Gautier Lloris
France · Defender

Gautier Lloris

YAŞ30
BOY191
KİLO87
DOĞUM YERİNice
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.52 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili115.72 / 90
Rating6.88
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.04
Asist 0.000.04
Şut 0.520.33
Kilit pas 0.000.15
Başarılı dripling 0.000.04
Kazanılan ikili 5.724.76
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Ligue 22022/2023 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2021 0 2023 2 2024 3 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 3 173 0 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Stade Brestois 29 3 173 0 0 6.88
Şut1
İkili kazanılan11%65
Müdahale3
Faul12 kazanılan
İlk 1121 yedek
2025/26 29 2.420 1 1 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Le Havre 29 2.420 1 1 6.96
Şut9%44 isabet
Kilit pas4
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan128%68
Müdahale42
Faul2617 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11281 yedek
G+A / 900.07
Kart11
2024/25 32 2.769 2 1 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Le Havre 32 2.769 2 1 6.87
Şut7%29 isabet
Kilit pas5
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan143%63
Müdahale68
Faul317 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11311 yedek
G+A / 900.1
Kart5
2023/24 33 2.779 2 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1LE Havre 33 2.779 2 0 7.00
Şut11%45 isabet
Kilit pas3
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan135%60
Müdahale50
Faul356 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11312 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2021/22 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Auxerre 2 0 0 0
TOPLAM GOL5
İLK 11918 yedek girdi
KART8
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 24 4-1-4-1 — 13 3-4-2-1 — 9 4-4-2 — 9 4-3-3 — 8 3-1-4-2 — 5 68 maç
  • 4-2-3-124%35
  • 4-1-4-113%19
  • 3-4-2-19%13
  • 4-4-29%13
  • 4-3-38%12
  • 3-1-4-25%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 I. SoumareI. Soumare 1 A. SanganteA. Sangante Lloris 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Le HavreA 1-2 90 0 7.1
29.08.2026 ToulouseH 2-2 83 1 6.7
22.08.2026 Le MansA 2-2
17.05.2026 LorientA 0-2 87 6.9
10.05.2026 MarseilleH 0-1 90 6.7
03.05.2026 LilleA 1-1 92 7.5
26.04.2026 MetzH 4-4 92 6.3
18.04.2026 AngersA 1-1 90 1 6.6
12.04.2026 NiceA 1-1 83 1 6.6
05.04.2026 AuxerreH 1-1 86 6.9
08.03.2026 Stade Brestois 29A 2-0 63 7.3
28.02.2026 Paris Saint GermainH 0-1 95 6.6
22.02.2026 NantesA 2-0 94 1 6.9
15.02.2026 ToulouseH 2-1 97 7.9
08.02.2026 StrasbourgH 2-1 11 6.3
18.01.2026 RennesA 1-1 42 7.3
04.01.2026 AngersH 2-1 90 1 7.2
14.12.2025 LyonA 1-0 94 7.6
07.12.2025 Paris FCH 0-0 94 6.9
30.11.2025 LilleH 0-1 90 2 7.5
22.11.2025 Paris Saint GermainA 3-0 90 6.6
08.11.2025 NantesH 1-1 90 1 1 8.9
02.11.2025 ToulouseA 0-0 90 7.2
29.10.2025 Stade Brestois 29H 1-0 90 7.0
18.10.2025 MarseilleA 6-2 34 5.2
05.10.2025 RennesH 2-2 90 6.7
28.09.2025 MetzA 0-0 90 7.0
21.09.2025 LorientH 1-1 90 1 1 7.2
14.09.2025 StrasbourgA 1-0 90 1 7.5
31.08.2025 NiceH 3-1 90 7.0
24.08.2025 LensH 1-2 96 7.3
16.08.2025 MonacoA 3-1 90 5.3
17.05.2025 StrasbourgA 2-3 90 6.3
10.05.2025 MarseilleH 1-3
26.04.2025 MonacoH 1-1 70 7.0
19.04.2025 Paris Saint GermainA 2-1 90 7.2
13.04.2025 RennesH 1-5 90 6.2
06.04.2025 MontpellierA 0-2 90 7.2
30.03.2025 NantesH 3-2 90 6.9
16.03.2025 LyonA 4-2 90 6.3
09.03.2025 Saint EtienneH 1-1 90 6.9
01.03.2025 LensA 3-4 90 6.2
23.02.2025 ToulouseH 1-4 90 6.6
08.02.2025 LilleA 1-2 90 7.0
02.02.2025 AngersA 1-1 90 1 6.9
26.01.2025 Stade Brestois 29H 0-1 90 1 8.3
19.01.2025 ReimsA 1-1 90 1 1 7.7
12.01.2025 LensH 1-2 90 7.9
05.01.2025 MarseilleA 5-1 90 6.3
15.12.2024 StrasbourgH 0-3 90 6.3
07.12.2024 NiceA 2-1 90 1 1 7.2
01.12.2024 AngersH 0-1 90 7.2
24.11.2024 NantesA 0-2 89 7.3
10.11.2024 ReimsH 0-3 90 6.7
03.11.2024 MontpellierH 1-0 90 7.5
25.10.2024 RennesA 1-0 90 7.2
20.10.2024 LyonH 0-4 90 1 6.7
06.10.2024 Stade Brestois 29A 2-0 90 1 6.5
28.09.2024 LilleH 0-3 90 6.9
22.09.2024 MonacoA 3-1 90 6.3
ŞUT13
GOL2
xG1.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
63' · xG 0.083 79' · xG 0.055 30' · xG 0.016 21' · xG 0.009 9' · xG 0.141 90' · xG 0.091 · GOL 61' · xG 0.062 31' · xG 0.034 16' · xG 0.021 47' · xG 0.211 90' · xG 0.193 32' · xG 0.0 · GOL 29' · xG 0.073
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 7 (%54) Duran top — 4 (%31) Asist sonrası — 1 (%8) Açık oyun — 1 (%8) 13 şut
  • Korner7%54
  • Duran top4%31
  • Asist sonrası1%8
  • Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
Kafa — 12 (%92) Sol ayak — 1 (%8) 13 şut
  • Kafa12%92
  • Sol ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 1 16-30' — 4 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 16-30'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 4 %31
  • 31-45' 2 %15
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 2 %15
  • 76-90+' 3 %23
AKSİYON HARİTASI2065 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 14 14 15 15 15 16 16 16 16 17 17 17 18 19 20 20 20 21 21 21 25 25 26 26 26 27 28 28 29 30 30 31 35 38 40 41 41 41 42 43 45 48 51 53 62 64 71 74 75
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %34 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 11 12 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 15 15 15 15 17 17 17 18 19 20 20 22 22 22 24 25 26 26 28 28 35 38 38 38 39 40 40 42 44 52 54 63 69 69 70
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %36 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 7 7 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %27 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 7 7 8 8 10 12 17 19 26 29
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %28 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2065
Pas 1550 Pas — 1550 (%78) Uzaklaştı… 120 Uzaklaştırma — 120 (%6) Hava topu — 73 (%4) Top kazanma — 65 (%3) Faul — 44 (%2) Müdahale — 33 (%2) Pas arası — 33 (%2) Top teması — 32 (%2) Korner kazandırma — 25 (%1) Kurtarış — 21 (%1)
  • Pas1550%78
  • Uzaklaştırma120%6
  • Hava topu73%4
  • Top kazanma65%3
  • Faul44%2
  • Müdahale33%2
  • Pas arası33%2
  • Top teması32%2
  • Korner kazandırma25%1
  • Kurtarış21%1
PİYASA DEĞERİ€3.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 99 maç
Stade Brestois 29 3maç 2026
LE Havre 94maç 2023–2025
Auxerre 2maç 2021
Nice 2012–2019
France U19 2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-11 Le Havre Stade Brestois 29
2022-07-12 AJ Auxerre Le Havre AC free transfer
2020-07-01 Nice Auxerre
2019-07-01 Gazelec FC Ajaccio Nice
2018-06-30 G. Ajaccio Nice End of loan
2018-01-12 Nice Gazelec FC Ajaccio
2018-01-11 Nice G. Ajaccio loan transfer
2015-07-01 OGC Nice B Nice -
2013-07-19 Nizza U19 OGC Nice B -
2012-07-01 OGC Nice U17 Nizza U19 -
2010-07-01 OGCN Yth OGC Nice U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 SakatlıkKadroda yok 5 maç
10.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2420 dk

Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.5Ligue 1 2025
PERFORMANS73.42420 dk
KARARİzlemeye değer69/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 90.7
Defansif bek 88.3
Klasik stoper 88.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %92
Dakika %92
Değer / getiri %29
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %92
Dakika %92
Değer / getiri %17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 56.19 62 91
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 73.4 76 97
İkili mücadele kazanma 67.72 64 100
Pas arası / 90 1.52 1.8 84
Ortalama rating 6.96 7.2 97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam