LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.07 / 90
Asist00.00 / 90
Şut100.70 / 90
Kilit pas110.77 / 90
Başarılı dripling50.35 / 90
Kazanılan ikili745.17 / 90
Rating7.31
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 0.77 %28
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.35 %19
- Pas isabeti %89 %93
- Top kapma 4.34 %93
- İkili mücadele %61 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1287 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Svenska Cupen2020/2021 · Sweden
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
19
1.307
1
0
7.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas11
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan74%61
Müdahale26
Faul1937 kazanılan
İlk 11154 yedek
G+A / 900.07
Kart2
2025/26
19
1.612
0
1
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas9
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan83%55
Müdahale28
Faul2337 kazanılan
İlk 11181 yedek
G+A / 900.06
2024/25
27
2.250
0
1
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas22
Drible19%68 başarı
İkili kazanılan148%61
Müdahale72
Faul2540 kazanılan
İlk 11252 yedek
G+A / 900.04
Kart7
2022/23
19
114
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan8%47
Müdahale3
Faul1
Kart1
2021/22
29
515
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas5
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan29%43
Müdahale7
Faul1010 kazanılan
İlk 11524 yedek
Kart5
2020/21
20
965
1
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas8
Drible14%82 başarı
İkili kazanılan79%59
Müdahale26
Faul2730 kazanılan
İlk 11911 yedek
G+A / 900.09
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 114835 yedek girdi
KART8
FORMA31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-148%59
- 3-5-214%17
- 4-3-38%10
- 4-4-27%9
- 4-1-4-14%5
- 4-3-2-11%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | TromsoA | 0-0 | 79 | – | 7.0 | ||
| 16.08.2026 | SandefjordH | 1-2 | 86 | – | 6.3 | ||
| 08.08.2026 | VikingA | 2-1 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 02.08.2026 | MoldeA | 3-3 | 81 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2026 | Ham-KamH | 1-0 | 79 | 1 | 8.0 | ||
| 18.07.2026 | Kristiansund BKA | 0-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 12.07.2026 | VikingH | 1-0 | 25↑ | – | 7.2 | ||
| 26.06.2026 | SenegalA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2026 | FranceA | 3-0 | 20 | 0 | 5.8 | ||
| 16.06.2026 | NorwayH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | ValerengaA | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | FredrikstadH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 03.05.2026 | LillestromA | 4-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | KFUM OsloA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.04.2026 | TromsoH | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 15.04.2026 | Bodo/GlimtH | 1-1 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 12.04.2026 | RosenborgA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 06.04.2026 | StartH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 22.03.2026 | SandefjordA | 0-2 | 87 | 3 | 7.5 | ||
| 30.11.2025 | MoldeH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.11.2025 | BryneA | 0-3 | 71 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | FredrikstadH | 0-2 | 89 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | TromsoA | 4-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | KFUM OsloH | 2-1 | 71 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | Bodo/GlimtH | 2-5 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | RosenborgA | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | VikingH | 3-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2025 | StromsgodsetA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | SandefjordH | 2-1 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 01.06.2025 | FredrikstadA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | TromsoH | 0-1 | 89 | – | 7.3 | ||
| 16.05.2025 | BrannA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | Ham-KamH | 4-0 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 04.05.2025 | VikingA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | StromsgodsetH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.04.2025 | KFUM OsloA | 1-3 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 06.04.2025 | ValerengaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 30.03.2025 | MoldeA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | RosenborgA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | KFUM OsloA | 1-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | VikingH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.10.2024 | Ham-KamA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2024 | FredrikstadH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.09.2024 | StromsgodsetA | 2-1 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 01.09.2024 | BrannA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2024 | Bodo/GlimtA | 6-0 | 55 | – | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | HaugesundH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.08.2024 | ODD BallklubbA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.08.2024 | SandefjordH | 2-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 28.07.2024 | LillestromA | 2-2 | 61 | – | 6.7 | ||
| 20.07.2024 | BrannH | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 12.07.2024 | RosenborgH | 4-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.07.2024 | HaugesundA | 1-2 | 99 | 2 | 7.3 | ||
| 28.06.2024 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 02.06.2024 | Kristiansund BKA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.05.2024 | StromsgodsetH | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 20.05.2024 | MoldeA | 2-4 | 90 | – | 6.5 | ||
| 16.05.2024 | Ham-KamH | 1-7 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.05.2024 | SandefjordA | 4-1 | 79 | 1 | 7.2 | ||
| 05.05.2024 | LillestromH | 1-0 | 90 | 2 | 8.2 |
ŞUT16
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%44
- Duran top5%31
- Korner2%12
- Taç sonrası1%6
- Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%81
- Sol ayak3%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 3 %19
- 16-30' 3 %19
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 3 %19
- 76-90+' 3 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 133 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-31
Without Club
→
Sarpsborg 08
-
Without Club
→
Sarpsborg 08
-
2023-09-01
Spezia Calcio
→
Without Club
-
Spezia Calcio
→
Without Club
-
2021-08-19
Hammarby
→
Spezia Calcio
€1.45m
Hammarby
→
Spezia Calcio
€1.45m
2020-11-30
IK Frej Täby
→
Hammarby
End of loan
IK Frej Täby
→
Hammarby
End of loan
2020-01-08
Hammarby IF U17
→
IK Frej Täby
loan transfer
Hammarby IF U17
→
IK Frej Täby
loan transfer
2018-01-01
Hammarby Yth.
→
Hammarby IF U17
-
Hammarby Yth.
→
Hammarby IF U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2022
SakatlıkKadroda yok
7 maç
11.2021
Bilek sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eliteserien2024 · Sarpsborg 08 FF
7sarı · 27 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 807 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.0Eliteserien 2026
PERFORMANS38.4807 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİStabil+5.8
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
68.2
Derinden oyun kurucu
59.1
Box-to-box orta saha
53.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%48
Dakika
%81
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 531 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%56
Dakika
%79
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
7.5
7.1
100
Pas arası / 90
2.23
2.3
97
Müdahale / 90
1.9
3.2
59
Dakika güvenliği
47.6
82
58
İkili mücadele kazanma
64.38
58
100
Performans skoru
38.4
75
51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.02. Dakika delta +14.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Santiago SosaRacing Club · 26
%95
1gol
1asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Christopher DurkinSt. Louis City · 25
%82
2gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Zé WelisonRemo · 30
%74
0gol
0asist
43scout
Serie A
Cauan BarrosVasco DA Gama · 21
%72
3gol
0asist
61scout
Serie A
José FlorentínIndepend. Rivadavia · 29
%68
3gol
0asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Tomás BelmonteBoca Juniors · 27
%64
0gol
0asist
39scout
Liga Profesional Argentina
Julius MagnussonIF Elfsborg · 27
%62
2gol
1asist
48scout
Allsvenskan
Elias Kristoffersen HagenAalesund · 25
%60
0gol
0asist
48scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



