LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.28 / 90
Şut51.42 / 90
Kilit pas92.55 / 90
Başarılı dripling20.57 / 90
Kazanılan ikili102.83 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 55 orta sahalar
- Kilit pas 2.55 %89
- Asist 0.28 %87
- Drible 0.57 %57
- Pas isabeti %80 %28
- Top kapma 1.42 %31
- İkili mücadele %45 %28
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 318 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Süper Lig2026 · Başakşehir · 3 maç
1asist4.
4.
UEFA Nations League2024 · Denmark · 6 maç
3asist4.
8.
UEFA Europa Conference League2023 · Club Brugge KV · 12 maç
7gol8.
9.
Jupiler Pro League2023 · Club Brugge KV · 33 maç
14gol9.
15.
Jupiler Pro League2021 · Club Brugge KV · 15 maç
8asist15.
17.
Jupiler Pro League2022 · Club Brugge KV · 23 maç
6asist17.
46.
Bundesliga2025 · VfL Wolfsburg · 1 maç
1gol46.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
First Division A2023/2024 · Belgium
🏆
Super Cup2022/2023 · Belgium
🏆
First Division A2021/2022 · Belgium
🥈
Super Cup2024/2025 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 26 G+A
GolAsist
2026/27
4
318
0
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas9
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan10%45
Müdahale4
Faul24 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.28
2025/26
12
369
1
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas7
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan12%57
Müdahale2
Faul14 kazanılan
İlk 1148 yedek
G+A / 900.24
Kart1
2024/25
42
2.044
9
5
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%55 isabet
Kilit pas49
Drible22%43 başarı
İkili kazanılan64%43
Müdahale19
Faul1218 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112319 yedek
G+A / 900.62
Kart2
2023/24
47
3.109
20
6
7.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut78%56 isabet
Kilit pas77
Drible58%46 başarı
İkili kazanılan138%45
Müdahale40
Faul1332 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı21 kaçan
İlk 113710 yedek
G+A / 900.75
Kart6
2022/23
24
1.631
8
4
7.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%56 isabet
Kilit pas44
Drible17%36 başarı
İkili kazanılan61%45
Müdahale15
Faul1226 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11195 yedek
G+A / 900.66
Kart3
2021/22
35
1.842
5
10
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%58 isabet
Kilit pas36
Drible19%48 başarı
İkili kazanılan82%54
Müdahale32
Faul524 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111817 yedek
G+A / 900.73
2020/21
27
1.186
2
2
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%43 isabet
Kilit pas20
Drible17%44 başarı
İkili kazanılan57%48
Müdahale19
Faul1212 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111215 yedek
G+A / 900.3
Kart1
TOPLAM GOL15
İLK 115060 yedek girdi
KART6
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 3 %20
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 5 %33
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 3 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-158%62
- 3-4-2-113%14
- 4-3-39%10
- 3-4-1-26%6
- 4-1-4-14%4
- 4-4-24%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | GalatasarayH | 2-3 | 83 | 1 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | KasımpaşaH | 1-1 | 74 | 2 | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | TrabzonsporA | 2-1 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | KocaelisporH | 2-0 | 82 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 06.12.2025 | Union BerlinH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | Werder BremenA | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Hamburger SVA | 0-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | VfB StuttgartH | 0-3 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | FC AugsburgA | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | Borussia DortmundA | 1-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | 1.FC KölnH | 3-3 | 89 | 3 | 6.2 | ||
| 05.09.2025 | ScotlandH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 45 | – | 7.0 | ||
| 23.08.2025 | 1. FC HeidenheimA | 1-3 | 89 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 17.05.2025 | Borussia MönchengladbachA | 0-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 09.05.2025 | 1899 HoffenheimH | 2-2 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 03.05.2025 | Borussia DortmundA | 4-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 26.04.2025 | SC FreiburgH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2025 | RB LeipzigH | 2-3 | 19↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 06.04.2025 | Union BerlinA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | 1. FC HeidenheimH | 0-1 | 61 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | FC AugsburgA | 1-0 | 25↑ | – | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | FC St. PauliH | 1-1 | 63 | – | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | Werder BremenA | 1-2 | 89 | 1 | – | 7.6 | |
| 22.02.2025 | VfL BochumH | 1-1 | 32↑ | 1 | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | VfB StuttgartA | 1-2 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 02.02.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2025 | Holstein KielH | 2-2 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 18.01.2025 | Bayern MünchenA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | KVC WesterloH | 4-3 | 74 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 22.12.2024 | Union St. GilloiseA | 2-2 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 15.12.2024 | GenkH | 2-0 | 15↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.12.2024 | Sporting CPH | 2-1 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 07.12.2024 | KV MechelenA | 1-2 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | DenderH | 4-1 | 75 | 1 | 1 | 2 | 7.9 |
| 27.11.2024 | CelticA | 1-1 | 77 | 3 | 7.0 | ||
| 23.11.2024 | St. TruidenH | 7-0 | 32↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.11.2024 | Beerschot WilrijkA | 2-2 | 57 | – | 6.3 | ||
| 06.11.2024 | Aston VillaH | 1-0 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | OH LeuvenA | 0-1 | 74 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.10.2024 | AnderlechtH | 2-1 | 69 | 3 | 7.2 | ||
| 22.10.2024 | AC MilanA | 3-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | Union St. GilloiseH | 1-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 02.10.2024 | Sturm GrazA | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2024 | CharleroiA | 1-1 | 66 | – | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | GentH | 2-4 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 18.09.2024 | Borussia DortmundH | 0-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | KortrijkA | 0-3 | 59 | 2 | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | Cercle BruggeH | 3-0 | 68 | 1 | 1 | 6 | 8.9 |
| 25.08.2024 | DenderA | 1-2 | 86 | 1 | 7.0 | ||
| 18.08.2024 | AntwerpH | 1-0 | 82 | 2 | 7.2 | ||
| 11.08.2024 | GenkA | 3-2 | 66 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 04.08.2024 | Standard LiegeA | 1-0 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.07.2024 | KV MechelenH | 1-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 26.05.2024 | Cercle BruggeH | 0-0 | 70 | 2 | 7.0 | ||
| 19.05.2024 | AnderlechtA | 0-1 | 21↑ | – | 6.2 |
ŞUT14
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%57
- Açık oyun2%14
- Taç sonrası1%7
- Duran top1%7
- Korner1%7
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak11%79
- Kafa2%14
- Sağ ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 2 %14
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 2 %14
- 61-75' 3 %21
- 76-90+' 2 %14
PİYASA DEĞERİ€14.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ7
DİSİPLİN4kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 191 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Nordsjaell. U19
→
Nordsjaelland
-
Nordsjaell. U19
→
Nordsjaelland
-
2016-07-01
FCN Youth
→
Nordsjaell. U19
-
FCN Youth
→
Nordsjaell. U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
12.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
09.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
03.2023
Kalça sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Europa Conference League2023 · Club Brugge KV
4sarı · 12 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 235 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.1Süper Lig 2026
PERFORMANS45.6235 dk
KARARVeri yetersiz37/100
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet
46.2
Çizgi kanadı
41.6
Baskıcı forvet
41.5
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 99 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%65
Dakika
%89
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 1009 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%65
Dakika
%56
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.72
7.2
93
Kilit pas / 90
1.71
1.6
100
Performans skoru
38.3
76
50
Pas hacmi / 90
30.24
34
89
Gol / 90
0.24
0.38
63
Başarılı drible / 90
0.73
1.1
66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Edwuin CetréEstudiantes L.P. · 27
%95
0gol
1asist
44scout
Liga Profesional Argentina
Amor LayouniBK Hacken · 33
%91
1gol
4asist
46scout
Allsvenskan
Ole Didrik BlombergBodo/Glimt · 25
%81
2gol
3asist
58scout
Eliteserien
Thomas MüllerVancouver Whitecaps · 36
%74
4gol
2asist
58scout
Major League Soccer
Jesús FerreiraSeattle Sounders · 25
%68
2gol
3asist
62scout
Major League Soccer
Jens Petter HaugeBodo/Glimt · 26
%68
1gol
1asist
48scout
Eliteserien
Morgan GuilavoguiReal Salt Lake · 27
%65
1gol
3asist
60scout
€4.50M
Major League Soccer
Tobias SanaOrgryte IS · 36
%60
1gol
4asist
47scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Club Brugge