LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.10 / 90
Şut141.35 / 90
Kilit pas212.02 / 90
Başarılı dripling80.77 / 90
Kazanılan ikili434.14 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 71 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 1.3 %23
- Asist 0.10 %49
- Kilit pas 2.02 %93
- Drible 0.77 %51
- İkili mücadele %50 %87
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 935 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Liga Profesional Argentina2025 · Estudiantes L.P. · 30 maç
5asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
SuperligaNone · Colombia
🏆
Primera ANone · Colombia
🏆
Trofeo de CampeonesNone · Argentina
🏆
Liga MXNone · Mexico
🏆
Trofeo de Campeones2024 · Argentina
🏆
Superliga2020 · Colombia
🏆
Primera A2019 · Colombia
🏆
Liga MX2017/2018 · Mexico
🥈
Copa ColombiaNone · Colombia · 2nd Place
🥈
Primera ANone · Colombia · 2nd Place
🥈
Super CopaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Campeón de CampeonesNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Super Copa InternationalNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Super Copa International2025 · Argentina · 2nd Place
🥈
Super Copa2024 · Argentina · 2nd Place
🥈
Primera A2023 · Colombia · 2nd Place
🥈
Copa Colombia2022 · Colombia · 2nd Place
🥈
Primera A2019 · Colombia · 2nd Place
🥈
Campeón de Campeones2017/2018 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
22
935
0
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%64 isabet
Kilit pas21
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan43%50
Müdahale6
Faul927 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11814 yedek
G+A / 900.1
Kart3
2025/26
44
1.757
6
4
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut45%47 isabet
Kilit pas40
Drible30%57 başarı
İkili kazanılan101%52
Müdahale14
Faul2140 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 111628 yedek
G+A / 900.51
Kart6
2024/25
25
1.137
3
1
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%57 isabet
Kilit pas24
Drible18%51 başarı
İkili kazanılan72%53
Müdahale11
Faul1130 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 111015 yedek
G+A / 900.32
Kart1
TOPLAM GOL81 penaltı
İLK 113351 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 3 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-144%56
- 4-3-314%18
- 4-1-4-19%11
- 4-4-28%10
- 5-3-22%3
- 5-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 65 | 0 | 6.1 | ||
| 31.08.2026 | Newells Old BoysH | 0-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | Sarmiento JuninA | 2-0 | 37↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | Gimnasia L.P.H | 4-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 08.08.2026 | Deportivo RiestraA | 2-0 | 60 | 1 | 6.9 | ||
| 05.08.2026 | Boca JuniorsA | 1-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 01.08.2026 | Defensa Y JusticiaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | IndependienteH | 0-2 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | Racing ClubH | 0-1 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | PlatenseA | 0-2 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 25.04.2026 | Talleres CordobaH | 0-0 | 66 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | Instituto CordobaA | 0-1 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | Union Santa FeH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | San LorenzoA | 1-0 | 42↑ | 2 | 6.5 | ||
| 23.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 5-0 | 63 | 1 | 7.0 | ||
| 18.03.2026 | Gimnasia M.A | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 13.03.2026 | LanusH | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.03.2026 | Velez SarsfieldH | 0-1 | 87 | 1 | 7.2 | ||
| 25.02.2026 | Newells Old BoysA | 0-2 | 35↑ | – | 6.9 | ||
| 20.02.2026 | Sarmiento JuninH | 1-0 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | Gimnasia L.P.A | 0-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 23.01.2026 | IndependienteA | 1-1 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 14.12.2025 | Racing ClubA | 1-1 | 120 | 3 | 5.9 | ||
| 08.12.2025 | Gimnasia L.P.A | 0-1 | 11 | – | 6.5 | ||
| 30.11.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-1 | 74 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 23.11.2025 | Rosario CentralA | 0-1 | 70 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 16.11.2025 | Argentinos JRSH | 1-2 | 96 | 3 | 6.3 | ||
| 10.11.2025 | TigreA | 1-0 | 97 | 1 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | Boca JuniorsH | 1-2 | 89 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 19.10.2025 | Gimnasia L.P.H | 2-0 | 70 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 12.10.2025 | Belgrano CordobaA | 1-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | Barracas CentralH | 1-1 | 26↑ | 2 | 6.7 | ||
| 30.09.2025 | Newells Old BoysA | 1-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | River PlateH | 1-2 | 45↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 30.08.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-0 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 25.08.2025 | AldosiviH | 1-0 | 65 | 1 | 7.2 | ||
| 20.08.2025 | Cerro PortenoH | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | BanfieldA | 3-2 | 30↑ | 1 | 6.3 | ||
| 13.08.2025 | Cerro PortenoA | 0-1 | 77 | 1 | 7.2 | ||
| 08.08.2025 | Independ. RivadaviaH | 2-1 | 26↑ | 2 | 6.6 | ||
| 27.07.2025 | Racing ClubA | 0-1 | 70 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.07.2025 | HuracanH | 2-1 | 45↑ | 1 | 1 | 1 | 8.6 |
| 15.07.2025 | Union Santa FeA | 1-0 | 35↑ | – | 6.9 | ||
| 28.05.2025 | Carabobo FCH | 2-0 | 71 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 15.05.2025 | BotafogoA | 3-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | Rosario CentralA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2025 | Universidad de ChileA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2025 | Argentinos JRSA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2025 | TigreH | 0-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 24.04.2025 | BotafogoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | Boca JuniorsA | 2-0 | 73 | 1 | 7.0 | ||
| 13.04.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-1 | 45↑ | 2 | 6.0 | ||
| 09.04.2025 | Universidad de ChileH | 1-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 04.04.2025 | Belgrano CordobaH | 0-1 | 45↑ | 2 | 7.3 | ||
| 01.04.2025 | Carabobo FCA | 0-2 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 27.03.2025 | Barracas CentralA | 2-1 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | Newells Old BoysH | 1-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 09.03.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | River PlateA | 0-2 | 17↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.02.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 3-2 | 31↑ | – | 6.3 |
ŞUT23
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%52
- Kontra atak4%17
- Serbest vuruş3%13
- Açık oyun2%9
- Duran top1%4
- Korner1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak18%78
- Sol ayak4%17
- Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 6 %26
- 46-60' 6 %26
- 61-75' 4 %17
- 76-90+' 5 %22
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 714 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.8Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS36.5714 dk
KARARVeri yetersiz51/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.2
ROL UYUMU2026
Çizgi kanadı
56.3
Bağlantı kuran forvet
54.0
Baskıcı forvet
50.2
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 210 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%50
Dakika
%71
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%42
Dakika
%69
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.78
7.2
94
Kilit pas / 90
2.27
2
100
Performans skoru
36.5
76
48
Dakika güvenliği
35.2
74
48
Asist / 90
0.13
0.32
41
Başarılı drible / 90
0.76
2.2
34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Emil Konradsen CeideRosenborg · 24
%95
1gol
1asist
49scout
Eliteserien
Jefferson SavarinoFluminense · 29
%82
3gol
2asist
60scout
Serie A
Ole Didrik BlombergBodo/Glimt · 25
%78
2gol
3asist
58scout
Eliteserien
Amor LayouniBK Hacken · 33
%73
1gol
4asist
46scout
Allsvenskan
Morgan GuilavoguiReal Salt Lake · 27
%69
1gol
3asist
60scout
€4.50M
Major League Soccer
Tobias SanaOrgryte IS · 36
%68
1gol
4asist
47scout
Allsvenskan
ErickVitoria · 28
%62
2gol
4asist
59scout
Serie A
HulkAtletico-MG · 39
%60
1gol
3asist
48scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum