Norway · Defender
P. Reinhardsen
LİGNM Cupen
BU SEZON2G · 1A
Gol20.17 / 90
Asist10.09 / 90
Şut131.13 / 90
Kilit pas131.13 / 90
Başarılı dripling50.44 / 90
Kazanılan ikili443.83 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2025 · 88 defanslar
- Müdahale 1.39 %41
- Pas arası 0.96 %41
- Blok 0.35 %36
- İkili mücadele %43 %1
- Pas isabeti %78 %17
- Faul (az iyi) 1.57 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1034 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
24
1.034
2
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%69 isabet
Kilit pas13
Drible5%26 başarı
İkili kazanılan44%43
Müdahale16
Faul187 kazanılan
İlk 111113 yedek
G+A / 900.26
Kart3
2024/25
30
1.498
2
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas9
Drible10%38 başarı
İkili kazanılan89%53
Müdahale44
Faul217 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111515 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2023/24
20
418
0
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6
Kilit pas5
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan32%53
Müdahale17
Faul72 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11416 yedek
G+A / 900.22
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 112128 yedek girdi
KART4
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-142%86
- 4-3-35%10
- 4-1-4-12%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | MoldeH | 1-0 | 62 | 1 | 6.9 | ||
| 23.11.2025 | BryneA | 0-3 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | FredrikstadH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | RosenborgA | 2-3 | 54 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | VikingH | 3-3 | 56 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 21.09.2025 | StromsgodsetA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | SandefjordH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | Ham-KamA | 1-3 | 71 | 1 | – | 7.3 | |
| 25.08.2025 | Kristiansund BKH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | ValerengaA | 4-0 | 78↑ | – | 6.2 | ||
| 10.08.2025 | HaugesundA | 3-2 | 19↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 02.08.2025 | BrannH | 1-4 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | SandefjordA | 3-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 18.07.2025 | RosenborgH | 2-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 13.07.2025 | Kristiansund BKA | 0-0 | 20↑ | 2 | 7.5 | ||
| 29.06.2025 | Bodo/GlimtA | 1-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 01.06.2025 | FredrikstadA | 1-1 | 33↑ | 2 | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | TromsoH | 0-1 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 16.05.2025 | BrannA | 2-2 | 68 | 1 | 6.5 | ||
| 11.05.2025 | Ham-KamH | 4-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | VikingA | 0-0 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | StromsgodsetH | 2-3 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 21.04.2025 | KFUM OsloA | 1-3 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 30.03.2025 | MoldeA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | TromsoH | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 23.11.2024 | RosenborgA | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 10.11.2024 | MoldeH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | KFUM OsloA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | VikingH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Ham-KamA | 0-2 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 28.09.2024 | FredrikstadH | 0-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2024 | StromsgodsetA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.09.2024 | Kristiansund BKH | 0-2 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 01.09.2024 | BrannA | 1-3 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2024 | Bodo/GlimtA | 6-0 | 66↑ | 1 | 5.9 | ||
| 18.08.2024 | HaugesundH | 2-2 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 11.08.2024 | ODD BallklubbA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.08.2024 | SandefjordH | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 28.07.2024 | LillestromA | 2-2 | 61 | – | 6.9 | ||
| 20.07.2024 | BrannH | 1-1 | 71 | 3 | 7.2 | ||
| 12.07.2024 | RosenborgH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2024 | HaugesundA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.06.2024 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 02.06.2024 | Kristiansund BKA | 3-1 | 79 | 1 | 7.5 | ||
| 26.05.2024 | StromsgodsetH | 1-3 | 25↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 20.05.2024 | MoldeA | 2-4 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 16.05.2024 | Ham-KamH | 1-7 | 75 | 1 | 5.9 | ||
| 12.05.2024 | SandefjordA | 4-1 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | LillestromH | 1-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 28.04.2024 | TromsoA | 0-3 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 21.04.2024 | KFUM OsloH | 0-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 13.04.2024 | FredrikstadA | 2-2 | 65 | 1 | 7.2 | ||
| 07.04.2024 | ODD BallklubbH | 0-1 | 76 | 2 | 6.9 | ||
| 01.04.2024 | VikingA | 1-0 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.12.2023 | Bodo/GlimtA | 2-0 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 26.11.2023 | MoldeH | 1-3 | 33↑ | 1 | 7.2 | ||
| 12.11.2023 | VikingA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2023 | ValerengaH | 3-2 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 29.10.2023 | StabaekH | 2-2 | 14↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 22.10.2023 | AalesundA | 3-2 | 45↑ | 3 | 6.9 |
ŞUT2
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası1%50
- Kontra atak1%50
Vücut bölgesine göre
- Kafa1%50
- Sağ ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 74 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-08
IK Start
→
Sarpsborg 08
free transfer
IK Start
→
Sarpsborg 08
free transfer
2021-04-17
Without Club
→
IK Start
-
Without Club
→
IK Start
-
2021-01-01
Arendal
→
Without Club
-
Arendal
→
Without Club
-
2018-07-21
IK Start II
→
Jerv
?
IK Start II
→
Jerv
?
2015-08-01
IK Start Youth
→
IK Start II
-
IK Start Youth
→
IK Start II
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 1034 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.6Eliteserien 2025
PERFORMANS43.21034 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%56
Dakika
%60
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%64
Dakika
%78
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sander van de StreekAntalyaspor · 32
%95
6gol
3asist
54scout
€600K
Süper Lig
Rafael BauzàMirandes · 20
%81
4gol
3asist
69scout
€1.00M
Segunda División
JorginhoFlamengo · 34
%67
3gol
1asist
53scout
Serie A
Ryad HachemRED Star FC 93 · 27
%67
2gol
1asist
59scout
€1.00M
Ligue 2
John SwiftPortsmouth · 30
%65
3gol
2asist
54scout
Championship
Jacopo MartiniSudtirol · 21
%63
2gol
1asist
64scout
€1.20M
Serie B
Tomáš RigoStoke City · 23
%62
1gol
1asist
60scout
Championship
Pieter GerkensCercle Brugge · 30
%60
5gol
1asist
49scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum