LİGMajor League Soccer
BU SEZON2G · 0A
Gol20.11 / 90
Asist00.00 / 90
Şut120.65 / 90
Kilit pas150.81 / 90
Başarılı dripling60.32 / 90
Kazanılan ikili965.18 / 90
Rating6.98
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 0.81 %25
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.32 %23
- Pas isabeti %86 %60
- Top kapma 4.05 %92
- İkili mücadele %55 %82
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1667 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Concacaf U17None · N/C America · 2nd Place
🥈
Concacaf U172016/2017 · N/C America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.667
2
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas15
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan96%55
Müdahale39
Faul4123 kazanılan
İlk 1120
G+A / 900.11
Kart111
2025/26
19
1.111
0
1
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas7
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan51%44
Müdahale24
Faul3212 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11145 yedek
G+A / 900.08
Kart41
2024/25
26
2.185
1
2
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas22
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan144%56
Müdahale65
Faul5637 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11242 yedek
G+A / 900.12
Kart10
2023/24
33
1.996
3
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas29
Drible20%61 başarı
İkili kazanılan113%47
Müdahale46
Faul3734 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11249 yedek
G+A / 900.23
Kart2
2022/23
29
2.273
1
4
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas20
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan105%48
Müdahale38
Faul3437 kazanılan
İlk 11245 yedek
G+A / 900.2
Kart61
2021/22
30
1.518
0
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas13
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan82%56
Müdahale35
Faul2814 kazanılan
İlk 111713 yedek
G+A / 900.12
Kart5
2020/21
6
469
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan22%54
Müdahale12
Faul104 kazanılan
İlk 1142 yedek
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 11467 yedek girdi
KART19
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-127%57
- 3-4-35%11
- 4-4-25%11
- 3-4-2-14%9
- 4-3-34%9
- 3-4-1-22%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Vancouver WhitecapsA | 1-3 | 91 | 0 | 6.5 | ||
| 30.08.2026 | FC DallasH | 3-3 | 20 | – | 6.3 | ||
| 20.08.2026 | Sporting Kansas CityA | 1-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | San Jose EarthquakesA | 1-3 | 90 | – | 7.6 | ||
| 02.08.2026 | Real Salt LakeH | 1-1 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 26.07.2026 | Colorado RapidsH | 1-0 | 76 | 1 | 6.5 | ||
| 23.07.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-3 | 89 | – | 6.9 | ||
| 23.05.2026 | AustinH | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | DC UnitedA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 10.05.2026 | Colorado RapidsA | 0-1 | 87 | 1 | 6.0 | ||
| 03.05.2026 | AustinA | 2-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | San Jose EarthquakesH | 2-3 | 99 | – | 9.0 | ||
| 19.04.2026 | Seattle SoundersA | 4-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | FC DallasA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | New York City FCA | 1-1 | 65 | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | New England RevolutionH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.03.2026 | Los Angeles FCA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2026 | Seattle SoundersH | 0-1 | 97 | 1 | 7.0 | ||
| 02.03.2026 | San DiegoA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | CharlotteH | 1-1 | 83 | 4 | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | Real Salt LakeH | 2-2 | 83 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | AustinA | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | Los Angeles FCH | 0-3 | 58 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | San Jose EarthquakesA | 1-3 | 82 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | CF MontrealA | 0-2 | 61 | – | 6.9 | ||
| 07.09.2025 | FC DallasH | 1-1 | 90 | 6 | 7.3 | ||
| 31.08.2025 | Houston DynamoH | 2-3 | 10↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 24.08.2025 | Vancouver WhitecapsA | 3-2 | 65 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | Chicago FireA | 3-2 | 67 | – | 6.3 | ||
| 27.07.2025 | Minnesota United FCH | 1-2 | 9↑ | – | 3.5 | ||
| 31.05.2025 | San Jose EarthquakesH | 2-1 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | Colorado RapidsA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | Minnesota United FCA | 3-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | AustinH | 0-1 | 61 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2025 | Philadelphia UnionA | 1-0 | 71 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | Seattle SoundersH | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | Los Angeles GalaxyA | 0-3 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | San DiegoA | 0-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | Colorado RapidsH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | Minnesota United FCH | 1-3 | 45 | – | 6.9 | ||
| 07.09.2024 | New England RevolutionA | 2-2 | 97 | 2 | 7.5 | ||
| 01.09.2024 | Los Angeles GalaxyH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 25.08.2024 | Portland TimbersA | 4-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.07.2024 | Seattle SoundersA | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 14.07.2024 | Vancouver WhitecapsH | 1-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.07.2024 | Colorado RapidsA | 4-1 | 95 | 1 | 6.9 | ||
| 04.07.2024 | San Jose EarthquakesH | 2-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 30.06.2024 | Vancouver WhitecapsA | 4-3 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 23.06.2024 | Atlanta United FCH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.06.2024 | Colorado RapidsH | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.06.2024 | Portland TimbersH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 01.06.2024 | Inter MiamiA | 3-3 | 96 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 26.05.2024 | Seattle SoundersH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.05.2024 | FC CincinnatiA | 3-1 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 16.05.2024 | Los Angeles FCH | 0-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 12.05.2024 | Chicago FireH | 3-1 | 97 | 1 | – | 7.2 | |
| 05.05.2024 | Houston DynamoA | 0-0 | 94 | 1 | 6.3 | ||
| 14.04.2024 | AustinH | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.04.2024 | FC DallasH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.03.2024 | Real Salt LakeA | 3-1 | 88 | 2 | 6.9 |
ŞUT15
GOL2
xG1.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%13.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%40
- Asist sonrası5%33
- Duran top2%13
- Açık oyun2%13
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%60
- Kafa3%20
- Sol ayak3%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 8 %53
- 46-60' 2 %13
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 163 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-12-12
D.C. United
→
St. Louis CITY
€278k
D.C. United
→
St. Louis CITY
€278k
2022-03-24
Sint-Truiden
→
D.C. United
€636k
Sint-Truiden
→
D.C. United
€636k
2020-07-01
D.C. United
→
Sint-Truiden
€1.09m
D.C. United
→
Sint-Truiden
€1.09m
2020-06-30
Sint-Truiden
→
D.C. United
End of loan
Sint-Truiden
→
D.C. United
End of loan
2019-08-30
D.C. United
→
Sint-Truiden
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€182k</i>
D.C. United
→
Sint-Truiden
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€182k</i>
2017-11-30
Richmond
→
D.C. United
End of loan
Richmond
→
D.C. United
End of loan
2017-03-15
D.C. United
→
Richmond
loan transfer
D.C. United
→
Richmond
loan transfer
2016-11-30
Richmond
→
D.C. United
End of loan
Richmond
→
D.C. United
End of loan
2016-07-14
D.C. United
→
Richmond
loan transfer
D.C. United
→
Richmond
loan transfer
2016-06-14
D.C. United Ac.
→
D.C. United
-
D.C. United Ac.
→
D.C. United
-
2015-12-01
Rich. Academy
→
D.C. United Ac.
free transfer
Rich. Academy
→
D.C. United Ac.
free transfer
2015-11-30
Richmond
→
Rich. Academy
End of loan
Richmond
→
Rich. Academy
End of loan
2015-03-26
Rich. Academy
→
Richmond
loan transfer
Rich. Academy
→
Richmond
loan transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2026 · St. Louis City
6sarı · 13 maç
🟨
Major League Soccer2024 · St. Louis City
10sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1148 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.4Major League Soccer 2026
PERFORMANS37.11148 dk
KARARVeri yetersiz61/100
FORM TRENDİStabil-3.7
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
76.3
Derinden oyun kurucu
67.0
Box-to-box orta saha
63.6
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%46
Dakika
%90
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%51
Dakika
%93
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
93.1
82
100
Ortalama rating
7.08
7.1
100
Pas arası / 90
2.04
2.3
89
Müdahale / 90
1.96
3.2
61
İkili mücadele kazanma
54.17
58
93
Performans skoru
37.1
75
50
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.02. Dakika delta -20.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alhassan YusufNew England Revolution · 25
%95
2gol
0asist
56scout
Major League Soccer
Cauan BarrosVasco DA Gama · 21
%88
3gol
0asist
61scout
Serie A
José FlorentínIndepend. Rivadavia · 29
%82
3gol
0asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Elias Kristoffersen HagenAalesund · 25
%80
0gol
0asist
48scout
Eliteserien
Zé WelisonRemo · 30
%64
0gol
0asist
43scout
Serie A
Santiago SosaRacing Club · 26
%63
1gol
1asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Vebjørn HoffMolde · 29
%62
1gol
0asist
43scout
Eliteserien
Aimar SherSarpsborg 08 FF · 23
%60
1gol
0asist
52scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

