Marinho
Brazil · Attacker

Marinho

YAŞ35
BOY168
KİLO70
KULÜPVitoria
DOĞUM YERİPenedo
LİGCopa Do Brasil
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.66 / 90
Kilit pas20.55 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili318.56 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.13
Asist 0.000.25
Şut 1.662.01
Kilit pas 0.551.38
Başarılı dripling 0.001.88
Kazanılan ikili 8.566.65
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Serie A2020 · Santos · 27 maç 17gol3. 7asist4.
8. CONMEBOL Libertadores2020 · Santos · 10 maç 4gol8.
10. Serie A2022 · Flamengo · 25 maç 5asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Copa do Nordeste2024 · Brazil
🏆 CONMEBOL Libertadores2022 · South-America
🏆 Copa do Brasil2022 · Brazil
🏆 Gaúcho 12019 · Brazil
🏆 Baiano 12016 · Brazil
🏆 Copa do Nordeste2015 · Brazil
🏆 Serie B2012 · Brazil
🏆 Goiano 12012 · Brazil
🏆 Gaúcho 12011 · Brazil
🏆 CONMEBOL Libertadores2010 · South-America
🏆 Gaúcho 12009 · Brazil
🥈 Cearense 12025 · Brazil · 2nd Place
🥈 Cearense 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈 Supercopa do Brasil2023 · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Recopa2023 · South-America · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Sudamericana2023 · South-America · 2nd Place
🥈 Carioca Série A2023 · Brazil · 2nd Place
🥈 Carioca Série A2022 · Brazil · 2nd Place
🥈 Supercopa do Brasil2022 · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Libertadores2020 · South-America · 2nd Place
🥈 Serie A2019 · Brazil · 2nd Place
🥈 Cearense 12015 · Brazil · 2nd Place
🥈 Pernambucano 12014 · Brazil · 2nd Place
🥈 Gaúcho 12010 · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Recopa2009/2010 · South-America · 2nd Place
🥈 Copa do Brasil2009 · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie A2009 · Brazil · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Libertadores2008 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 24 G+A
2020 24 2021 7 2022 9 2023 3 2024 7 2025 5 2026 0
GolAsist
2026/27 17 326 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVitoria 17 326 0 0 6.60
Şut6%33 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan31%57
Müdahale12
Faul1018 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11413 yedek
2025/26 30 1.235 2 3 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFortaleza EC 23 717 1 2 6.69
CONMEBOL LibertadoresFortaleza EC 7 518 1 1 6.91
Şut25%40 isabet
Kilit pas17
Drible17%44 başarı
İkili kazanılan83%42
Müdahale16
Faul3746 kazanılan
Ofsayt14
İlk 111515 yedek
G+A / 900.36
Kart31
2024/25 24 1.361 4 3 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFortaleza EC 24 1.361 4 3 7.08
Şut33%45 isabet
Kilit pas17
Drible26%51 başarı
İkili kazanılan125%54
Müdahale27
Faul3364 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11168 yedek
G+A / 900.46
Kart31
2023/24 28 1.266 2 1 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFortaleza EC 21 1.169 2 1 6.75
Serie AFlamengo 7 97 0 0 6.65
Şut28%46 isabet
Kilit pas24
Drible18%39 başarı
İkili kazanılan106%51
Müdahale17
Faul2167 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111513 yedek
G+A / 900.21
Kart6
2022/23 34 1.408 4 5 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFlamengo 34 1.408 4 5 7.18
Şut34%44 isabet
Kilit pas32
Drible24%50 başarı
İkili kazanılan127%58
Müdahale28
Faul2172 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı1
İlk 111618 yedek
G+A / 900.58
Kart61
2021/22 27 2.250 6 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASantos 27 2.250 6 1 6.90
Şut56%45 isabet
Kilit pas28
Drible35%41 başarı
İkili kazanılan211%48
Müdahale36
Faul57117 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı22 kaçan
İlk 11261 yedek
G+A / 900.28
Kart9
Kaptan9maçta
2020/21 27 2.172 17 7 7.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASantos 27 2.172 17 7 7.52
Şut75%51 isabet
Kilit pas33
Drible42%52 başarı
İkili kazanılan205%53
Müdahale25
Faul37126 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı6
İlk 11243 yedek
G+A / 900.99
Kart4
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL6
İLK 113231 yedek girdi
KART10
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 3 %50
  • 31-45' 2 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 31 4-3-3 — 11 4-1-4-1 — 5 3-1-4-2 — 3 3-5-2 — 3 5-3-2 — 2 55 maç
  • 4-2-3-131%56
  • 4-3-311%20
  • 4-1-4-15%9
  • 3-1-4-23%5
  • 3-5-23%5
  • 5-3-22%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Atletico-MGA 2-1 93 2 6.9
23.08.2026 BahiaH 0-2 17 6.7
16.08.2026 BotafogoH 1-0 11 1 6.6
09.08.2026 FlamengoA 2-0 27 6.9
30.07.2026 PalmeirasH 0-4
26.07.2026 RemoA 2-0 0 0
23.07.2026 BotafogoA 0-0
16.07.2026 Vasco DA GamaH 1-0 17 6.3
30.05.2026 SantosA 3-1 19 6.3
23.05.2026 InternacionalH 2-0 10 6.9
17.05.2026 RB BragantinoA 2-0
09.05.2026 FluminenseA 2-2
02.05.2026 CoritibaH 4-1 11 1 6.6
26.04.2026 Atletico ParanaenseA 3-1 21 6.2
14.03.2026 Atletico-MGH 2-0 16 6.2
11.03.2026 BahiaA 1-1 61 2 6.7
11.02.2026 FlamengoH 1-2 23 6.9
19.10.2025 CruzeiroA 1-0 8 2 7.0
16.10.2025 Vasco DA GamaH 0-2
05.10.2025 JuventudeA 1-2
02.10.2025 Sao PauloH 0-2 17 6.7
27.09.2025 Sport RecifeH 1-0
21.09.2025 PalmeirasA 4-1 16 6.6
13.09.2025 VitoriaH 2-0 20 2 7.2
24.08.2025 MirassolH 0-1 12 6.7
19.08.2025 Velez SarsfieldA 2-0 45 1 6.9
12.08.2025 Velez SarsfieldH 0-0 83 1 6.6
09.08.2025 BotafogoH 0-5
03.08.2025 CorinthiansA 1-1 77 6.2
29.07.2025 GremioA 2-1
26.07.2025 RB BragantinoH 3-1 70 3 7.7
19.07.2025 BahiaH 1-1 69 1 3 7.3
13.07.2025 CearaH 0-1 34 6.3
12.06.2025 SantosH 2-3 60 3 6.2
01.06.2025 FlamengoA 5-0 78 2 6.3
30.05.2025 Racing ClubA 1-0 90 1 5.9
17.05.2025 Vasco DA GamaA 3-0 10 4.7
14.05.2025 BucaramangaH 0-0 76 1 7.0
10.05.2025 JuventudeH 5-0 72 1 7.2
07.05.2025 Colo ColoH 4-0 90 1 1 3 8.3
03.05.2025 Sao PauloA 0-0 21 6.7
17.04.2025 VitoriaA 2-1 45 6.6
13.04.2025 InternacionalH 0-0 36 7.0
11.04.2025 Colo ColoA 0-3 64 1 7.2
06.04.2025 MirassolA 1-1
02.04.2025 Racing ClubH 0-3 70 1 6.5
29.03.2025 FluminenseH 2-0 72 1 1 7.3
08.12.2024 InternacionalH 3-0 90 2 7.5
05.12.2024 Atletico GoianienseA 3-1 65 1 2 7.7
01.12.2024 VitoriaA 2-0 98 6.9
26.11.2024 FlamengoH 0-0 90 1 6.9
23.11.2024 FluminenseA 2-2 71 1 2 7.3
09.11.2024 Vasco DA GamaH 3-0 81 2 7.6
02.11.2024 JuventudeA 0-3 59 2 6.9
17.10.2024 Atletico-MGH 1-1 59 1 2 6.9
29.09.2024 CuiabaH 1-0 71 6.6
22.09.2024 BahiaH 4-1 82 2 4 8.7
14.09.2024 Atletico ParanaenseA 1-1 78 1 7.2
10.08.2024 CriciumaH 1-0 13 1 6.9
06.08.2024 CruzeiroA 1-2 77 1 1 7.2
ŞUT13
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
84' · xG 0.026 85' · xG 0.025 81' · xG 0.03 45' · xG 0.054 39' · xG 0.151 90' · xG 0.011 75' · xG 0.012 68' · xG 0.02 23' · xG 0.012 89' · xG 0.016 79' · xG 0.153 81' · xG 0.03 89' · xG 0.09
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%46) Kontra atak — 4 (%31) Serbest vuruş — 1 (%8) Açık oyun — 1 (%8) Duran top — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası6%46
  • Kontra atak4%31
  • Serbest vuruş1%8
  • Açık oyun1%8
  • Duran top1%8
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 12 (%92) Sağ ayak — 1 (%8) 13 şut
  • Sol ayak12%92
  • Sağ ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %8
  • 31-45' 2 %15
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %15
  • 76-90+' 8 %62
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 187 maç
Vitoria 17maç 2026
Fortaleza EC 75maç 2023–2025
Flamengo 41maç 2022–2023
Santos 54maç 2020–2021
Gremio 2018
Ceara 2015
Ituano 2013
Goias 2012
Parana 2011
Internacional 2009–2010
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-03 Flamengo Fortaleza EC
2022-01-28 Santos Flamengo
2019-05-24 Gremio Santos
2018-06-28 Changchun Yatai Gremio
2017-01-21 Vitoria Changchun Yatai
2016-01-26 Cruzeiro Vitoria
2015-06-30 Ceara Cruzeiro
2014-12-27 Nautico Recife Ceara
2014-01-01 Ituano Nautico Recife
2013-02-01 Goias Ituano
2011-07-01 Internacional Caxias
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Serie A2025 · Fortaleza EC 1kırmızı · 12 maç
🟨 Serie A2021 · Santos 9sarı · 27 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 717 dk

Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.9Serie A 2025
PERFORMANS59.0717 dk
KARARVeri yetersiz34/100
FORM TRENDİYükselişte+11.8
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 35.1
Pivot forvet 28.4
Bitirici 27.1
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 209 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %77
Dakika %55
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %76
Dakika %72
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.54 7.15 92
Müdahale / 90 1.68 1.4 100
İkili mücadele kazanma 52.38 50 100
Şut / 90 1.68 3 56
Performans skoru 19.6 76 26
Gol / 90 0 0.42 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +11.8.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam