Muharrem Jashari
Switzerland · Midfielder

Muharrem Jashari

YAŞ23
BOY181
KİLO81
KULÜPAC Milan
DOĞUM YERİCham
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut11.18 / 90
Kilit pas22.37 / 90
Kazanılan ikili33.55 / 90
Rating6.25
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 2.372.81
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
2022 0 2023 1 2024 7 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 8 140 0 0 6.41
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupSwitzerland 6 76 0 0 6.25
Serie AAC Milan 2 64 0 0 6.60
Şut1
Kilit pas4
İkili kazanılan3%21
Müdahale1
Faul41 kazanılan
İlk 1126 yedek
2025/26 31 734 0 1 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AAC Milan 30 705 0 1 6.74
Coppa ItaliaAC Milan 1 29 0 0 6.90
Şut5%40 isabet
Kilit pas10
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan29%43
Müdahale14
Faul108 kazanılan
İlk 11724 yedek
G+A / 900.12
2024/25 52 3.728 3 4 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Nations LeagueSwitzerland 1 0 0 0
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 39 2.777 3 4 7.15
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 12 951 0 0 6.97
Şut33%48 isabet
Kilit pas45
Drible35%64 başarı
İkili kazanılan152%52
Müdahale58
Faul4252 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114210 yedek
G+A / 900.17
Kart4
2023/24 3 269 0 1 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Luzern 3 269 0 1 7.07
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan15%60
Müdahale10
Faul21 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.33
Kart1
2022/23 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupSwitzerland 1 0 0 0
TOPLAM GOL3
İLK 115343 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 45 3-5-2 — 29 3-4-2-1 — 7 4-1-4-1 — 5 4-3-3 — 5 3-5-1-1 — 2 93 maç
  • 4-2-3-145%48
  • 3-5-229%31
  • 3-4-2-17%8
  • 4-1-4-15%5
  • 4-3-35%5
  • 3-5-1-12%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 VeneziaH 2-0 8 6.3
23.08.2026 TorinoA 1-2 56 6.9
12.07.2026 ArgentinaA 3-1 24 1 6.2
07.07.2026 ColombiaH 0-0 49 6.3
03.07.2026 AlgeriaH 2-0
24.06.2026 CanadaH 2-1
18.06.2026 Bosnia & HerzegovinaH 4-1
13.06.2026 QatarA 1-1 3
24.05.2026 CagliariH 1-2 62 6.6
17.05.2026 GenoaA 1-2 85 6.6
10.05.2026 AtalantaH 2-3
03.05.2026 SassuoloA 2-0 66 1 6.3
26.04.2026 JuventusH 0-0 10 6.7
19.04.2026 VeronaA 0-1
11.04.2026 UdineseH 0-3 14 6.3
06.04.2026 NapoliA 1-0
21.03.2026 TorinoH 3-2
15.03.2026 LazioA 1-0 88 6.7
08.03.2026 InterH 1-0
01.03.2026 CremoneseA 0-2
22.02.2026 ParmaH 0-1 74 4 6.5
18.02.2026 ComoH 1-1 90 1 7.3
13.02.2026 PisaA 1-2
03.02.2026 BolognaA 0-3 18 6.3
25.01.2026 AS RomaA 1-1
18.01.2026 LecceH 1-0 87 7.9
15.01.2026 ComoA 1-3 10 6.6
11.01.2026 FiorentinaA 1-1 60 6.7
08.01.2026 GenoaH 1-1
02.01.2026 CagliariA 0-1
28.12.2025 VeronaH 3-0 20 6.9
14.12.2025 SassuoloH 2-2
08.12.2025 TorinoA 2-3
29.11.2025 LazioH 1-0
23.11.2025 InterA 0-1
08.11.2025 ParmaA 2-2
02.11.2025 AS RomaH 1-0
23.08.2025 CremoneseH 1-2 21 6.9
17.08.2025 BariH 2-0 29 6.9
25.05.2025 AntwerpH 1-1 90 2 7.5
18.05.2025 AnderlechtA 1-3 90 6.6
11.05.2025 GenkA 0-2 90 7.0
01.05.2025 GentH 4-1 90 2 8.3
27.04.2025 Union St. GilloiseA 0-0 90 6.9
24.04.2025 Union St. GilloiseH 0-1 90 7.3
20.04.2025 GentA 0-5 74 1 7.0
13.04.2025 GenkH 1-0 90 1 7.3
06.04.2025 AntwerpA 2-3 90 1 1 7.3
30.03.2025 AnderlechtH 2-0 90 2 7.5
16.03.2025 CharleroiH 4-2 88 1 1 1 8.3
12.03.2025 Aston VillaA 3-0 58 6.9
09.03.2025 Cercle BruggeA 1-3 101 1 1 7.2
04.03.2025 Aston VillaH 1-3 90 1 7.2
01.03.2025 GentA 1-1 90 1 7.3
23.02.2025 Standard LiegeH 1-2 89 2 6.2
18.02.2025 AtalantaA 1-3 90 7.2
15.02.2025 St. TruidenA 2-2 61 1 7.2
12.02.2025 AtalantaH 2-1 90 7.3
02.02.2025 AntwerpA 2-1 90 1 6.3
29.01.2025 Manchester CityA 3-1 90 2 6.2
ŞUT9
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
62' · xG 0.021 90' · xG 0.021 64' · xG 0.036 22' · xG 0.026 18' · xG 0.018 17' · xG 0.085 90' · xG 0.016 90' · xG 0.012 89' · xG 0.5
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%56) Korner — 2 (%22) Duran top — 1 (%11) Kontra atak — 1 (%11) 9 şut
  • Asist sonrası5%56
  • Korner2%22
  • Duran top1%11
  • Kontra atak1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %22
  • 76-90+' 4 %44
AKSİYON HARİTASI1948 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 6 7 7 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 14 14 14 15 15 15 15 15 16 17 18 18 19 20 20 20 21 21 21 22 22 22 22 23 23 23 23 23 23 23 24 24 24 25 25 25 25 26 26 26 27 29 30 31 32 33 34 37 37 41 42 42 64
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 6 7 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 13 14 14 14 14 14 14 14 15 15 15 15 17 17 17 18 20 21 21 21 21 21 21 22 22 23 23 23 24 25 25 26 28 28 28 31 32 33 34 34 64
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 3 8 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 12 16 16
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 8 8 8 9 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 12 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %42 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1948
Pas 1335 Pas — 1335 (%72) Top t… 116 Top teması — 116 (%6) Top… 106 Top kazanma — 106 (%6) Faul 75 Faul — 75 (%4) Top kaptırma — 51 (%3) Uzaklaştırma — 42 (%2) Müdahale — 40 (%2) Çalım — 37 (%2) Bloke edilen pas — 35 (%2) Hava topu — 27 (%1)
  • Pas1335%72
  • Top teması116%6
  • Top kazanma106%6
  • Faul75%4
  • Top kaptırma51%3
  • Uzaklaştırma42%2
  • Müdahale40%2
  • Çalım37%2
  • Bloke edilen pas35%2
  • Hava topu27%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 95 maç
AC Milan 33maç 2025–2026
Switzerland 8maç 2022–2026
Club Brugge KV 51maç 2024
FC Luzern 3maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 FC Luzern Club Brugge €6.00m
2022-01-27 Luzern U21 FC Luzern -
2020-07-01 Luzern U18 Luzern U21 -
2018-07-01 Luzern Yth. Luzern U18 -
2013-07-15 Zug Youth Luzern Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025 Baldır sakatlığıKadroda yok 8 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 705 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.0Serie A 2025
PERFORMANS54.3705 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 65.7
Box-to-box orta saha 60.6
Top kapan ön libero 60.0
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %82
Dakika %54
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %82
Dakika %71
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 52.98 72 74
Performans skoru 54.3 76 71
Kilit pas / 90 1.15 1.4 82
Ortalama rating 6.74 7.2 94
Müdahale / 90 1.79 2 90
Dakika güvenliği 34 82 42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam