LİGCoppa Italia
BU SEZON4G · 3A
Gol40.12 / 90
Asist30.09 / 90
Şut270.79 / 90
Kilit pas210.61 / 90
Başarılı dripling40.12 / 90
Kazanılan ikili1815.27 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 98 defanslar
- Müdahale 1.83 %74
- Pas arası 0.99 %49
- Blok 0.61 %47
- İkili mücadele %59 %62
- Pas isabeti %89 %94
- Faul (az iyi) 1.14 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3092 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Serie B2023/2024 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
38
3.092
4
3
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%44 isabet
Kilit pas21
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan181%59
Müdahale63
Faul3955 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11353 yedek
G+A / 900.2
Kart8
2022/23
20
12
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
Müdahale1
Faul1
TOPLAM GOL0
İLK 11123 yedek girdi
FORMA84
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-319%79
- 4-2-3-13%12
- 4-1-4-11%4
- 4-4-21%4
MAÇ GEÇMİŞİ59 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | MonzaA | 0-2 | 78 | – | 7.0 | ||
| 24.05.2026 | MonzaH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.05.2026 | PalermoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | PalermoH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.7 | |
| 12.05.2026 | AvellinoH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 08.05.2026 | BariH | 2-3 | 38↑ | 1 | 7.2 | ||
| 01.05.2026 | PalermoA | 3-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | SpeziaH | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 18.04.2026 | Juve StabiaA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.04.2026 | ModenaH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | MonzaH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | CesenaA | 3-1 | 90 | 1 | – | 6.0 | |
| 14.03.2026 | PadovaA | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.03.2026 | EmpoliH | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 04.03.2026 | CarrareseA | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 01.03.2026 | FrosinoneH | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.02.2026 | Virtus EntellaA | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | MantovaH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.02.2026 | PescaraA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.02.2026 | ReggianaH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | SudtirolA | 2-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 25.01.2026 | SampdoriaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | VeneziaA | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | FrosinoneA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.12.2025 | CesenaH | 2-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 19.12.2025 | BariA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.12.2025 | AvellinoH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.12.2025 | ModenaA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | Virtus EntellaH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 08.11.2025 | EmpoliA | 1-0 | 10 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | VeneziaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 29.10.2025 | MantovaA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | PalermoH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.10.2025 | PadovaH | 0-1 | 59 | 2 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | MonzaA | 2-1 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 01.10.2025 | SampdoriaA | 0-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 26.09.2025 | Juve StabiaH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | ReggianaA | 2-2 | 45↑ | 3 | 6.2 | ||
| 19.08.2024 | JuventusA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.06.2023 | BolognaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2023 | MonzaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2023 | SpeziaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2023 | LazioA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2023 | VeronaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2023 | JuventusA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2023 | UdineseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2023 | AC MilanA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2023 | SampdoriaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2023 | NapoliH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2023 | EmpoliA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2023 | FiorentinaA | 1-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 12.03.2023 | TorinoH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2023 | InterA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2023 | SassuoloH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2023 | AtalantaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2023 | AS RomaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2023 | CremoneseA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.01.2023 | SalernitanaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2023 | VeronaA | 2-0 | –↑ | – | – |
ŞUT32
GOL4
xG2.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%47
- Açık oyun6%19
- Korner6%19
- Duran top4%12
- Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak18%56
- Sol ayak8%25
- Kafa6%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
- 1-15' 3 %9
- 16-30' 4 %12
- 31-45' 4 %12
- 46-60' 8 %25
- 61-75' 6 %19
- 76-90+' 7 %22
PİYASA DEĞERİ€100K
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 59 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Reading U21
→
Reading
-
Reading U21
→
Reading
-
2023-02-16
Without Club
→
Reading U21
-
Without Club
→
Reading U21
-
2023-01-31
Accrington U21
→
Without Club
-
Accrington U21
→
Without Club
-
2023-01-30
Stalybridge
→
Accrington U21
End of loan
Stalybridge
→
Accrington U21
End of loan
2022-10-15
Accrington U21
→
Stalybridge
loan transfer
Accrington U21
→
Stalybridge
loan transfer
2022-09-06
Telford Utd
→
Accrington U21
End of loan
Telford Utd
→
Accrington U21
End of loan
2022-08-06
Accrington U21
→
Telford Utd
loan transfer
Accrington U21
→
Telford Utd
loan transfer
2022-05-31
Carrick Rangers
→
Accrington U21
End of loan
Carrick Rangers
→
Accrington U21
End of loan
2022-01-24
Accrington U21
→
Carrick Rangers
loan transfer
Accrington U21
→
Carrick Rangers
loan transfer
2021-07-05
Burnley U18
→
Accrington U21
free transfer
Burnley U18
→
Accrington U21
free transfer
2019-12-31
Padiham FC
→
Burnley U18
End of loan
Padiham FC
→
Burnley U18
End of loan
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie B2026 · Palermo
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3092 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.6Serie B 2025
PERFORMANS62.03092 dk
KARARİzlemeye değer76/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
83.1
Klasik stoper
81.8
Ayağı iyi stoper
80.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%69
Dakika
%96
Değer / getiri
%100
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%68
Dakika
%98
Değer / getiri
%99
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
62
74
84
Pas hacmi / 90
39.06
42
93
İkili mücadele kazanma
58.77
58
100
Müdahale / 90
1.83
3
61
Pas arası / 90
0.99
1.9
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Leopold QuerfeldUnion Berlin · 22
%95
3gol
0asist
69scout
€20.00M
Bundesliga
Tomás AraújoBenfica · 23
%85
1gol
2asist
70scout
€28.00M
Primeira Liga
Brandon MecheleClub Brugge KV · 32
%81
5gol
2asist
66scout
Jupiler Pro League
TingaFortaleza EC · 32
%70
1gol
0asist
53scout
Serie A
Dayot UpamecanoBayern München · 27
%64
1gol
1asist
60scout
€70.00M
Bundesliga
Florian MiguelBurgos · 29
%63
2gol
3asist
65scout
€1.20M
Segunda División
Albert VallciSturm Graz · 30
%62
2gol
1asist
70scout
€800K
Bundesliga
Alberto RodríguezZaragoza · 28
%60
1gol
0asist
59scout
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Boston Utd
Radcliffe
Alfreton