Christos Tzolis
Greece · Midfielder

Christos Tzolis

YAŞ23
BOY179
KİLO70
KULÜPArsenal
DOĞUM YERİThessaloniki
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.43 / 90
Şut31.28 / 90
Kilit pas83.41 / 90
Başarılı dripling10.43 / 90
Kazanılan ikili114.69 / 90
Rating7.20
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 74 orta sahalar
Kilit pas — %100 (3.41) Asist — %92 (0.43) Drible — %38 (0.43) Pas isabeti — %53 (%84) Top kapma — %16 (1.28) İkili mücadele — %68 (%55) 61 ORT. % 100 92 38 53 16 68
  • Kilit pas 3.41 %100
  • Asist 0.43 %92
  • Drible 0.43 %38
  • Pas isabeti %84 %53
  • Top kapma 1.28 %16
  • İkili mücadele %55 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 211 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Community Shield2026 · Arsenal · 1 maç 2asist1.
🥇 Jupiler Pro League2025 · Club Brugge KV · 36 maç 17gol2. 23asist1.
🥈 Jupiler Pro League2024 · Club Brugge KV · 38 maç 16gol5. 9asist2.
4. League Cup2021 · Norwich · 2 maç 2gol13. 2asist4.
5. UEFA Champions League2025 · Club Brugge KV · 13 maç 2gol61. 5asist5.
14. DFB Pokal2023 · Fortuna Düsseldorf · 5 maç 2gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Cup2024/2025 · Belgium
🏆 Cup2020/2021 · Greece
🏆 Super League K192020/2021 · Greece
🏆 Super League K192019/2020 · Greece
🏆 Super League K192018/2019 · Greece
🥈 Super Cup2024/2025 · Belgium · 2nd Place
🥈 First Division A2024/2025 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super League 12020/2021 · Greece · 2nd Place
🥈 Super League 12019/2020 · Greece · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 43 G+A
2020 5 2021 0 2022 4 2023 1 2024 30 2025 43 2026 1
GolAsist
2026/27 3 211 0 1 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueArsenal 3 211 0 1 7.20
Şut3%67 isabet
Kilit pas8
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan11%55
Müdahale2
Faul16 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113
G+A / 900.43
Kart2
2025/26 49 4.130 17 26 7.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 36 3.085 15 21 7.68
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 13 1.045 2 5 7.20
Şut116%51 isabet
Kilit pas147
Drible49%51 başarı
İkili kazanılan191%50
Müdahale43
Faul3670 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı21 kaçan
İlk 11463 yedek
G+A / 900.94
Kart7
2024/25 55 4.183 19 11 7.51
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 39 2.903 16 9 7.65
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 12 940 1 2 7.09
World Cup - Qualification EuropeGreece 2 179 1 0 7.50
UEFA Nations LeagueGreece 2 161 1 0 7.45
Şut130%52 isabet
Kilit pas112
Drible46%56 başarı
İkili kazanılan195%49
Müdahale58
Faul4066 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı3
İlk 11514 yedek
G+A / 900.65
Kart81
2023/24 2 207 0 1 7.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaFortuna Dusseldorf 2 207 0 1 7.95
Şut5%60 isabet
Kilit pas11
Drible1%9 başarı
İkili kazanılan11%33
Müdahale2
Faul66 kazanılan
İlk 112
G+A / 900.43
2022/23 32 833 4 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieTwente 12 426 1 0 6.72
ChampionshipNorwich 16 331 1 0 6.51
UEFA Europa Conference LeagueTwente 4 76 2 0 7.25
Şut20%60 isabet
Kilit pas6
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan55%42
Müdahale19
Faul1214 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11824 yedek
G+A / 900.43
Kart1
2021/22 30 337 0 0 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueNorwich 30 337 0 0 6.47
Şut3%67 isabet
Kilit pas8
İkili kazanılan12%32
Müdahale5
Faul24 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11327 yedek
2020/21 9 509 3 2 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeaguePAOK 6 255 3 2 7.36
UEFA Champions LeaguePAOK 3 254 0 0 6.70
Şut9%33 isabet
Kilit pas5
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan29%41
Müdahale6
Faul1014 kazanılan
İlk 1163 yedek
G+A / 900.88
TOPLAM GOL417 penaltı
İLK 1111535 yedek girdi
KART19
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR41 gol
1-15' — 6 16-30' — 5 31-45' — 8 46-60' — 6 61-75' — 7 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 6 %15
  • 16-30' 5 %12
  • 31-45' 8 %20
  • 46-60' 6 %15
  • 61-75' 7 %17
  • 76-90+' 9 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 101 4-3-3 — 18 4-1-4-1 — 11 4-4-2 — 4 5-3-2 — 4 4-5-1 — 2 140 maç
  • 4-2-3-1101%72
  • 4-3-318%13
  • 4-1-4-111%8
  • 4-4-24%3
  • 5-3-24%3
  • 4-5-12%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 ChelseaH 2-1 90 1 0 7.7
31.08.2026 Aston VillaA 0-1 45 6.2
21.08.2026 CoventryH 3-0 76 3 7.7
24.05.2026 GentH 5-0 78 1 3 9.2
21.05.2026 KV MechelenA 2-2 83 1 1 1 8.3
17.05.2026 Union St. GilloiseH 5-0 89 1 2 2 9.5
09.05.2026 St. TruidenH 2-0 89 2 2 8.6
03.05.2026 AnderlechtA 1-3 93 1 5 8.9
26.04.2026 GentA 0-2 94 1 1 7.3
22.04.2026 KV MechelenH 6-1 85 1 7.3
19.04.2026 Union St. GilloiseA 2-1 89 1 1 6.6
11.04.2026 St. TruidenA 1-2 94 1 3 7.5
06.04.2026 AnderlechtH 4-2 82 1 1 3 10.0
22.03.2026 KV MechelenH 4-1 81 2 3 8.9
14.03.2026 KVC WesterloA 1-2 85 1 1 7.9
08.03.2026 AnderlechtH 2-2 87 1 2 7.9
01.03.2026 CharleroiA 1-2 93 1 2 7.7
24.02.2026 Atletico MadridA 4-1 82 1 7.2
21.02.2026 OH LeuvenH 2-1 75 3 7.3
18.02.2026 Atletico MadridH 3-3 89 3 7.2
15.02.2026 Cercle BruggeA 1-2 31 6.7
01.02.2026 Union St. GilloiseA 1-0 90 1 6.9
28.01.2026 MarseilleH 3-0 10 1 6.5
16.01.2026 RAAL La LouvièreH 2-3 65 1 1 6.7
26.12.2025 GenkA 3-5 90 3 7.9
14.12.2025 DenderA 1-5 90 2 1 6 9.5
10.12.2025 ArsenalH 0-3 90 3 6.6
06.12.2025 St. TruidenA 3-2 97 2 4 7.2
30.11.2025 AntwerpH 0-1 90 2 7.2
26.11.2025 Sporting CPA 3-0 90 1 5.9
15.11.2025 ScotlandH 3-2 89 1 6 8.7
09.11.2025 AnderlechtA 1-0 88 3 6.2
05.11.2025 BarcelonaH 3-3 90 1 2 6.6
01.11.2025 DenderH 2-1 79 1 3 8.3
26.10.2025 AntwerpA 0-1 90 3 7.0
22.10.2025 Bayern MünchenA 4-0 80 1 6.3
18.10.2025 OH LeuvenA 0-1 90 1 2 7.6
09.10.2025 ScotlandA 3-1 90 6.3
05.10.2025 Union St. GilloiseH 1-0 97 7.5
30.09.2025 AtalantaA 2-1 90 1 3 7.9
27.09.2025 Standard LiegeA 1-2 90 1 1 7.7
24.09.2025 KVC WesterloH 5-5 99 3 6.5
21.09.2025 St. TruidenH 2-0 90 2 3 8.9
18.09.2025 MonacoH 4-1 90 4 7.3
13.09.2025 RAAL La LouvièreA 1-0 54 3 6.5
31.08.2025 GentA 1-1 98 1 3 6.7
27.08.2025 RangersH 6-0 58 1 1 4 9.2
19.08.2025 RangersA 1-3 90 2 1 7.3
16.08.2025 Zulte WaregemA 0-1 90 2 6.2
12.08.2025 Red Bull SalzburgH 3-2 96 1 5 8.3
09.08.2025 Cercle BruggeH 2-0 90 1 3 7.9
06.08.2025 Red Bull SalzburgA 0-1 90 2 7.3
01.08.2025 KV MechelenA 2-1 90 1 6 7.9
27.07.2025 GenkH 2-1 90 3 6.7
25.05.2025 AntwerpH 1-1 83 1 4 8.3
18.05.2025 AnderlechtA 1-3 45 1 1 2 8.2
11.05.2025 GenkA 0-2 90 3 7.9
01.05.2025 GentH 4-1 90 2 1 5 9.5
27.04.2025 Union St. GilloiseA 0-0 90 7.7
24.04.2025 Union St. GilloiseH 0-1 90 4 6.9
ŞUT127
GOL17
xG17.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%13.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
50' · xG 0.016 49' · xG 0.028 44' · xG 0.023 87' · xG 0.77 · GOL 10' · xG 0.047 3' · xG 0.022 90' · xG 0.093 17' · xG 0.055 · GOL 79' · xG 0.038 · GOL 49' · xG 0.037 41' · xG 0.065 16' · xG 0.072 6' · xG 0.051 54' · xG 0.136 47' · xG 0.038 90' · xG 0.788 · GOL 85' · xG 0.013 83' · xG 0.103 49' · xG 0.027 89' · xG 0.354 · GOL 90' · xG 0.035 88' · xG 0.106 77' · xG 0.611 61' · xG 0.179 · GOL 44' · xG 0.125 12' · xG 0.781 4' · xG 0.048 60' · xG 0.122 45' · xG 0.104 30' · xG 0.071 76' · xG 0.047 37' · xG 0.209 · GOL 10' · xG 0.097 80' · xG 0.788 · GOL 67' · xG 0.026 50' · xG 0.009 17' · xG 0.07 40' · xG 0.184 38' · xG 0.052 24' · xG 0.261 84' · xG 0.06 77' · xG 0.023 74' · xG 0.788 · GOL 71' · xG 0.031 90' · xG 0.4 90' · xG 0.057 67' · xG 0.057 58' · xG 0.028 7' · xG 0.028 6' · xG 0.838 · GOL 70' · xG 0.007 90' · xG 0.605 90' · xG 0.138 51' · xG 0.077 · GOL 45' · xG 0.086 · GOL 45' · xG 0.025 5' · xG 0.048 11' · xG 0.029 53' · xG 0.042 86' · xG 0.08 35' · xG 0.069 32' · xG 0.022 90' · xG 0.05 66' · xG 0.05 48' · xG 0.125 7' · xG 0.034 4' · xG 0.398 77' · xG 0.145 · GOL 64' · xG 0.026 7' · xG 0.053 73' · xG 0.043 65' · xG 0.033 48' · xG 0.036 44' · xG 0.102 2' · xG 0.163 50' · xG 0.376 29' · xG 0.14 · GOL 29' · xG 0.095 6' · xG 0.112 85' · xG 0.09 45' · xG 0.019 45' · xG 0.105 18' · xG 0.125 89' · xG 0.054 63' · xG 0.125 51' · xG 0.037 30' · xG 0.051 24' · xG 0.028 55' · xG 0.061 28' · xG 0.124 25' · xG 0.172 21' · xG 0.526 10' · xG 0.218 · GOL 51' · xG 0.036 88' · xG 0.088 78' · xG 0.025 39' · xG 0.035 76' · xG 0.545 59' · xG 0.031 32' · xG 0.058 31' · xG 0.033 21' · xG 0.042 8' · xG 0.036 90' · xG 0.203 90' · xG 0.788 82' · xG 0.029 50' · xG 0.054 88' · xG 0.325 62' · xG 0.078 26' · xG 0.023 25' · xG 0.116 6' · xG 0.043 90' · xG 0.041 81' · xG 0.08 68' · xG 0.091 · GOL 55' · xG 0.025 28' · xG 0.061 28' · xG 0.056 3' · xG 0.308 90' · xG 0.133 74' · xG 0.19 63' · xG 0.123 · GOL 45' · xG 0.054 65' · xG 0.037 61' · xG 0.033 8' · xG 0.079 5' · xG 0.044
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 80 (%63) Kontra atak — 21 (%17) Açık oyun — 10 (%8) Korner — 6 (%5) Penaltı — 4 (%3) Taç sonrası — 3 (%2) Diğer — 3 (%2) 127 şut
  • Asist sonrası80%63
  • Kontra atak21%17
  • Açık oyun10%8
  • Korner6%5
  • Penaltı4%3
  • Taç sonrası3%2
  • Diğer3%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 85 (%67) Sol ayak — 35 (%28) Kafa — 7 (%6) 127 şut
  • Sağ ayak85%67
  • Sol ayak35%28
  • Kafa7%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR127 şut
1-15' — 21 16-30' — 18 31-45' — 18 46-60' — 20 61-75' — 17 76-90+' — 33 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 33 76-90+'
  • 1-15' 21 %17
  • 16-30' 18 %14
  • 31-45' 18 %14
  • 46-60' 20 %16
  • 61-75' 17 %13
  • 76-90+' 33 %26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 180 maç
Arsenal 3maç 2026
Club Brugge KV 100maç 2024–2025
Greece U21 2023–2025
Greece 4maç 2024
Fortuna Dusseldorf 2maç 2023
Norwich 46maç 2021–2022
Twente 16maç 2022
PAOK 9maç 2020
Greece U19 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-22 Club Brugge KV Arsenal
2024-07-04 F. Düsseldorf Club Brugge €6.50m
2024-07-01 Norwich F. Düsseldorf €3.50m
2024-06-30 F. Düsseldorf Norwich End of loan
2023-08-06 Norwich F. Düsseldorf loan transfer
2023-01-30 FC Twente Norwich End of loan
2022-07-22 Norwich FC Twente loan transfer
2021-08-12 PAOK Norwich €11.00m
2020-08-03 PAOK U19 PAOK -
2019-07-01 PAOK U17 PAOK U19 -
2018-07-01 Königst. Jgd. PAOK U17 free transfer
2017-07-01 Rosenhöhe Yth. Königst. Jgd. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 SakatlıkKadroda yok 4 maç
09.2022 SakatlıkŞüpheli 1 maç
12.2021 HastalıkKadroda yok 1 maç
08.2021 Baldır sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Arsenal GÜÇLÜ %92 2026-07-16
AS Roma %50 2026-07-14
AS Roma %50 2026-07-14
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3085 dk

Öne çıkıyor: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU81.1Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS80.83085 dk
KARARTransfer edilebilir79/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük. Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 99.0
Çizgi kanadı 93.6
Baskıcı forvet 93.6
Role fit, performans ve confidence birlikte transfer aksiyonu icin yeterli.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %98
Dakika %99
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %100
Performans %96
Dakika %100
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 80.8 76 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 7.68 7.2 100
Asist / 90 0.61 0.32 100
Kilit pas / 90 3.47 1.6 100
Pas hacmi / 90 38.45 34 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam