LİGDFB Pokal
BU SEZON1G · 0A
Gol11.05 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.05 / 90
Kilit pas22.09 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili1111.51 / 90
Rating7.18
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
1.050.10
Asist
0.000.00
Şut
1.050.74
Kilit pas
2.090.64
Başarılı dripling
0.000.10
Kazanılan ikili
11.516.54
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
DFB Pokal2025 · Union Berlin · 3 maç
4gol2.
4.
Bundesliga2026 · Union Berlin · 1 maç
1gol4.
1asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Cup2023/2024 · Austria · 2nd Place
🥈
Cup2022/2023 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
2
86
1
0
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan11%61
Müdahale4
Faul11 kazanılan
İlk 112
G+A / 901.05
2025/26
34
2.773
4
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%46 isabet
Kilit pas19
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan207%59
Müdahale51
Faul4531 kazanılan
Penaltı21 kaçan
İlk 11313 yedek
G+A / 900.13
Kart6
2024/25
41
1.795
2
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas11
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan109%55
Müdahale25
Faul2213 kazanılan
İlk 111724 yedek
G+A / 900.2
Kart8
2023/24
4
345
0
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan24%63
Müdahale4
Faul85 kazanılan
İlk 114
Kart3
2022/23
5
52
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%78
Müdahale1
Faul22 kazanılan
Kart1
2021/22
3
83
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%54
Faul32 kazanılan
TOPLAM GOL112 penaltı
İLK 115338 yedek girdi
KART16
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 3 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-135%42
- 4-2-3-121%25
- 3-5-211%13
- 3-4-38%10
- 3-4-1-26%7
- 4-4-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Bayer LeverkusenA | 4-0 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | Eintracht FrankfurtH | 3-3 | 86 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 16.05.2026 | FC AugsburgH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | FSV Mainz 05A | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | 1.FC KölnH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | RB LeipzigA | 3-1 | 85 | – | 7.5 | ||
| 18.04.2026 | VfL WolfsburgH | 1-2 | 89 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | 1. FC HeidenheimA | 3-1 | 85 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 05.04.2026 | FC St. PauliH | 1-1 | 91 | 1 | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | Bayern MünchenA | 4-0 | 93 | – | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | Werder BremenH | 1-4 | 84 | 2 | 5.3 | ||
| 28.02.2026 | Borussia MönchengladbachA | 1-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 21.02.2026 | Bayer LeverkusenH | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | Hamburger SVA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 06.02.2026 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | 88 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 31.01.2026 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | 85 | 1 | 5.6 | ||
| 24.01.2026 | Borussia DortmundH | 0-3 | 93 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | VfB StuttgartA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 15.01.2026 | FC AugsburgA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | FSV Mainz 05H | 2-2 | 94 | – | 7.0 | ||
| 20.12.2025 | 1.FC KölnA | 0-1 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 12.12.2025 | RB LeipzigH | 3-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 06.12.2025 | VfL WolfsburgA | 3-1 | 90 | 4 | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-2 | 90 | – | 5.7 | ||
| 23.11.2025 | FC St. PauliA | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 18.11.2025 | Bosnia & HerzegovinaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.11.2025 | CyprusA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Bayern MünchenH | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | SC FreiburgH | 0-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 24.10.2025 | Werder BremenA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.10.2025 | Borussia MönchengladbachH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.10.2025 | RomaniaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2025 | San MarinoH | 10-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | Hamburger SVH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | Eintracht FrankfurtA | 3-4 | 90 | – | 5.6 | ||
| 13.09.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.09.2025 | Bosnia & HerzegovinaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.09.2025 | CyprusH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Borussia DortmundA | 3-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 23.08.2025 | VfB StuttgartH | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 15.08.2025 | FC GuterslohA | 0-5 | 90 | 1 | 2 | 8.9 | |
| 10.06.2025 | San MarinoA | 0-4 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.06.2025 | RomaniaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | FC AugsburgA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2025 | 1. FC HeidenheimH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | Werder BremenH | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | VfL BochumA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | VfB StuttgartH | 4-4 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 12.04.2025 | Bayer LeverkusenA | 0-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 06.04.2025 | VfL WolfsburgH | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 30.03.2025 | SC FreiburgA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | Bayern MünchenH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 02.03.2025 | Holstein KielH | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 22.02.2025 | Borussia DortmundA | 6-0 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 15.02.2025 | Borussia MönchengladbachH | 1-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 08.02.2025 | 1899 HoffenheimA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | FC St. PauliA | 3-0 | 60 | – | 6.6 | ||
| 19.01.2025 | FSV Mainz 05H | 2-1 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT31
GOL4
xG3.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%12.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner17%55
- Taç sonrası4%13
- Penaltı3%10
- Asist sonrası2%6
- Serbest vuruş2%6
- Duran top2%6
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Kafa17%55
- Sağ ayak12%39
- Diğer1%3
- Sol ayak1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
- 1-15' 5 %16
- 16-30' 3 %10
- 31-45' 5 %16
- 46-60' 2 %6
- 61-75' 5 %16
- 76-90+' 11 %35
AKSİYON HARİTASI1477 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1477
- Pas860%61
- Uzaklaştırma164%12
- Hava topu130%9
- Top kazanma67%5
- Top teması47%3
- Faul43%3
- Müdahale32%2
- Pas arası26%2
- Korner kazandırma19%1
- Kurtarış15%1
PİYASA DEĞERİ€20.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 89 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-01
Rapid Wien II
→
Rapid Vienna
-
Rapid Wien II
→
Rapid Vienna
-
2021-01-01
AKA Rapid U18
→
Rapid Wien II
-
AKA Rapid U18
→
Rapid Wien II
-
2019-07-01
AKA Rapid U16
→
AKA Rapid U18
-
AKA Rapid U16
→
AKA Rapid U18
-
2018-07-01
AKA Rapid U15
→
AKA Rapid U16
-
AKA Rapid U15
→
AKA Rapid U16
-
2017-07-01
Rapid Youth
→
AKA Rapid U15
-
Rapid Youth
→
AKA Rapid U15
-
2012-02-01
Mauer Yth.
→
Rapid Youth
?
Mauer Yth.
→
Rapid Youth
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2683 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.8Bundesliga 2025
PERFORMANS64.22683 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
84.6
Klasik stoper
83.0
Ayağı iyi stoper
82.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%69
Dakika
%94
Değer / getiri
%16
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%74
Dakika
%95
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
64.2
74
87
Pas hacmi / 90
39.88
42
95
İkili mücadele kazanma
58.91
58
100
Müdahale / 90
1.64
3
55
Pas arası / 90
1.17
1.9
62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
TingaFortaleza EC · 32
%95
1gol
0asist
53scout
Serie A
Tommaso CassandroCatanzaro · 25
%75
4gol
3asist
75scout
€100K
Serie B
Tomás AraújoBenfica · 23
%74
1gol
2asist
70scout
€28.00M
Primeira Liga
Florian MiguelBurgos · 29
%67
2gol
3asist
65scout
€1.20M
Segunda División
Maximilian BauerArminia Bielefeld · 25
%65
1gol
0asist
76scout
€2.00M
2. Bundesliga
Konstantinos KoulierakisVfL Wolfsburg · 22
%61
4gol
1asist
67scout
€25.00M
Bundesliga
Jean Hugonet1. FC Magdeburg · 26
%61
2gol
1asist
76scout
€1.20M
2. Bundesliga
Alberto RodríguezZaragoza · 28
%60
1gol
0asist
59scout
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

