.02.2025 | Borussia MönchengladbachH | 1-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 08.02.2025 | 1899 HoffenheimA | 0-4 | 59 | 1 | 6.5 | ||
| 01.02.2025 | RB LeipzigH | 0-0 | 71 | – | 7.5 | ||
| 26.01.2025 | FC St. PauliA | 3-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | FSV Mainz 05H | 2-1 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 15.01.2025 | FC AugsburgH | 0-2 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | 1. FC HeidenheimA | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 21.12.2024 | Werder BremenA | 4-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | VfL BochumH | 1-1 | 56 | 2 | 6.7 | ||
| 06.12.2024 | VfB StuttgartA | 3-2 | 66 | 3 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | Bayer LeverkusenH | 1-2 | 69 | 2 | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | VfL WolfsburgA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2024 | SC FreiburgH | 0-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | Bayern MünchenA | 3-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 27.10.2024 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 14↑ | – | 6.2 |
ŞUT17
GOL2
xG1.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%41
- Kontra atak4%24
- Açık oyun2%12
- Duran top2%12
- Korner1%6
- Taç sonrası1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 6 %35
- 76-90+' 10 %59
AKSİYON HARİTASI487 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR487
- Pas260%57
- Top kazanma46%10
- Top teması38%8
- Hava topu31%7
- Çalım17%4
- Faul17%4
- Uzaklaştırma17%4
- Top kaptırma13%3
- İsabetsiz şut9%2
- Müdahale8%2
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 119 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2013-07-01
Heidenheim U17
→
Heidenheim U19
-
Heidenheim U17
→
Heidenheim U19
-
2011-07-01
Heidenheim Yth.
→
Heidenheim U17
-
Heidenheim Yth.
→
Heidenheim U17
-
2008-07-01
Nattheim Jgd.
→
Heidenheim Yth.
free transfer
Nattheim Jgd.
→
Heidenheim Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
SakatlıkKadroda yok
2 maç
04.2024
Sırt sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2023
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2023
Bacak sakatlığıKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 25 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU31.7Bundesliga 2026
PERFORMANS29.625 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2026
İleri sekiz
54.9
Box-to-box orta saha
52.4
Derinden oyun kurucu
51.5
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 135 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%52
Dakika
%34
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 2429 oyuncu
Scout skoru
%32
Performans
%43
Dakika
%29
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.51
1.8
84
Ortalama rating
6.47
7.2
90
Performans skoru
43
76
57
Gol / 90
0.15
0.22
68
Asist / 90
0.15
0.28
54
Müdahale / 90
1.06
1.8
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Albert RusnákSeattle Sounders · 31
%95
3gol
3asist
56scout
Major League Soccer
Matheus PereiraCruzeiro · 29
%87
3gol
2asist
60scout
Serie A
Nahir BesaraHammarby FF · 34
%76
5gol
5asist
56scout
Allsvenskan
Nuno MoreiraVasco DA Gama · 26
%72
1gol
1asist
56scout
Serie A
Niko TsakirisSan Jose Earthquakes · 20
%67
2gol
4asist
77scout
Major League Soccer
Marcel HartelSt. Louis City · 29
%65
3gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Marco ReusLos Angeles Galaxy · 36
%62
4gol
5asist
59scout
Major League Soccer
Diego LunaReal Salt Lake · 22
%60
4gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Darmstadt 98
FC Schalke 04