Wilitty Younoussa
Cameroon · Midfielder

Wilitty Younoussa

YAŞ24
BOY174
KİLO66
KULÜPRodez
DOĞUM YERİTcholirré
LİGFriendlies
BU SEZON1G · 1A
Asist10.07 / 90
Şut150.99 / 90
Kilit pas191.25 / 90
Başarılı dripling110.72 / 90
Kazanılan ikili875.72 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
Kilit pas — %67 (1.25) Asist — %35 (0.07) Drible — %50 (0.72) Pas isabeti — %19 (%75) Top kapma — %52 (2.70) İkili mücadele — %29 (%46) 42 ORT. % 67 35 50 19 52 29
  • Kilit pas 1.25 %67
  • Asist 0.07 %35
  • Drible 0.72 %50
  • Pas isabeti %75 %19
  • Top kapma 2.70 %52
  • İkili mücadele %46 %29
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1368 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4. Ligue 22026 · Nantes · 3 maç 2gol4. 1asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26 27 1.471 1 1 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Rodez 25 1.368 0 1 6.68
Ligue 1Rodez 2 103 1 0 7.10
Şut20%40 isabet
Kilit pas22
Drible11%39 başarı
İkili kazanılan92%46
Müdahale28
Faul2844 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111512 yedek
G+A / 900.12
Kart5
2020/21 14 82 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Dijon 14 82 0 0 6.67
Şut2
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan10%48
Müdahale6
İlk 11113 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 1125 yedek girdi
KART1
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
5-3-2 — 5 4-2-3-1 — 1 4-4-2 — 1 7 maç
  • 5-3-25%71
  • 4-2-3-11%14
  • 4-4-21%14
MAÇ GEÇMİŞİ41 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
15.05.2026 Saint EtienneA 0-0 79 3 6.9
12.05.2026 RED Star FC 93A 2-3 24 1 2 7.3
09.05.2026 AnnecyA 1-2 90 6.2
02.05.2026 Saint EtienneH 2-1 18 1 6.3
24.04.2026 LavalA 0-0 88 6.9
17.04.2026 AmiensH 3-2 21 6.7
13.04.2026 Estac TroyesH 2-1 90 4 7.5
03.04.2026 DunkerqueA 1-1 77 6.6
20.03.2026 BastiaH 1-1 22 1 6.7
14.03.2026 ReimsA 1-2 88 1 6.9
06.03.2026 GrenobleH 1-0 21 6.5
28.02.2026 GuingampA 0-0 25 6.7
20.02.2026 MontpellierH 1-0 69 2 6.9
13.02.2026 Clermont FootA 1-2 31 6.6
06.02.2026 BoulogneA 1-2 75 1 6.9
30.01.2026 RED Star FC 93H 1-1 25 1 6.7
23.01.2026 NancyA 1-3 79 7.0
16.01.2026 Le MansH 1-1 32 6.3
03.01.2026 PAUA 3-3 64 6.3
12.12.2025 GuingampH 2-1 89 2 6.7
06.12.2025 Estac TroyesA 1-1 90 1 5.9
21.11.2025 DunkerqueH 1-1 90 1 7.2
07.11.2025 GrenobleA 2-1 61 6.3
31.10.2025 MontpellierA 2-0 18 7.0
28.10.2025 AnnecyH 2-1 62 6.6
25.10.2025 AmiensA 2-1 23 1 6.3
17.10.2025 ReimsH 2-2 20 7.3
23.05.2021 Saint EtienneA 0-1 61 2 6.9
16.05.2021 NantesH 0-4
09.05.2021 AngersA 3-0
02.05.2021 MetzH 1-5
21.02.2021 LensA 2-1
23.12.2020 NimesA 1-3
13.12.2020 NantesA 1-1
06.12.2020 Saint EtienneH 0-0
08.11.2020 MetzA 1-1
16.10.2020 RennesH 1-1
04.10.2020 BordeauxA 3-0
27.09.2020 MontpellierH 2-2
20.09.2020 StrasbourgA 1-0 11 6.9
13.09.2020 Stade Brestois 29H 0-2 10 6.2
ŞUT24
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%4.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
74' · xG 0.0 89' · xG 0.0 69' · xG 0.0 · GOL 54' · xG 0.0 28' · xG 0.0 21' · xG 0.0 16' · xG 0.0 78' · xG 0.0 52' · xG 0.0 37' · xG 0.0 20' · xG 0.0 47' · xG 0.0 85' · xG 0.0 79' · xG 0.0 22' · xG 0.0 9' · xG 0.0 76' · xG 0.0 75' · xG 0.0 75' · xG 0.0 38' · xG 0.0 6' · xG 0.0 81' · xG 0.0 90' · xG 0.0 69' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%38) Açık oyun — 4 (%17) Kontra atak — 4 (%17) Korner — 4 (%17) Taç sonrası — 2 (%8) Duran top — 1 (%4) 24 şut
  • Asist sonrası9%38
  • Açık oyun4%17
  • Kontra atak4%17
  • Korner4%17
  • Taç sonrası2%8
  • Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 22 (%92) Sol ayak — 2 (%8) 24 şut
  • Sağ ayak22%92
  • Sol ayak2%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
1-15' — 2 16-30' — 5 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 5 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 2 %8
  • 16-30' 5 %21
  • 31-45' 2 %8
  • 46-60' 3 %12
  • 61-75' 5 %21
  • 76-90+' 7 %29
PİYASA DEĞERİ€900K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 41 maç
Rodez 27maç 2025
Cameroon 2023–2025
Dijon II 2020–2021
Dijon 14maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Rodez Nantes
2022-08-23 Dijon Rodez AF free transfer
2020-07-01 Dijon FCO B Dijon -
2020-01-31 AS Internat. Dijon FCO B ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1368 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.0Ligue 2 2025
PERFORMANS44.71368 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 71.2
Derinden oyun kurucu 70.5
Box-to-box orta saha 66.6
İleri sekiz 38.8
Numara 10 38.1
Derinden oyun kurucu 37.6
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %70
Dakika %72
Değer / getiri %13
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %67
Dakika %83
Değer / getiri %9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.68 7.1 94
Performans skoru 44.7 75 60
Müdahale / 90 1.78 3.2 56
İkili mücadele kazanma 46.03 58 79
Pas arası / 90 0.92 2.3 40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam