LİGCopa Do Brasil
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut100.65 / 90
Kilit pas100.65 / 90
Başarılı dripling50.32 / 90
Kazanılan ikili704.52 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
- Kilit pas 0.65 %17
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.32 %21
- Pas isabeti %84 %35
- Top kapma 3.75 %93
- İkili mücadele %56 %87
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1393 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa do Nordeste2024 · Brazil
🏆
Cearense 12023 · Brazil
🏆
Cearense 12022 · Brazil
🏆
Copa do Nordeste2021/2022 · Brazil
🏆
Mineiro 12020 · Brazil
🏆
Baiano 12017 · Brazil
🏆
Baiano 12016 · Brazil
🥈
Cearense 12025 · Brazil · 2nd Place
🥈
Cearense 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Sudamericana2023 · South-America · 2nd Place
🥈
Pernambucano 12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Mineiro 12019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Baiano 12018 · Brazil · 2nd Place
🥈
Baiano 12014 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
23
1.393
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%10 isabet
Kilit pas10
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan70%56
Müdahale31
Faul3013 kazanılan
İlk 11158 yedek
Kart5
2025/26
22
616
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas5
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan40%59
Müdahale20
Faul116 kazanılan
İlk 11616 yedek
Kart5
2024/25
30
927
0
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas7
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan48%47
Müdahale31
Faul114 kazanılan
İlk 111020 yedek
G+A / 900.1
Kart11
2023/24
35
1.725
1
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas17
Drible15%71 başarı
İkili kazanılan121%54
Müdahale49
Faul4219 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112015 yedek
G+A / 900.16
Kart9
2022/23
30
1.746
2
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%32 isabet
Kilit pas12
Drible20%69 başarı
İkili kazanılan112%51
Müdahale37
Faul3917 kazanılan
İlk 111911 yedek
G+A / 900.1
Kart6
2021/22
34
2.496
2
1
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%39 isabet
Kilit pas26
Drible33%61 başarı
İkili kazanılan159%50
Müdahale63
Faul5129 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11286 yedek
G+A / 900.11
Kart6
2020/21
17
1.233
0
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12
Kilit pas12
Drible11%58 başarı
İkili kazanılan74%50
Müdahale29
Faul2614 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11161 yedek
G+A / 900.07
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 112238 yedek girdi
KART9
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-132%58
- 4-3-311%20
- 3-1-4-24%7
- 3-5-23%5
- 5-3-23%5
- 4-1-4-12%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | CoritibaH | 2-3 | 79 | – | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | FluminenseA | 2-1 | 58 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2026 | InternacionalA | 1-1 | 64 | 1 | 6.3 | ||
| 08.08.2026 | Atletico-MGH | 2-2 | 89 | – | 7.0 | ||
| 29.07.2026 | MirassolA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | VitoriaH | 2-0 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 23.07.2026 | CorinthiansA | 3-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 31.05.2026 | Sao PauloH | 1-0 | 71 | 1 | 7.3 | ||
| 24.05.2026 | Atletico ParanaenseH | 1-2 | 88 | – | 7.0 | ||
| 17.05.2026 | Chapecoense-scA | 2-3 | 97 | – | 7.3 | ||
| 10.05.2026 | PalmeirasH | 1-1 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | BotafogoA | 1-2 | 72 | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | CruzeiroH | 0-1 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | RB BragantinoA | 4-2 | 83 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Vasco DA GamaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 02.04.2026 | SantosA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | BahiaH | 4-1 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.03.2026 | FlamengoA | 3-0 | 38↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | CoritibaA | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | FluminenseH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | InternacionalH | 1-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 11.02.2026 | Atletico-MGA | 3-3 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.02.2026 | MirassolH | 2-2 | 37↑ | 1 | 6.3 | ||
| 19.08.2025 | Velez SarsfieldA | 2-0 | 61 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2025 | FluminenseA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2025 | Velez SarsfieldH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | CorinthiansA | 1-1 | 14↑ | 1 | 6.6 | ||
| 29.07.2025 | GremioA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | RB BragantinoH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.07.2025 | BahiaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.06.2025 | SantosH | 2-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 01.06.2025 | FlamengoA | 5-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.05.2025 | Racing ClubA | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | CruzeiroH | 0-2 | 71 | – | 6.7 | ||
| 07.05.2025 | Colo ColoH | 4-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | Sao PauloA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | Sport RecifeA | 0-0 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 24.04.2025 | BucaramangaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | PalmeirasH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2025 | VitoriaA | 2-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | InternacionalH | 0-0 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 11.04.2025 | Colo ColoA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | MirassolA | 1-1 | 99 | – | 7.0 | ||
| 02.04.2025 | Racing ClubH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | FluminenseH | 2-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | InternacionalH | 3-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 05.12.2024 | Atletico GoianienseA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | VitoriaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2024 | FlamengoH | 0-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | FluminenseA | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.11.2024 | Vasco DA GamaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | JuventudeA | 0-3 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2024 | PalmeirasA | 2-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 17.10.2024 | Atletico-MGH | 1-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | GremioA | 3-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | BahiaH | 4-1 | 83 | 1 | – | 6.2 | |
| 14.09.2024 | Atletico ParanaenseA | 1-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | BotafogoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | CorinthiansH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | RB BragantinoA | 1-2 | 90 | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 191 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 927 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.0Serie A 2026
PERFORMANS33.2927 dk
KARARVeri yetersiz44/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.7
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
65.6
Derinden oyun kurucu
54.8
Box-to-box orta saha
46.7
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%51
Dakika
%83
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%44
Dakika
%85
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.77
7.1
95
Dakika güvenliği
63.6
82
78
Pas arası / 90
1.94
2.3
84
İkili mücadele kazanma
57.89
58
100
Müdahale / 90
1.75
3.2
55
Performans skoru
33.2
75
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.7.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tomás BelmonteBoca Juniors · 27
%95
0gol
0asist
39scout
Liga Profesional Argentina
RanieleCorinthians · 29
%90
1gol
0asist
49scout
Serie A
Sturla OttesenLillestrom · 24
%79
0gol
0asist
44scout
Eliteserien
Christopher DurkinSt. Louis City · 25
%76
2gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Cristian MedinaBotafogo · 23
%66
1gol
0asist
51scout
Serie A
Bruno LeyesTigre · 24
%64
0gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Victor LoturiCF Montreal · 24
%63
1gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Mauricio MartínezSarmiento Junin · 32
%60
0gol
0asist
40scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




