Nigeria · Defender
Oluwasemilogo Adesewo Ibidapo Ajayi
LİGFriendlies
BU SEZON1G · 0A
Gol10.37 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.37 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling20.74 / 90
Kazanılan ikili103.69 / 90
Rating7.04
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 51 defanslar
- Müdahale 1.11 %46
- Pas arası 1.11 %74
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %62 %80
- Pas isabeti %86 %56
- Faul (az iyi) 0.37 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 244 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Community Shield2014/2015 · England
🥈
CAF Africa Cup of Nations2023 Côte d'Ivoire · Africa · 2nd Place
🥈
Championship2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2014 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
3
244
1
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan10%62
Müdahale3
Faul11 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.37
Kart1
2025/26
34
2.203
1
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas4
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan113%66
Müdahale33
Faul822 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112410 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2024/25
17
1.230
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan49%56
Müdahale12
Faul105 kazanılan
İlk 11143 yedek
Kart4
2023/24
41
1.428
2
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas5
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan83%59
Müdahale25
Faul96 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111229 yedek
G+A / 900.19
Kart1
2022/23
31
1.483
2
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas4
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan86%63
Müdahale24
Faul119 kazanılan
İlk 111714 yedek
G+A / 900.12
Kart2
2021/22
42
2.495
1
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%15 isabet
Kilit pas9
Drible11%69 başarı
İkili kazanılan162%59
Müdahale46
Faul2417 kazanılan
İlk 112715 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2020/21
37
2.787
2
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas7
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan128%53
Müdahale40
Faul284 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11316 yedek
G+A / 900.06
Kart31
TOPLAM GOL5
İLK 115119 yedek girdi
KART11
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%62
- 3-4-2-15%8
- 4-1-4-15%8
- 4-3-1-25%8
- 4-4-1-15%8
- 5-4-13%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Aston VillaH | 0-0 | 90 | 0 | 6.4 | ||
| 29.08.2026 | CoventryA | 0-1 | 90 | 0 | 7.2 | ||
| 22.08.2026 | Manchester UnitedH | 2-0 | 64 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 23.05.2026 | MiddlesbroughH | 1-0 | 63 | – | 6.6 | ||
| 11.05.2026 | MillwallA | 0-2 | 91 | – | 6.7 | ||
| 08.05.2026 | MillwallH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | NorwichH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | CharltonA | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 21.04.2026 | LeicesterA | 2-2 | 91 | 1 | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | BirminghamH | 1-1 | 91 | 2 | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | Sheffield UtdA | 2-1 | 88 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2026 | CoventryH | 0-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 03.04.2026 | Oxford UnitedA | 1-1 | 95 | 1 | – | 7.6 | |
| 21.03.2026 | Sheffield WednesdayH | 3-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | West BromA | 3-0 | 83 | – | 6.7 | ||
| 10.03.2026 | WrexhamA | 1-2 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | MillwallH | 1-3 | 86 | 1 | 5.9 | ||
| 03.03.2026 | IpswichA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | EgyptA | 0-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 14.01.2026 | MoroccoH | 0-0 | 120 | – | 7.2 | ||
| 10.01.2026 | AlgeriaA | 0-2 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 27.12.2025 | TunisiaH | 3-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | MillwallA | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.12.2025 | WrexhamH | 2-0 | 96 | – | 7.0 | ||
| 05.12.2025 | MiddlesbroughH | 1-4 | 90 | – | 5.6 | ||
| 29.11.2025 | Stoke CityA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 25.11.2025 | IpswichH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.11.2025 | QPRA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | PortsmouthH | 3-2 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 04.11.2025 | DerbyA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | NorwichA | 0-2 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | CharltonH | 1-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 21.10.2025 | LeicesterH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.10.2025 | BirminghamA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | Sheffield UtdH | 1-0 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 30.09.2025 | PrestonH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | CoventryA | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 03.05.2025 | LutonH | 5-3 | 37↑ | – | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | CardiffA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | Oxford UnitedH | 2-0 | 41 | 2 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | MillwallA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2025 | BlackburnH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | CardiffH | 0-0 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 23.10.2024 | BlackburnA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | Oxford UnitedA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | MillwallH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.10.2024 | MiddlesbroughH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | Sheffield WednesdayA | 3-2 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 21.09.2024 | PlymouthH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.09.2024 | PortsmouthA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | SwanseaH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2024 | Stoke CityA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2024 | LeedsH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2024 | QPRA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2024 | SouthamptonA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | SouthamptonH | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 04.05.2024 | PrestonH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2024 | Sheffield WednesdayA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | LeicesterA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | SunderlandH | 0-1 | 45↑ | – | 6.6 |
ŞUT13
GOL2
xG2.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%46
- Duran top5%38
- Taç sonrası2%15
Vücut bölgesine göre
- Kafa7%54
- Sağ ayak4%31
- Sol ayak2%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 2 %15
- 16-30' 3 %23
- 31-45' 2 %15
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 4 %31
- 76-90+' 1 %8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 205 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-20
Rotherham
→
West Brom
€1.65m
Rotherham
→
West Brom
€1.65m
2017-07-01
Cardiff
→
Rotherham
?
Cardiff
→
Rotherham
?
2017-05-31
Rotherham
→
Cardiff
End of loan
Rotherham
→
Cardiff
End of loan
2017-01-30
Cardiff
→
Rotherham
loan transfer
Cardiff
→
Rotherham
loan transfer
2016-02-26
Crewe Alexandra
→
Cardiff
End of loan
Crewe Alexandra
→
Cardiff
End of loan
2015-11-26
Cardiff
→
Crewe Alexandra
loan transfer
Cardiff
→
Crewe Alexandra
loan transfer
2015-10-29
AFC Wimbledon
→
Cardiff
End of loan
AFC Wimbledon
→
Cardiff
End of loan
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Premier League2020 · West Brom
1kırmızı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1814 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.7Championship 2025
PERFORMANS65.21814 dk
KARARVeri yetersiz62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
82.5
Defansif bek
82.4
Agresif stoper
81.0
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%78
Dakika
%64
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%76
Dakika
%84
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.82
7.2
95
İkili mücadele kazanma
66.67
68
98
Pas hacmi / 90
35.42
45
79
Pas arası / 90
1.49
1.8
83
Müdahale / 90
1.49
2.4
62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
JoaquimTigres UANL · 27
%95
2gol
0asist
71scout
Liga MX
Tarik MuharemovićSassuolo · 22
%85
2gol
2asist
77scout
Serie A
Visar MusliuSt. Truiden · 31
%67
0gol
0asist
65scout
Jupiler Pro League
Kévin BomaEstoril · 23
%66
1gol
0asist
80scout
€10K
Primeira Liga
Serge-Philippe Raux-YaoRapid Vienna · 26
%65
0gol
0asist
73scout
€4.00M
Bundesliga
Ardian IsmajliTorino · 29
%65
0gol
1asist
73scout
€150K
Serie A
Semih GülerKayserispor · 31
%62
0gol
0asist
69scout
€900K
Süper Lig
Michel DiazStade Brestois 29 · 22
%60
0gol
0asist
79scout
€6.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Cardiff