LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.73 / 90
Başarılı dripling10.73 / 90
Kazanılan ikili117.98 / 90
Rating6.40
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
0.730.49
Başarılı dripling
0.730.08
Kazanılan ikili
7.986.31
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
FA TrophyNone · England · 2nd Place
🥈
FA Trophy2011/2012 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
2
124
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%65
Müdahale2
Faul11 kazanılan
İlk 112
Kart1
2025/26
39
3.350
1
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%28 isabet
Kilit pas18
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan235%62
Müdahale58
Faul4921 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11372 yedek
G+A / 900.03
Kart10
2024/25
41
3.238
0
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas15
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan230%60
Müdahale71
Faul4829 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11365 yedek
G+A / 900.03
Kart8
2023/24
39
3.145
1
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas13
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan206%60
Müdahale62
Faul3726 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11354 yedek
G+A / 900.09
Kart5
2022/23
32
2.316
2
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas14
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan170%63
Müdahale52
Faul2619 kazanılan
İlk 11266 yedek
G+A / 900.16
Kart6
2021/22
40
3.512
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%33 isabet
Kilit pas11
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan252%63
Müdahale73
Faul3126 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1140
G+A / 900.03
Kart61
2020/21
34
2.894
0
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas10
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan242%65
Müdahale46
Faul3013 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11322 yedek
G+A / 900.06
Kart1
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 11756 yedek girdi
KART19
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-226%37
- 3-1-4-214%20
- 3-4-1-211%16
- 5-3-28%11
- 4-2-3-17%10
- 3-4-2-14%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | WolvesH | 1-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | BoltonA | 2-1 | 79 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | SouthamptonH | 1-3 | 87 | – | 7.3 | ||
| 22.04.2026 | BirminghamA | 2-1 | 91 | 1 | 1 | 8.7 | |
| 18.04.2026 | West BromH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | CharltonA | 1-2 | 86 | 1 | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | QPRH | 1-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 03.04.2026 | LeicesterA | 2-2 | 98 | – | 6.5 | ||
| 20.03.2026 | Stoke CityH | 3-1 | 84 | – | 8.0 | ||
| 14.03.2026 | NorwichA | 2-0 | 88 | 2 | 6.3 | ||
| 11.03.2026 | CoventryA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 06.03.2026 | Oxford UnitedH | 1-3 | 95 | 2 | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | MillwallH | 0-2 | 91 | – | 6.3 | ||
| 24.02.2026 | SwanseaA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.02.2026 | BlackburnA | 1-0 | 73 | – | 7.6 | ||
| 14.02.2026 | WatfordH | 2-2 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | Bristol CityA | 0-2 | 97 | 1 | 7.6 | ||
| 01.01.2026 | Sheffield WednesdayH | 3-0 | 84 | – | 6.6 | ||
| 26.12.2025 | Stoke CityA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.12.2025 | NorwichH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | Oxford UnitedA | 1-2 | 96 | – | 5.9 | ||
| 09.12.2025 | CoventryH | 1-1 | 90 | – | 5.6 | ||
| 06.12.2025 | WrexhamH | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | Sheffield WednesdayA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.11.2025 | WatfordA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.11.2025 | BlackburnH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | MillwallA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.11.2025 | SwanseaH | 2-1 | 95 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | SouthamptonA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.10.2025 | Sheffield UtdH | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.10.2025 | BirminghamH | 0-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | West BromA | 2-1 | 100 | 1 | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | CharltonH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.09.2025 | Bristol CityH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | DerbyA | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | MiddlesbroughH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | PortsmouthA | 1-0 | 97 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | IpswichH | 1-0 | 78 | – | 7.3 | ||
| 16.08.2025 | LeicesterH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.08.2025 | BarrowA | 0-1 | 14↑ | 1 | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | QPRA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 03.05.2025 | Bristol CityA | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 26.04.2025 | PlymouthH | 1-2 | 76 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | Hull CityA | 2-1 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | QPRH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | LeedsA | 2-1 | 87 | – | 6.7 | ||
| 08.04.2025 | CardiffH | 2-2 | 65 | – | 6.3 | ||
| 02.04.2025 | DerbyA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | PortsmouthH | 2-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 11.03.2025 | SunderlandA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.03.2025 | Sheffield UtdA | 1-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 04.03.2025 | SwanseaH | 0-0 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 22.02.2025 | CoventryA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.02.2025 | MillwallH | 1-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | BurnleyH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.02.2025 | NorwichA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.01.2025 | BlackburnA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | MiddlesbroughH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.01.2025 | WatfordA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | LutonA | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 |
ŞUT26
GOL2
xG3.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner13%50
- Duran top4%15
- Açık oyun4%15
- Asist sonrası2%8
- Taç sonrası2%8
- Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
- Kafa14%54
- Sol ayak8%31
- Sağ ayak3%12
- Diğer1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
- 1-15' 2 %8
- 16-30' 4 %15
- 31-45' 6 %23
- 46-60' 2 %8
- 61-75' 6 %23
- 76-90+' 6 %23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 227 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Peterborough
→
Preston
?
Peterborough
→
Preston
?
2016-07-01
Newport County
→
Peterborough
free transfer
Newport County
→
Peterborough
free transfer
2010-12-10
Mangotsfield
→
Newport County
End of loan
Mangotsfield
→
Newport County
End of loan
2010-10-15
Newport County
→
Mangotsfield
loan transfer
Newport County
→
Mangotsfield
loan transfer
2010-07-01
Newport U18
→
Newport County
-
Newport U18
→
Newport County
-
2008-07-01
Cardiff U18
→
Newport U18
free transfer
Cardiff U18
→
Newport U18
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Championship2021 · Preston
1kırmızı · 40 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3336 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.5Championship 2025
PERFORMANS62.83336 dk
KARARVeri yetersiz61/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
82.0
Klasik stoper
81.4
Ayağı iyi stoper
80.6
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%72
Dakika
%88
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%70
Dakika
%99
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
62.8
74
85
Pas hacmi / 90
40.98
42
98
İkili mücadele kazanma
62.57
58
100
Müdahale / 90
1.56
3
52
Pas arası / 90
1.21
1.9
64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ahmed ToubaPanathinaikos · 27
%95
0gol
0asist
61scout
UEFA Europa League
Leon SchneiderArminia Bielefeld · 25
%92
0gol
0asist
74scout
€700K
2. Bundesliga
Rodrigo AbascalGuimaraes · 31
%80
1gol
2asist
62scout
Primeira Liga
Christian BurgessUnion St. Gilloise · 34
%75
2gol
3asist
62scout
Jupiler Pro League
Jean Hugonet1. FC Magdeburg · 26
%70
2gol
1asist
76scout
€1.20M
2. Bundesliga
Han-Beom LeeFC Midtjylland · 23
%65
0gol
1asist
75scout
Superliga
Marc GuéhiCrystal Palace · 25
%65
2gol
2asist
63scout
€65.00M
Premier League
André RamalhoCorinthians · 33
%60
0gol
0asist
61scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum