Opa Sangante
Senegal · Defender

Opa Sangante

YAŞ23
BOY189
KİLO76
KULÜPSevilla
DOĞUM YERİMbao
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili54.13 / 90
Rating6.35
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 4.135.23
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Ligue 22022/2023 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2023 0 2024 3 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 3 109 0 0 6.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaSevilla 3 109 0 0 6.35
İkili kazanılan5%71
Müdahale1
Faul1
Ofsayt1
İlk 1121 yedek
2025/26 28 2.340 1 1 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Le Havre 28 2.340 1 1 6.79
Şut8%62 isabet
Kilit pas10
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan136%57
Müdahale41
Faul4240 kazanılan
İlk 1128
G+A / 900.08
Kart42
Kaptan28maçta
2024/25 18 1.251 3 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Le Havre 18 1.251 3 0 6.45
Şut6%67 isabet
Kilit pas3
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan79%57
Müdahale25
Faul2216 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11162 yedek
G+A / 900.22
Kart41
Kaptan16maçta
2023/24 31 2.690 0 0 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1LE Havre 31 2.690 0 0 7.03
Şut13%23 isabet
Kilit pas17
Drible11%73 başarı
İkili kazanılan150%53
Müdahale53
Faul5437 kazanılan
İlk 11301 yedek
Kart8
Kaptan30maçta
TOPLAM GOL4
İLK 11764 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA93
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %50
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 18 4-1-4-1 — 11 4-4-2 — 8 4-1-3-2 — 6 4-3-3 — 6 3-4-2-1 — 5 54 maç
  • 4-2-3-118%33
  • 4-1-4-111%20
  • 4-4-28%15
  • 4-1-3-26%11
  • 4-3-36%11
  • 3-4-2-15%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Atletico MadridH 1-3
22.08.2026 Athletic ClubA 1-3 11 6.5
15.08.2026 Rayo VallecanoH 2-1 98 6.2
17.05.2026 LorientAC 0-2 87 7.0
10.05.2026 MarseilleHC 0-1 90 6.6
18.04.2026 AngersAC 1-1 75 1 6.5
12.04.2026 NiceAC 1-1 83 6.9
05.04.2026 AuxerreHC 1-1 86 6.7
22.03.2026 Paris FCAC 3-2 90 6.9
15.03.2026 LyonHC 0-0 94 7.2
08.03.2026 Stade Brestois 29AC 2-0 81 1 6.7
15.02.2026 ToulouseHC 2-1 2 3.0
08.02.2026 StrasbourgHC 2-1 79 1 1 7.6
30.01.2026 LensAC 1-0 59 1 6.9
24.01.2026 MonacoHC 0-0 83 7.3
18.01.2026 RennesAC 1-1 101 7.2
14.12.2025 LyonAC 1-0 94 6.9
07.12.2025 Paris FCHC 0-0 84 7.2
30.11.2025 LilleHC 0-1 90 6.9
22.11.2025 Paris Saint GermainAC 3-0 90 6.0
08.11.2025 NantesHC 1-1 90 1 6.9
02.11.2025 ToulouseAC 0-0 90 1 8.0
29.10.2025 Stade Brestois 29HC 1-0 83 1 1 8.5
26.10.2025 AuxerreAC 0-1 98 1 7.2
18.10.2025 MarseilleAC 6-2 90 5.3
05.10.2025 RennesHC 2-2 90 6.6
21.09.2025 LorientHC 1-1 90 7.7
14.09.2025 StrasbourgAC 1-0 89 6.9
31.08.2025 NiceHC 3-1 90 7.3
24.08.2025 LensHC 1-2 84 6.6
16.08.2025 MonacoAC 3-1 78 5.7
17.05.2025 StrasbourgAC 2-3 63 6.9
10.05.2025 MarseilleHC 1-3 90 5.0
04.05.2025 AuxerreAC 1-2 90 1 1 7.6
13.04.2025 RennesHC 1-5 66 6.0
06.04.2025 MontpellierAC 0-2 85 7.3
30.03.2025 NantesHC 3-2 62 6.6
16.02.2025 NiceHC 1-3 90 7.0
02.02.2025 AngersAC 1-1 16 3.0
26.01.2025 Stade Brestois 29HC 0-1 80 1 6.7
19.01.2025 ReimsAC 1-1 90 1 1 7.3
12.01.2025 LensH 1-2
05.01.2025 MarseilleA 5-1
06.10.2024 Stade Brestois 29AC 2-0 90 6.6
28.09.2024 LilleHC 0-3 90 6.0
22.09.2024 MonacoAC 3-1 90 6.3
15.09.2024 ToulouseAC 2-0 90 6.3
01.09.2024 AuxerreHC 3-1 90 2 7.3
24.08.2024 Saint EtienneAC 0-2 69 1 1 7.3
19.05.2024 MarseilleHC 1-2 90 2 6.9
10.05.2024 NiceAC 1-0 90 6.6
27.04.2024 Paris Saint GermainAC 3-3 90 6.5
21.04.2024 MetzHC 0-1 90 1 7.6
14.04.2024 NantesHC 0-1 90 1 7.2
06.04.2024 LensAC 1-1 90 1 6.9
31.03.2024 MontpellierHC 0-2 90 6.6
17.03.2024 Clermont FootAC 2-1 85 1 6.9
10.03.2024 ToulouseHC 1-0 90 7.5
03.03.2024 Stade Brestois 29AC 1-0 90 6.9
25.02.2024 ReimsHC 1-2 90 6.6
ŞUT9
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
74' · xG 0.039 59' · xG 0.011 36' · xG 0.024 54' · xG 0.056 9' · xG 0.06 19' · xG 0.045 6' · xG 0.085 73' · xG 0.073 · GOL 69' · xG 0.033
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 4 (%44) Korner — 3 (%33) Açık oyun — 2 (%22) 9 şut
  • Duran top4%44
  • Korner3%33
  • Açık oyun2%22
Vücut bölgesine göre
Kafa — 6 (%67) Sol ayak — 2 (%22) Sağ ayak — 1 (%11) 9 şut
  • Kafa6%67
  • Sol ayak2%22
  • Sağ ayak1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 61-75'
  • 1-15' 2 %22
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 2 %22
  • 61-75' 3 %33
  • 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI2235 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 17 18 19 19 19 19 20 20 20 21 23 23 23 23 24 24 24 24 24 25 26 27 27 27 27 28 28 28 28 28 29 29 30 31 33 33 34 36 38 38 38 38 39 39 44 45 48 49 52
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %38 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 11 12 12 12 12 13 14 14 14 14 16 17 17 17 17 18 18 18 18 18 19 20 20 21 21 21 22 22 22 23 24 24 25 25 25 26 26 27 28 30 30 31 31 32 33 35 36 36 36 37 39 48
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %40 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 8 9 9 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 9 9 10 10 11 11 11 14 14 15 16 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %31 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2235
Pas 1592 Pas — 1592 (%74) Uzak… 121 Uzaklaştırma — 121 (%6) Hava topu — 107 (%5) Faul 88 Faul — 88 (%4) Top kazanma — 69 (%3) Müdahale — 48 (%2) Top teması — 47 (%2) Pas arası — 46 (%2) Bloke edilen pas — 24 (%1) Offsideprovoked — 17 (%1)
  • Pas1592%74
  • Uzaklaştırma121%6
  • Hava topu107%5
  • Faul88%4
  • Top kazanma69%3
  • Müdahale48%2
  • Top teması47%2
  • Pas arası46%2
  • Bloke edilen pas24%1
  • Offsideprovoked17%1
PİYASA DEĞERİ€8.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ20
DİSİPLİN9kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 80 maç
Sevilla 3maç 2026
LE Havre 77maç 2023–2025
Senegal 2023–2025
Le Havre II 2018–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Le Havre Sevilla
2026-06-29 Le Havre Sevilla
2021-07-01 Le Havre B Le Havre AC -
2018-07-01 Le Havre U17 Le Havre B -
2017-07-01 Red Star Jugend Le Havre U17 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 5 maç
04.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
04.2025 Kasık sakatlığıKadroda yok 9 maç
03.2025 Sırt sakatlığıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Ligue 12024 · Le Havre 1kırmızı · 16 maç
🟨 Ligue 12023 · Le Havre 8sarı · 30 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2340 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.1Ligue 1 2025
PERFORMANS66.92340 dk
KARARİzlemeye değer68/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 86.4
Defansif bek 85.2
Klasik stoper 83.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %81
Dakika %90
Değer / getiri %21
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %80
Dakika %91
Değer / getiri %11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 54.12 62 87
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 66.9 76 88
İkili mücadele kazanma 56.9 64 89
Pas arası / 90 1.38 1.8 77
Müdahale / 90 1.58 2.2 72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam