Argentina · Defender
Álvaro Núñez Cobo
LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON1G · 1A
Gol10.07 / 90
Asist10.07 / 90
Şut130.93 / 90
Kilit pas20.14 / 90
Başarılı dripling30.22 / 90
Kazanılan ikili725.17 / 90
Rating7.14
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 151 defanslar
- Müdahale 1.65 %48
- Pas arası 1.36 %61
- Blok 1.08 %97
- İkili mücadele %64 %79
- Pas isabeti %85 %83
- Faul (az iyi) 0.93 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1254 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa Argentina2023 · Argentina
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
24
1.254
1
1
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan72%64
Müdahale23
Faul1312 kazanılan
İlk 11159 yedek
G+A / 900.14
Kart51
2025/26
42
3.007
2
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%21 isabet
Kilit pas4
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan178%62
Müdahale56
Faul4121 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113210 yedek
G+A / 900.06
Kart13
Kaptan2maçta
2024/25
10
793
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
İkili kazanılan47%58
Müdahale13
Faul112 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1191 yedek
Kart31
2023/24
38
2.473
0
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%21 isabet
Kilit pas5
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan152%60
Müdahale55
Faul3811 kazanılan
İlk 112810 yedek
Kart6
2022/23
12
335
0
1
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan23%66
Müdahale10
Faul35 kazanılan
İlk 1148 yedek
G+A / 900.27
TOPLAM GOL2
İLK 115112 yedek girdi
KART19
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%68
- 4-3-36%10
- 4-1-4-15%8
- 4-4-24%7
- 5-3-22%3
- 5-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 13 | 0 | 6.8 | ||
| 31.08.2026 | Newells Old BoysH | 0-0 | 88 | 3 | 7.7 | ||
| 23.08.2026 | Sarmiento JuninA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Gimnasia L.P.H | 4-0 | 86 | – | 7.3 | ||
| 08.08.2026 | Deportivo RiestraA | 2-0 | 84 | – | 7.3 | ||
| 05.08.2026 | Boca JuniorsA | 1-0 | 87 | – | 7.5 | ||
| 01.08.2026 | Defensa Y JusticiaH | 3-0 | 85 | – | 7.3 | ||
| 26.07.2026 | IndependienteH | 0-2 | 93 | 2 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Racing ClubH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | PlatenseA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 25.04.2026 | Talleres CordobaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Instituto CordobaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | Union Santa FeH | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 03.04.2026 | San LorenzoA | 1-0 | 30↑ | – | 7.2 | ||
| 23.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | Gimnasia M.A | 1-2 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | LanusH | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 02.03.2026 | Velez SarsfieldH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | Newells Old BoysA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2026 | Sarmiento JuninH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | Gimnasia L.P.A | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2026 | Defensa Y JusticiaA | 0-0 | 34 | – | 5.5 | ||
| 29.01.2026 | Boca JuniorsH | 2-1 | 96 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 23.01.2026 | IndependienteA | 1-1 | 95 | 2 | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | Racing ClubA | 1-1 | 96 | – | 7.3 | ||
| 08.12.2025 | Gimnasia L.P.A | 0-1 | 11 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-1 | 96 | 2 | 7.3 | ||
| 23.11.2025 | Rosario CentralAC | 0-1 | 60 | 1 | 7.0 | ||
| 16.11.2025 | Argentinos JRSH | 1-2 | 51↑ | 1 | 7.0 | ||
| 10.11.2025 | TigreA | 1-0 | 97 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Boca JuniorsH | 1-2 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 19.10.2025 | Gimnasia L.P.H | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.10.2025 | Belgrano CordobaA | 1-1 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | Barracas CentralH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.09.2025 | Newells Old BoysA | 1-1 | 97 | 1 | 7.2 | ||
| 22.09.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | River PlateH | 1-2 | 72↑ | 1 | 1 | 8.3 | |
| 30.08.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | AldosiviH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2025 | Cerro PortenoH | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | BanfieldA | 3-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 13.08.2025 | Cerro PortenoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2025 | Independ. RivadaviaH | 2-1 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 21.07.2025 | HuracanH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.07.2025 | Union Santa FeA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.05.2025 | Carabobo FCH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.05.2025 | BotafogoA | 3-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | Rosario CentralA | 2-0 | 101 | – | 6.7 | ||
| 08.05.2025 | Universidad de ChileA | 0-3 | 97 | – | 7.3 | ||
| 02.05.2025 | Argentinos JRSA | 4-0 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 28.04.2025 | TigreHC | 0-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 24.04.2025 | BotafogoH | 1-0 | 95 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | Gimnasia L.P.A | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.04.2025 | Universidad de ChileH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.04.2025 | Belgrano CordobaH | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 01.04.2025 | Carabobo FCA | 0-2 | 96 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 27.03.2025 | Barracas CentralA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | Newells Old BoysH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 01.03.2025 | River PlateA | 0-2 | 97 | – | 6.7 |
ŞUT14
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner12%86
- Duran top1%7
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Kafa9%64
- Sağ ayak3%21
- Sol ayak2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 4 %29
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 2 %14
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 4 %29
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 718 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.0Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS71.4718 dk
KARARİzlemeye değer64/100
FORM TRENDİStabil+1.4
ROL UYUMU2026
Defansif bek
70.0
Ayağı iyi stoper
69.3
Klasik stoper
68.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%88
Dakika
%56
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%87
Dakika
%60
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
71.4
74
96
Pas hacmi / 90
45.88
42
100
İkili mücadele kazanma
61.84
58
100
Müdahale / 90
1.75
3
58
Pas arası / 90
1.38
1.9
73
Dakika güvenliği
35.7
80
45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.36. Dakika delta -4.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas Martínez QuartaRiver Plate · 29
%95
2gol
0asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Jeisson PalaciosNashville SC · 31
%90
1gol
0asist
60scout
Major League Soccer
Fredrik HolméFredrikstad · 24
%79
1gol
1asist
63scout
Eliteserien
Ayrton CostaBoca Juniors · 26
%70
0gol
0asist
72scout
€500K
Liga Profesional Argentina
SabinoSao Paulo · 29
%68
1gol
1asist
66scout
Serie A
Gastón ÁvilaRosario Central · 24
%65
2gol
1asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Francisco ÁlvarezArgentinos JRS · 25
%63
2gol
0asist
73scout
Liga Profesional Argentina
MicaelInter Miami · 25
%60
1gol
0asist
76scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum