Brandon Mechele
Belgium · Defender

Brandon Mechele

YAŞ32
BOY190
KİLO81
DOĞUM YERİBredene
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Şut20.31 / 90
Kilit pas20.31 / 90
Başarılı dripling10.16 / 90
Kazanılan ikili243.74 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
Müdahale — %36 (1.09) Pas arası — %17 (0.47) Blok — %57 (0.47) İkili mücadele — %48 (%59) Pas isabeti — %74 (%92) Faul (az iyi) — %20 (1.40) 42 ORT. % 36 17 57 48 74 20
  • Müdahale 1.09 %36
  • Pas arası 0.47 %17
  • Blok 0.47 %57
  • İkili mücadele %59 %48
  • Pas isabeti %92 %74
  • Faul (az iyi) 1.40 %20
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 578 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
37. Jupiler Pro League2025 · Club Brugge KV · 10 maç 2gol37. 2asist42.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Cup2024/2025 · Belgium
🏆 First Division A2023/2024 · Belgium
🏆 Super Cup2022/2023 · Belgium
🏆 First Division A2021/2022 · Belgium
🏆 Super Cup2021/2022 · Belgium
🏆 First Division A2020/2021 · Belgium
🏆 First Division A2019/2020 · Belgium
🏆 Super Cup2018/2019 · Belgium
🏆 First Division A2017/2018 · Belgium
🏆 Super Cup2016/2017 · Belgium
🏆 First Division A2015/2016 · Belgium
🏆 Cup2014/2015 · Belgium
🥈 Super Cup2024/2025 · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2024/2025 · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2019/2020 · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2018/2019 · Belgium · 2nd Place
🥈 Cup2015/2016 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2015/2016 · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2014/2015 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
2020 1 2021 0 2022 1 2023 6 2024 5 2025 9 2026 1
GolAsist
2026/27 11 1.002 1 0 7.28
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupBelgium 6 578 0 0 6.88
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 5 424 1 0 7.83
Şut7%43 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan53%68
Müdahale16
Faul132 kazanılan
İlk 1111
G+A / 900.09
Kart2
2025/26 54 4.692 7 2 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 40 3.439 5 2 7.26
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 14 1.253 2 0 6.93
Şut36%50 isabet
Kilit pas22
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan267%63
Müdahale101
Faul4624 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11531 yedek
G+A / 900.17
Kart4
Kaptan1maçta
2024/25 60 4.790 4 1 7.24
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 40 3.611 3 1 7.30
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 12 1.080 0 0 6.99
World Cup - Qualification EuropeBelgium 8 99 1 0 7.60
Şut19%47 isabet
Kilit pas16
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan267%65
Müdahale98
Faul3520 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11537 yedek
G+A / 900.09
Kart3
2023/24 55 4.770 6 0 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 40 3.582 5 0 7.21
UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV 15 1.188 1 0 6.95
Şut20%40 isabet
Kilit pas4
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan223%60
Müdahale79
Faul4621 kazanılan
İlk 1155
G+A / 900.11
Kart9
Kaptan1maçta
2022/23 34 2.755 1 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 26 2.035 1 0 6.98
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 8 720 0 0 6.97
Şut3%33 isabet
İkili kazanılan129%61
Müdahale46
Faul189 kazanılan
İlk 11304 yedek
G+A / 900.03
Kart4
2021/22 46 3.257 0 0 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 40 3.126 0 0 7.13
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 6 131 0 0 6.73
Şut10%10 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan164%62
Müdahale70
Faul2921 kazanılan
İlk 113511 yedek
Kart2
2020/21 22 1.620 1 0 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 14 1.260 0 0 7.02
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 6 180 0 0 7.05
UEFA Europa LeagueClub Brugge KV 2 180 1 0 7.40
Şut6%50 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan92%60
Müdahale26
Faul1012 kazanılan
İlk 11184 yedek
G+A / 900.06
Kart1
TOPLAM GOL14
İLK 111179 yedek girdi
KART10
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 1 %7
  • 16-30' 1 %7
  • 31-45' 2 %14
  • 46-60' 3 %21
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 6 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 90 4-3-3 — 16 4-1-4-1 — 11 3-4-2-1 — 1 4-4-1-1 — 1 4-4-2 — 1 120 maç
  • 4-2-3-190%75
  • 4-3-316%13
  • 4-1-4-111%9
  • 3-4-2-11%1
  • 4-4-1-11%1
  • 4-4-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Lommel UnitedA 0-1 83 1 7.8
30.08.2026 GentA 2-1 85 6.9
23.08.2026 Cercle BruggeH 1-0 71 7.5
15.08.2026 OH LeuvenA 0-3 90 1 2 8.7
07.08.2026 KortrijkH 3-0 95 2 8.2
10.07.2026 NorwayA 2-1 92 6.9
07.07.2026 USAA 1-4 91 6.2
01.07.2026 SenegalH 3-2 127 1 6.6
27.06.2026 New ZealandA 1-5 89 7.0
21.06.2026 IranH 0-0 91 7.3
15.06.2026 EgyptH 1-1 88 1 7.3
24.05.2026 GentH 5-0 78 8.2
21.05.2026 KV MechelenA 2-2 83 1 6.6
17.05.2026 Union St. GilloiseH 5-0 89 1 7.2
09.05.2026 St. TruidenH 2-0 89 7.2
03.05.2026 AnderlechtA 1-3 93 1 6.9
26.04.2026 GentA 0-2 94 1 6.9
22.04.2026 KV MechelenH 6-1 85 7.6
19.04.2026 Union St. GilloiseAC 2-1 89 1 1 7.6
11.04.2026 St. TruidenA 1-2 94 6.6
06.04.2026 AnderlechtH 4-2 82 1 7.3
22.03.2026 KV MechelenH 4-1 85 1 2 8.0
14.03.2026 KVC WesterloA 1-2
08.03.2026 AnderlechtH 2-2 87 7.0
01.03.2026 CharleroiA 1-2 93 1 6.3
24.02.2026 Atletico MadridA 4-1 88 6.9
21.02.2026 OH LeuvenH 2-1 93 1 7.0
18.02.2026 Atletico MadridH 3-3 89 6.5
15.02.2026 Cercle BruggeA 1-2 92 1 7.5
08.02.2026 Standard LiegeH 3-0 86 1 7.5
01.02.2026 Union St. GilloiseA 1-0 90 1 7.0
28.01.2026 MarseilleH 3-0 80 7.0
24.01.2026 Zulte WaregemH 4-3 86 1 1 7.3
20.01.2026 Kairat AlmatyA 1-4 90 1 1 7.5
16.01.2026 RAAL La LouvièreH 2-3 95 6.9
26.12.2025 GenkA 3-5 90 6.2
21.12.2025 GentH 2-1 38 7.3
14.12.2025 DenderA 1-5 90 7.2
10.12.2025 ArsenalH 0-3 90 6.3
06.12.2025 St. TruidenA 3-2 97 1 6.2
30.11.2025 AntwerpH 0-1 90 1 7.6
26.11.2025 Sporting CPA 3-0 90 1 6.6
22.11.2025 CharleroiH 1-0 90 8.2
18.11.2025 LiechtensteinH 7-0 90 1 1 8.9
15.11.2025 KazakhstanA 1-1
09.11.2025 AnderlechtA 1-0 90 2 6.5
05.11.2025 BarcelonaH 3-3 90 6.2
01.11.2025 DenderH 2-1 90 6.9
26.10.2025 AntwerpA 0-1 90 7.0
22.10.2025 Bayern MünchenA 4-0 90 6.2
18.10.2025 OH LeuvenA 0-1 90 7.6
13.10.2025 WalesA 2-4 9 6.3
10.10.2025 FYR MacedoniaH 0-0
05.10.2025 Union St. GilloiseH 1-0 97 7.9
30.09.2025 AtalantaA 2-1 90 6.3
27.09.2025 Standard LiegeA 1-2 90 1 7.0
24.09.2025 KVC WesterloH 5-5 67 1 1 7.2
21.09.2025 St. TruidenH 2-0 90 1 2 9.2
18.09.2025 MonacoH 4-1 90 6.9
13.09.2025 RAAL La LouvièreA 1-0 99 7.0
ŞUT42
GOL7
xG4.4
xG FARKI+2.6over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
11' · xG 0.058 56' · xG 0.203 21' · xG 0.105 15' · xG 0.181 · GOL 86' · xG 0.02 62' · xG 0.08 53' · xG 0.068 71' · xG 0.152 · GOL 42' · xG 0.047 14' · xG 0.053 44' · xG 0.022 37' · xG 0.014 90' · xG 0.092 35' · xG 0.01 90' · xG 0.082 16' · xG 0.02 71' · xG 0.14 47' · xG 0.175 46' · xG 0.198 · GOL 90' · xG 0.035 67' · xG 0.301 63' · xG 0.036 71' · xG 0.018 85' · xG 0.326 74' · xG 0.026 6' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.383 · GOL 4' · xG 0.011 2' · xG 0.042 70' · xG 0.134 61' · xG 0.033 31' · xG 0.027 81' · xG 0.184 · GOL 68' · xG 0.03 90' · xG 0.256 90' · xG 0.061 83' · xG 0.266 90' · xG 0.072 50' · xG 0.072 22' · xG 0.186 14' · xG 0.04 60' · xG 0.184 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 29 (%69) Duran top — 6 (%14) Asist sonrası — 4 (%10) Açık oyun — 2 (%5) Taç sonrası — 1 (%2) 42 şut
  • Korner29%69
  • Duran top6%14
  • Asist sonrası4%10
  • Açık oyun2%5
  • Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
Kafa — 30 (%71) Sol ayak — 7 (%17) Sağ ayak — 5 (%12) 42 şut
  • Kafa30%71
  • Sol ayak7%17
  • Sağ ayak5%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
1-15' — 7 16-30' — 3 31-45' — 6 46-60' — 6 61-75' — 10 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 61-75'
  • 1-15' 7 %17
  • 16-30' 3 %7
  • 31-45' 6 %14
  • 46-60' 6 %14
  • 61-75' 10 %24
  • 76-90+' 10 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 282 maç
Club Brugge KV 268maç 2020–2026
Belgium 14maç 2024–2026
Belgium U21 2013–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01 St. Truiden Club Brugge KV
2017-06-30 Sint-Truiden Club Brugge End of loan
2017-01-05 Club Brugge KV St. Truiden
2017-01-05 Club Brugge Sint-Truiden loan transfer
2013-07-01 Club Bruges U19 Club Brugge -
2011-07-01 FC Brügge U17 Club Bruges U19 -
2010-07-01 Club Brugge Yth FC Brügge U17 -
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 UEFA Europa Conference League2023 · Club Brugge KV 6sarı · 16 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3439 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.9Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS73.53439 dk
KARARİzlemeye değer66/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 91.7
Defansif bek 88.3
Klasik stoper 86.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %89
Dakika %98
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %92
Dakika %100
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 72.23 62 100
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 73.5 76 97
İkili mücadele kazanma 62.24 64 97
Müdahale / 90 1.94 2.2 88
Ortalama rating 7.26 7.2 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam