LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas15.62 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili15.62 / 90
Rating6.18
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.16
Asist
0.000.11
Şut
0.001.20
Kilit pas
5.621.14
Başarılı dripling
0.000.33
Kazanılan ikili
5.623.21
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Championship2021 · Reading · 38 maç
13asist2.
7.
Championship2022 · West Brom · 45 maç
9asist7.
43.
Championship2025 · Portsmouth · 8 maç
2asist43.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Tournoi Maurice RevelloNone · World
🏆
Tournoi Maurice Revello2016 · World
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 24 G+A
GolAsist
2026/27
4
16
0
0
6.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan1%100
İlk 1122 yedek
2025/26
43
1.699
3
2
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas22
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan61%43
Müdahale25
Faul1616 kazanılan
İlk 112320 yedek
G+A / 900.26
Kart9
Kaptan1maçta
2024/25
44
1.756
3
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%29 isabet
Kilit pas35
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan83%54
Müdahale33
Faul1621 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111925 yedek
G+A / 900.21
Kart4
2023/24
42
1.895
9
1
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%38 isabet
Kilit pas44
Drible20%56 başarı
İkili kazanılan70%40
Müdahale25
Faul1516 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı3
İlk 112022 yedek
G+A / 900.47
Kart2
2022/23
46
3.214
6
9
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%42 isabet
Kilit pas108
Drible35%54 başarı
İkili kazanılan142%45
Müdahale44
Faul2734 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı3
İlk 11388 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2021/22
38
3.285
11
13
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%61 isabet
Kilit pas104
Drible61%59 başarı
İkili kazanılan166%43
Müdahale24
Faul3054 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı3
İlk 11362 yedek
G+A / 900.66
Kart6
2020/21
14
788
1
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas15
Drible12%80 başarı
İkili kazanılan33%41
Müdahale5
Faul1110 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11104 yedek
G+A / 900.34
Kart1
TOPLAM GOL6
İLK 114148 yedek girdi
KART13
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 3 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-172%82
- 4-4-212%14
- 3-4-1-21%1
- 3-4-2-11%1
- 3-4-31%1
- 3-5-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | DerbyH | 0-2 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | Bristol CityA | 2-1 | 16 | 0 | 6.2 | ||
| 22.08.2026 | LincolnA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | QPRH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | BirminghamH | 1-1 | 21 | – | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | Stoke CityA | 1-3 | 78 | – | 6.6 | ||
| 21.04.2026 | CoventryA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | LeicesterH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2026 | IpswichH | 2-0 | 71 | 3 | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | MiddlesbroughA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | Oxford UnitedH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | NorwichA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | QPRA | 6-1 | 60 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 16.03.2026 | DerbyH | 0-1 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 10.03.2026 | SwanseaH | 1-2 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 24.02.2026 | WrexhamA | 2-1 | 42 | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | MillwallA | 1-3 | 70 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 17.02.2026 | CharltonA | 1-3 | 79 | – | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | Sheffield UtdH | 0-1 | 71 | 2 | 7.0 | ||
| 07.02.2026 | PrestonA | 1-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | West BromH | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | SouthamptonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | WatfordA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | Sheffield WednesdayA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | Bristol CityA | 5-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.12.2025 | CharltonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | QPRH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | DerbyA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | BlackburnH | 2-1 | 57 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2025 | SwanseaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | Bristol CityH | 0-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 26.11.2025 | Sheffield UtdA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | MillwallH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | WrexhamH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | BirminghamA | 4-0 | 67 | 1 | 6.2 | ||
| 21.10.2025 | CoventryH | 1-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | LeicesterA | 1-1 | 81 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 04.10.2025 | MiddlesbroughH | 1-0 | 58 | – | 6.5 | ||
| 01.10.2025 | WatfordH | 2-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | IpswichA | 2-1 | 28↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 20.09.2025 | Sheffield WednesdayH | 0-2 | 45 | 2 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | SouthamptonA | 0-0 | 76 | – | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | PrestonH | 1-0 | 97 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 23.08.2025 | West BromA | 1-1 | 57 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | NorwichH | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 12.08.2025 | ReadingHC | 1-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 09.08.2025 | Oxford UnitedA | 0-1 | 86 | – | 7.0 | ||
| 21.04.2025 | DerbyH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | CoventryA | 2-0 | 45↑ | 1 | 5.9 | ||
| 12.04.2025 | WatfordH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2025 | Bristol CityA | 2-1 | 65 | – | 6.5 | ||
| 05.04.2025 | SunderlandH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | NorwichA | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 15.03.2025 | Hull CityH | 1-1 | 62 | 1 | 7.0 | ||
| 11.03.2025 | BurnleyA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 08.03.2025 | QPRH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | LeedsA | 1-1 | 69 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 22.02.2025 | Oxford UnitedH | 2-0 | 13↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 15.02.2025 | MillwallA | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 12.02.2025 | BlackburnH | 0-2 | 20↑ | – | 7.0 |
ŞUT29
GOL3
xG2.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%10.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Serbest vuruş7%24
- Asist sonrası6%21
- Açık oyun5%17
- Duran top4%14
- Korner3%10
- Kontra atak2%7
- Diğer2%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak27%93
- Kafa1%3
- Sol ayak1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
- 1-15' 2 %7
- 16-30' 12 %41
- 31-45' 6 %21
- 46-60' 4 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 231 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-05-10
Swindon Town
→
Chelsea U21
End of loan
Swindon Town
→
Chelsea U21
End of loan
2015-01-03
Chelsea U21
→
Swindon Town
loan transfer
Chelsea U21
→
Swindon Town
loan transfer
2014-11-14
Rotherham
→
Chelsea U21
End of loan
Rotherham
→
Chelsea U21
End of loan
2013-07-01
Chelsea U18
→
Chelsea U21
-
Chelsea U18
→
Chelsea U21
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1654 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.5Championship 2025
PERFORMANS45.11654 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
74.4
Derinden oyun kurucu
74.3
İleri sekiz
71.7
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%68
Dakika
%71
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%68
Dakika
%86
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Pas hacmi / 90
46.25
60
77
Performans skoru
45.1
76
59
Kilit pas / 90
1.14
1.3
88
İkili mücadele kazanma
41.84
55
76
Gol / 90
0.16
0.18
89
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sebastian KowalczykHouston Dynamo · 27
%95
1gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Sander van de StreekAntalyaspor · 32
%92
6gol
3asist
54scout
€600K
Süper Lig
Heine Asen LarsenBryne · 23
%84
4gol
1asist
61scout
Eliteserien
Mael CorbozArminia Bielefeld · 31
%74
3gol
4asist
56scout
€450K
2. Bundesliga
Peter ReinhardsenSarpsborg 08 FF · 26
%70
2gol
1asist
54scout
Eliteserien
Baris KalayciFatih Karagümrük · 20
%70
1gol
3asist
72scout
€600K
Süper Lig
Alexis Mac AllisterLiverpool · 27
%68
1gol
3asist
54scout
€30.00M
Premier League
Rafael BauzàMirandes · 20
%60
4gol
3asist
69scout
€1.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

