LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.37 / 90
Şut51.84 / 90
Kilit pas20.73 / 90
Başarılı dripling31.10 / 90
Kazanılan ikili134.78 / 90
Rating6.99
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 58 orta sahalar
- Kilit pas 0.73 %33
- Asist 0.37 %81
- Drible 1.10 %72
- Pas isabeti %70 %16
- Top kapma 5.88 %96
- İkili mücadele %52 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 245 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Segunda LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈
Segunda Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
3
245
0
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas2
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan13%52
Müdahale8
Faul31 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113
G+A / 900.37
2025/26
26
1.111
3
4
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%57 isabet
Kilit pas23
Drible27%47 başarı
İkili kazanılan65%39
Müdahale24
Faul159 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111214 yedek
G+A / 900.57
Kart2
2024/25
13
1.090
2
2
7.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%57 isabet
Kilit pas25
Drible17%42 başarı
İkili kazanılan60%46
Müdahale23
Faul129 kazanılan
Ofsayt13
İlk 1113
G+A / 900.33
Kart1
2023/24
33
2.084
7
4
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%62 isabet
Kilit pas26
Drible25%38 başarı
İkili kazanılan122%47
Müdahale40
Faul2019 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11267 yedek
G+A / 900.48
Kart3
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 112814 yedek girdi
KART2
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-124%59
- 4-3-36%15
- 3-4-2-15%12
- 4-4-23%7
- 5-4-12%5
- 4-1-4-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Aston VillaH | 0-0 | 82 | 2 | 6.7 | ||
| 29.08.2026 | CoventryA | 0-1 | 83 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 22.08.2026 | Manchester UnitedH | 2-0 | 80 | 2 | 6.7 | ||
| 23.05.2026 | MiddlesbroughH | 1-0 | 63 | 2 | 6.7 | ||
| 11.05.2026 | MillwallA | 0-2 | 44↑ | 1 | 1 | 1 | 8.7 |
| 08.05.2026 | MillwallH | 0-0 | 70 | 3 | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | NorwichH | 2-1 | 59 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | CharltonA | 2-1 | 45↑ | 2 | 6.7 | ||
| 21.04.2026 | LeicesterA | 2-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | BirminghamH | 1-1 | 83 | 3 | 7.5 | ||
| 11.04.2026 | Sheffield UtdA | 2-1 | 71 | 2 | 7.6 | ||
| 06.04.2026 | CoventryH | 0-0 | 15↑ | 1 | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | Oxford UnitedA | 1-1 | 64 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 21.03.2026 | Sheffield WednesdayH | 3-1 | 8↑ | 1 | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | West BromA | 3-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 10.03.2026 | WrexhamA | 1-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2025 | Sheffield WednesdayA | 2-2 | 72 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 20.12.2025 | West BromH | 1-0 | 72 | 1 | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | MillwallA | 1-3 | 73 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 10.12.2025 | WrexhamH | 2-0 | 70 | – | 6.6 | ||
| 05.12.2025 | MiddlesbroughH | 1-4 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | Stoke CityA | 1-2 | 45↑ | 2 | 1 | 7.5 | |
| 25.11.2025 | IpswichH | 0-2 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | QPRA | 3-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | PortsmouthH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | SouthamptonH | 3-1 | 44 | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | SwanseaA | 2-2 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | Bristol CityA | 4-2 | 26↑ | 3 | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | BlackburnH | 0-3 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 05.11.2024 | Oxford UnitedA | 1-0 | 78 | 3 | 7.7 | ||
| 02.11.2024 | PortsmouthH | 1-1 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 26.10.2024 | DerbyA | 1-1 | 82 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 23.10.2024 | BurnleyH | 1-1 | 84 | 2 | 7.9 | ||
| 20.10.2024 | SunderlandH | 0-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | NorwichA | 4-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 01.10.2024 | QPRA | 1-3 | 89 | 3 | 7.0 | ||
| 28.09.2024 | CardiffH | 4-1 | 59 | 2 | 3 | 9.7 | |
| 20.09.2024 | Stoke CityA | 1-3 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 13.09.2024 | Sheffield UtdH | 0-2 | 68 | 1 | 6.0 | ||
| 23.08.2024 | Sporting CPH | 0-5 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 17.08.2024 | Rio AveA | 1-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 11.08.2024 | MoreirenseH | 1-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 18.05.2024 | PortimonenseH | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | GIL VicenteA | 2-0 | 71 | – | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | EstorilH | 3-2 | 81 | 1 | – | 6.9 | |
| 29.04.2024 | EstrelaA | 0-3 | 68 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 22.04.2024 | BenficaH | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 13.04.2024 | GuimaraesA | 1-1 | 80 | 1 | 7.2 | ||
| 05.04.2024 | BoavistaH | 2-0 | 69 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 30.03.2024 | AroucaA | 2-1 | 33↑ | 1 | 7.3 | ||
| 16.03.2024 | Rio AveH | 1-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2024 | VizelaA | 2-1 | 61 | 3 | 7.0 | ||
| 03.03.2024 | Sporting CPA | 3-2 | 84 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 24.02.2024 | MoreirenseH | 0-1 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 18.02.2024 | SC BragaA | 2-1 | 25↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 10.02.2024 | FamalicaoH | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 28.01.2024 | FC PortoH | 1-3 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.01.2024 | Casa PiaA | 1-3 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 12.01.2024 | PortimonenseA | 1-0 | 64 | 1 | 6.7 | ||
| 06.01.2024 | GIL VicenteH | 1-0 | 76 | 1 | 6.5 |
ŞUT48
GOL3
xG3.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%58
- Kontra atak7%15
- Korner4%8
- Taç sonrası3%6
- Duran top3%6
- Açık oyun2%4
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak47%98
- Sağ ayak1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR48 şut
- 1-15' 4 %8
- 16-30' 6 %12
- 31-45' 13 %27
- 46-60' 5 %10
- 61-75' 10 %21
- 76-90+' 10 %21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 75 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-30
Farense
→
Hull City
€5.50m
Farense
→
Hull City
€5.50m
2023-07-01
SC Farense U23
→
Farense
-
SC Farense U23
→
Farense
-
2022-02-27
GC Mascara
→
SC Farense U23
free transfer
GC Mascara
→
SC Farense U23
free transfer
2021-10-01
MC Oran
→
GC Mascara
free transfer
MC Oran
→
GC Mascara
free transfer
2020-09-01
GC Mascara
→
MC Oran
-
GC Mascara
→
MC Oran
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1111 dk
Takip listesi: Top taşıyan hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.3Championship 2025
PERFORMANS72.81111 dk
KARARİzlemeye değer75/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
90.3
Bağlantı kuran forvet
88.1
Baskıcı forvet
84.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%95
Dakika
%62
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%91
Dakika
%81
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
88.1
74
100
Performans skoru
72.8
76
96
Ortalama rating
6.82
7.2
95
Kilit pas / 90
1.86
2
93
Asist / 90
0.32
0.32
100
Başarılı drible / 90
2.19
2.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Anthony ValenciaAntwerp · 22
%95
4gol
2asist
71scout
Jupiler Pro League
Olti HyseniSonderjyske · 18
%86
5gol
4asist
78scout
Superliga
Marco IacobellisSan Martin S.J. · 26
%77
1gol
2asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Julen LobeteMalaga · 25
%75
2gol
3asist
66scout
Segunda División
Justo GianiAldosivi · 26
%64
5gol
4asist
67scout
Liga Profesional Argentina
MarinhoFortaleza EC · 35
%63
1gol
2asist
49scout
Serie A
Nicolas PépéVillarreal · 30
%63
7gol
7asist
66scout
La Liga
Ander BarrenetxeaReal Sociedad · 24
%60
3gol
5asist
63scout
€18.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
