Han-Beom Lee
Korea Republic · Defender

Han-Beom Lee

YAŞ23
BOY190
KİLO84
DOĞUM YERİDaegu
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.42 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.21 / 90
Kazanılan ikili234.88 / 90
Rating7.29
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 68 defanslar
Müdahale — %40 (1.49) Pas arası — %3 (0.21) Blok — %64 (0.64) İkili mücadele — %27 (%51) Pas isabeti — %100 (%96) Faul (az iyi) — %4 (2.12) 40 ORT. % 40 3 64 27 100 4
  • Müdahale 1.49 %40
  • Pas arası 0.21 %3
  • Blok 0.64 %64
  • İkili mücadele %51 %27
  • Pas isabeti %96 %100
  • Faul (az iyi) 2.12 %4
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 424 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Superliga2023/2024 · Denmark
🏆 Asian Games2022 China PR · Asia
🥈 Superliga2024/2025 · Denmark · 2nd Place
🥈 Korea Cup2022 · Korea-Republic · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2024 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 8 699 0 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 5 424 0 0 7.29
World CupSouth Korea 3 275 0 0 6.80
Şut3%33 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan39%54
Müdahale10
Faul172 kazanılan
İlk 118
Kart1
2025/26 42 2.826 0 1 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaFC Midtjylland 32 2.347 0 1 6.99
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland 10 479 0 0 6.78
Şut9%22 isabet
Kilit pas13
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan177%58
Müdahale45
Faul4014 kazanılan
İlk 112913 yedek
G+A / 900.03
Kart4
2024/25 16 90 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland 10 0 0 0
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland 6 90 0 0 6.90
Kilit pas1
İkili kazanılan1%25
Faul11 kazanılan
İlk 11115 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 114953 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 36 4-3-3 — 19 3-4-2-1 — 17 4-2-3-1 — 14 3-4-3 — 5 3-5-2 — 5 96 maç
  • 4-4-236%38
  • 4-3-319%20
  • 3-4-2-117%18
  • 4-2-3-114%15
  • 3-4-35%5
  • 3-5-25%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Lommel UnitedA 0-1 83 1 7.0
30.08.2026 GentA 2-1 85 6.5
23.08.2026 Cercle BruggeH 1-0 71 7.3
15.08.2026 OH LeuvenA 0-3 90 1 7.0
07.08.2026 KortrijkH 3-0 95 8.6
25.06.2026 South AfricaA 1-0 92 7.0
19.06.2026 MexicoA 1-0 92 6.7
12.06.2026 Czech RepublicH 2-1 91 1 6.7
17.05.2026 BrondbyH 2-3 90 6.6
10.05.2026 FC NordsjaellandA 0-0 90 8.0
04.05.2026 ViborgH 3-3 90 6.5
26.04.2026 AarhusA 0-0 90 7.3
23.04.2026 SonderjyskeA 1-2 90 6.7
20.04.2026 AarhusH 2-1 90 1 6.6
12.04.2026 BrondbyA 1-2 90 6.2
04.04.2026 SonderjyskeH 2-2 50 6.0
22.03.2026 ViborgA 1-1 90 6.3
19.03.2026 Nottingham ForestH 1-2 48 6.7
15.03.2026 FC NordsjaellandH 0-1 90 1 6.6
12.03.2026 Nottingham ForestA 0-1 31 6.5
01.03.2026 BrondbyH 0-0 90 7.7
22.02.2026 SilkeborgA 0-4 90 1 7.3
15.02.2026 OdenseA 1-4 90 7.5
08.02.2026 FC CopenhagenH 2-1 10 6.7
29.01.2026 Dinamo ZagrebH 2-0 4
22.01.2026 BrannA 3-3 93 1 7.0
11.12.2025 GenkH 1-0 90 7.3
07.12.2025 ViborgA 3-3 18 6.3
30.11.2025 FC NordsjaellandH 6-0 90 1 7.9
27.11.2025 AS RomaA 2-1
23.11.2025 SonderjyskeA 2-1 90 6.9
09.11.2025 Randers FCA 0-2 90 7.2
06.11.2025 CelticH 3-1 90 6.5
03.11.2025 AarhusH 1-1
26.10.2025 FC FredericiaA 0-4 90 7.5
23.10.2025 Maccabi Tel AvivA 0-3 9 6.7
19.10.2025 VejleH 5-1 90 7.3
05.10.2025 FC CopenhagenA 1-1 90 7.2
02.10.2025 Nottingham ForestA 2-3 24 6.2
29.09.2025 Randers FCH 2-1 90 7.7
24.09.2025 Sturm GrazH 2-0 90 7.3
20.09.2025 ViborgH 2-0
14.09.2025 FC NordsjaellandA 1-0
31.08.2025 BrondbyA 1-3 19 6.3
24.08.2025 SilkeborgH 4-2 90 6.5
17.08.2025 VejleA 0-2 90 7.7
10.08.2025 FC FredericiaH 3-3 90 7.6
03.08.2025 AarhusA 0-0 90 6.9
28.07.2025 SonderjyskeH 6-2 90 1 6.7
20.07.2025 OdenseH 3-3 90 1 3 7.0
20.02.2025 Real SociedadA 5-2
13.02.2025 Real SociedadH 1-2
30.01.2025 FenerbahceH 2-2
23.01.2025 LudogoretsA 0-2
12.12.2024 FC PortoA 2-0
28.11.2024 Eintracht FrankfurtH 1-2
07.11.2024 FCSBA 2-0
24.10.2024 Union St. GilloiseH 1-0
03.10.2024 Maccabi Tel AvivA 0-2
25.09.2024 1899 HoffenheimH 1-1
ŞUT16
GOL0
xG1.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
20' · xG 0.007 2' · xG 0.039 9' · xG 0.016 8' · xG 0.081 74' · xG 0.021 22' · xG 0.056 50' · xG 0.009 25' · xG 0.059 77' · xG 0.066 45' · xG 0.029 38' · xG 0.103 42' · xG 0.093 90' · xG 0.071 12' · xG 0.043 18' · xG 0.335 49' · xG 0.062
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 9 (%56) Taç sonrası — 4 (%25) Duran top — 3 (%19) 16 şut
  • Korner9%56
  • Taç sonrası4%25
  • Duran top3%19
Vücut bölgesine göre
Kafa — 14 (%88) Sağ ayak — 1 (%6) Sol ayak — 1 (%6) 16 şut
  • Kafa14%88
  • Sağ ayak1%6
  • Sol ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 1-15'
  • 1-15' 4 %25
  • 16-30' 4 %25
  • 31-45' 3 %19
  • 46-60' 2 %12
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 2 %12
AKSİYON HARİTASI26 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %66 Rakip kale →
1 1 1 1 1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %67 Rakip kale →
1 1 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %18 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR26
Pas 17 Pas — 17 (%65) Top teması 3 Top teması — 3 (%12) Uzakla… 2 Uzaklaştırma — 2 (%8) Hava t… 2 Hava topu — 2 (%8) Çalım 1 Çalım — 1 (%4) Top ka… 1 Top kazanma — 1 (%4)
  • Pas17%65
  • Top teması3%12
  • Uzaklaştırma2%8
  • Hava topu2%8
  • Çalım1%4
  • Top kazanma1%4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 66 maç
Club Brugge KV 5maç 2026
South Korea 3maç 2026
FC Midtjylland 58maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-02 FC Midtjylland Club Brugge KV
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Club Brugge %50 2026-07-28
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2347 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.1Superliga 2025
PERFORMANS68.82347 dk
KARARİzlemeye değer73/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 87.9
Defansif bek 85.5
Klasik stoper 84.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 117 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %77
Dakika %82
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %84
Dakika %91
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 58.29 62 94
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 68.8 76 90
İkili mücadele kazanma 58.62 64 92
Ortalama rating 6.99 7.2 97
Müdahale / 90 1.57 2.2 71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam