Maximiliano Javier Araújo Vilches
Portugal · Defender

Maximiliano Javier Araújo Vilches

YAŞ23
BOY187
KİLO81
KULÜPBenfica
DOĞUM YERİFamalicão
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.27 / 90
Şut30.82 / 90
Kilit pas10.27 / 90
Başarılı dripling10.27 / 90
Kazanılan ikili113.00 / 90
Rating7.23
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 68 defanslar
Müdahale — %42 (1.09) Pas arası — %43 (0.82) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %45 (%55) Pas isabeti — %97 (%94) Faul (az iyi) — %4 (2.18) 38 ORT. % 42 43 0 45 97 4
  • Müdahale 1.09 %42
  • Pas arası 0.82 %43
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %55 %45
  • Pas isabeti %94 %97
  • Faul (az iyi) 2.18 %4
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 330 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4. UEFA Europa League2026 · Benfica · 2 maç 1gol4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Taça da LigaNone · Portugal
🏆 UEFA Youth LeagueNone · Europe
🏆 Super CupNone · Portugal
🏆 Júniores U19None · Portugal
🏆 Super Cup2025 · Portugal
🏆 Taça da Liga2024/2025 · Portugal
🏆 Super Cup2023 · Portugal
🏆 Júniores U192021/2022 · Portugal
🏆 UEFA Youth League2021/2022 · Europe
🥈 UEFA Youth LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈 Taça da LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2024/2025 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2023/2024 · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça da Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈 UEFA Youth League2019/2020 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2021 0 2022 2 2023 1 2024 3 2025 3 2026 1
GolAsist
2026/27 9 422 0 1 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 4 330 0 1 7.23
World CupPortugal 5 92 0 0 7.00
Şut3
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan12%55
Müdahale4
Faul8
Ofsayt1
İlk 1154 yedek
G+A / 900.21
Kart2
Kaptan3maçta
2025/26 40 2.324 1 2 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 29 1.673 1 2 7.07
UEFA Champions LeagueBenfica 11 651 0 0 6.96
Şut13%38 isabet
Kilit pas13
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan81%60
Müdahale40
Faul82 kazanılan
İlk 112614 yedek
G+A / 900.12
Kart2
Kaptan1maçta
2024/25 43 3.247 1 2 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaBenfica 31 2.320 1 2 7.16
UEFA Champions LeagueBenfica 12 927 0 0 6.82
Şut5%100 isabet
Kilit pas15
Drible21%52 başarı
İkili kazanılan195%58
Müdahale107
Faul326 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11394 yedek
G+A / 900.08
Kart1
2023/24 39 669 1 0 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueBenfica 5 0 0 0
Primeira LigaBenfica 28 500 1 0 7.01
UEFA Champions LeagueBenfica 6 169 0 0 7.07
Şut5%60 isabet
Kilit pas7
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan39%56
Müdahale14
Faul81 kazanılan
İlk 11633 yedek
G+A / 900.13
2022/23 21 1.158 0 2 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGIL Vicente 19 990 0 2 7.07
UEFA Europa Conference LeagueGIL Vicente 2 168 0 0 7.00
Şut5%20 isabet
Kilit pas5
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan61%60
Müdahale24
Faul153 kazanılan
İlk 11138 yedek
G+A / 900.16
Kart3
2021/22 5 95 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueBenfica 1 0 0 0
Primeira LigaBenfica 4 95 0 0 6.90
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan4%33
Faul3
İlk 1114 yedek
TOPLAM GOL4
İLK 117425 yedek girdi
KART9
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 59 4-3-3 — 28 4-4-2 — 3 4-1-3-2 — 2 3-4-2-1 — 1 3-4-3 — 1 94 maç
  • 4-2-3-159%63
  • 4-3-328%30
  • 4-4-23%3
  • 4-1-3-22%2
  • 3-4-2-11%1
  • 3-4-31%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 MaritimoA 0-3 89 0 7.1
31.08.2026 EstorilHC 2-1 90 1 1 8.0
17.08.2026 Casa PiaAC 0-7 59 1 6.9
09.08.2026 Academico ViseuHC 2-2 92 1 6.9
06.07.2026 SpainH 0-1
02.07.2026 CroatiaH 2-1
27.06.2026 ColombiaA 0-0
23.06.2026 UzbekistanH 5-0
17.06.2026 Congo DRH 1-1 92 7.0
16.05.2026 EstorilA 1-3 82 1 1 7.2
11.05.2026 SC BragaH 2-2 86 1 7.3
19.04.2026 Sporting CPA 1-2 78 1 6.3
21.03.2026 GuimaraesHC 3-0 84 7.2
14.03.2026 AroucaA 1-2 91 1 7.5
08.03.2026 FC PortoH 2-2 97 6.3
02.03.2026 GIL VicenteA 1-2
25.02.2026 Real MadridA 2-1 88 6.6
21.02.2026 AVSH 3-0 47 6.9
17.02.2026 Real MadridH 0-1 94 1 7.2
13.02.2026 Santa ClaraA 1-2 88 1 7.6
08.02.2026 AlvercaH 2-1 84 6.2
01.02.2026 TondelaA 0-0
28.01.2026 Real MadridH 4-2 83 6.9
25.01.2026 EstrelaH 4-0
21.01.2026 JuventusA 2-0 90 6.9
17.01.2026 Rio AveA 0-2 90 2 7.7
03.01.2026 EstorilH 3-1 94 1 7.3
28.12.2025 SC BragaA 2-2 90 2 6.2
22.12.2025 FamalicaoH 1-0 56 7.2
14.12.2025 MoreirenseA 0-4 90 1 7.3
10.12.2025 NapoliH 2-0 90 7.5
05.12.2025 Sporting CPH 1-1
29.11.2025 NacionalA 1-2
25.11.2025 AjaxA 0-2 9 6.9
09.11.2025 Casa PiaH 2-2 90 6.3
05.11.2025 Bayer LeverkusenH 0-1 90 7.2
01.11.2025 GuimaraesA 0-3 90 1 1 8.2
25.10.2025 AroucaH 5-0 90 1 7.9
21.10.2025 NewcastleA 3-0 90 6.2
05.10.2025 FC PortoA 0-0 1
30.09.2025 ChelseaA 1-0 17 7.2
26.09.2025 GIL VicenteH 2-1 10 6.6
23.09.2025 Rio AveH 1-1
20.09.2025 AVSA 0-3 9 6.9
16.09.2025 QarabagH 2-3
12.09.2025 Santa ClaraH 1-1 46 6.9
31.08.2025 AlvercaA 1-2 90 7.2
27.08.2025 FenerbahceH 1-0
23.08.2025 TondelaH 3-0 90 7.3
17.05.2025 SC BragaA 1-1 73 6.7
10.05.2025 Sporting CPH 1-1 71 6.9
03.05.2025 EstorilA 1-2 90 6.9
27.04.2025 AVSH 6-0 77 1 1 7.3
19.04.2025 GuimaraesA 0-3 72 7.3
13.04.2025 AroucaH 2-2 90 1 7.0
06.04.2025 FC PortoA 1-4 62 7.2
28.03.2025 GIL VicenteA 0-3 58 6.9
16.03.2025 Rio AveA 2-3 45 6.9
11.03.2025 BarcelonaA 3-1 84 6.2
05.03.2025 BarcelonaH 0-1 57 6.9
ŞUT21
GOL2
xG1.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%9.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
59' · xG 0.084 84' · xG 0.165 14' · xG 0.07 53' · xG 0.061 23' · xG 0.045 78' · xG 0.054 41' · xG 0.078 70' · xG 0.117 56' · xG 0.162 76' · xG 0.071 26' · xG 0.085 47' · xG 0.039 12' · xG 0.18 42' · xG 0.044 47' · xG 0.048 53' · xG 0.176 · GOL 65' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.02 28' · xG 0.035 78' · xG 0.048 53' · xG 0.025
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 17 (%81) Duran top — 2 (%10) Açık oyun — 1 (%5) Asist sonrası — 1 (%5) 21 şut
  • Korner17%81
  • Duran top2%10
  • Açık oyun1%5
  • Asist sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
Kafa — 12 (%57) Sağ ayak — 8 (%38) Sol ayak — 1 (%5) 21 şut
  • Kafa12%57
  • Sağ ayak8%38
  • Sol ayak1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 7 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 46-60'
  • 1-15' 2 %10
  • 16-30' 3 %14
  • 31-45' 3 %14
  • 46-60' 7 %33
  • 61-75' 2 %10
  • 76-90+' 4 %19
PİYASA DEĞERİ€28.00M-12.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 157 maç
Benfica 131maç 2021–2026
Portugal 5maç 2026
GIL Vicente 21maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 GIL Vicente Benfica
2023-06-30 Gil Vicente Benfica End of loan
2022-07-27 Benfica GIL Vicente
2022-07-01 Benfica B Benfica -
2021-07-01 Benfica U23 Benfica B -
2020-07-01 Benfica U19 Benfica U23 -
2019-07-01 Benfica U17 Benfica U19 -
2017-07-01 Benfica U15 Benfica U17 -
2016-07-01 Palmeiras U15 Benfica U15 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 injuredKadroda yok 1 maç
04.2024 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Real Madrid %50 2026-07-27
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1673 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.2Primeira Liga 2025
PERFORMANS67.01673 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 87.5
Defansif bek 83.9
Klasik stoper 82.7
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %84
Dakika %74
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %80
Dakika %82
Değer / getiri %0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 61.17 62 99
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 67 76 88
İkili mücadele kazanma 57.55 64 90
Ortalama rating 7.07 7.2 98
Müdahale / 90 1.61 2.2 73
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam