LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 1A
Gol10.12 / 90
Asist10.12 / 90
Şut91.06 / 90
Kilit pas50.59 / 90
Başarılı dripling20.24 / 90
Kazanılan ikili354.12 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 0.59 %30
- Asist 0.12 %64
- Drible 0.24 %19
- Pas isabeti %92 %89
- Top kapma 3.41 %73
- İkili mücadele %43 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 765 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Copa America2024 · Argentina · 5 maç
2asist2.
4.
FA Cup2025 · Liverpool · 4 maç
2asist4.
4.
League Cup2021 · Brighton · 2 maç
2asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America
🏆
Premier League2024/2025 · England
🏆
League Cup2023/2024 · England
🏆
FIFA World Cup2022 Qatar · World
🏆
CONMEBOL/UEFA Finalissima2022 · World
🏆
Primera Nacional2016/2017 · Argentina
🥈
League Cup2024/2025 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 14 G+A
GolAsist
2026/27
11
953
1
1
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas6
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan48%44
Müdahale26
Faul1314 kazanılan
İlk 1192 yedek
G+A / 900.19
Kart2
2025/26
50
3.517
4
4
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut42%40 isabet
Kilit pas46
Drible19%54 başarı
İkili kazanılan152%47
Müdahale65
Faul4345 kazanılan
İlk 114010 yedek
G+A / 900.2
Kart9
2024/25
49
3.726
7
7
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%56 isabet
Kilit pas66
Drible23%40 başarı
İkili kazanılan232%48
Müdahale129
Faul7955 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11427 yedek
G+A / 900.34
Kart12
2023/24
42
3.020
6
7
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%37 isabet
Kilit pas54
Drible20%56 başarı
İkili kazanılan218%50
Müdahale107
Faul5959 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı2
İlk 11357 yedek
G+A / 900.39
Kart71
2022/23
40
3.237
10
3
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut71%51 isabet
Kilit pas51
Drible42%65 başarı
İkili kazanılan210%57
Müdahale75
Faul3666 kazanılan
Penaltı6
İlk 11355 yedek
G+A / 900.36
Kart8
2021/22
38
2.120
5
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%34 isabet
Kilit pas32
Drible21%50 başarı
İkili kazanılan149%52
Müdahale65
Faul3039 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı21 kaçan
İlk 112216 yedek
G+A / 900.3
Kart4
2020/21
30
1.121
1
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas16
Drible16%62 başarı
İkili kazanılan64%42
Müdahale26
Faul1915 kazanılan
İlk 111317 yedek
G+A / 900.16
Kart1
TOPLAM GOL3410 penaltı
İLK 1118049 yedek girdi
KART42
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR34 gol
- 1-15' 5 %15
- 16-30' 4 %12
- 31-45' 6 %18
- 46-60' 4 %12
- 61-75' 5 %15
- 76-90+' 10 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1114%55
- 4-3-344%21
- 4-4-220%10
- 3-5-212%6
- 3-4-2-110%5
- 3-4-1-27%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları14verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | IpswichA | 0-2 | 84 | 2 | 6.8 | ||
| 29.08.2026 | Nottingham ForestH | 2-2 | 77 | 0 | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | NewcastleA | 2-2 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 19.07.2026 | SpainA | 1-0 | 119 | 0 | 6.5 | ||
| 15.07.2026 | EnglandA | 1-2 | 98 | 2 | 6.2 | ||
| 12.07.2026 | SwitzerlandH | 3-1 | 120 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 07.07.2026 | EgyptH | 3-2 | 98 | 2 | 6.3 | ||
| 03.07.2026 | Cape Verde IslandsH | 3-2 | 116 | 1 | – | 6.9 | |
| 28.06.2026 | JordanA | 1-3 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 22.06.2026 | AustriaH | 2-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 17.06.2026 | AlgeriaH | 3-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | BrentfordH | 1-1 | 96 | 1 | 6.3 | ||
| 15.05.2026 | Aston VillaA | 4-2 | 97 | 1 | 6.5 | ||
| 09.05.2026 | ChelseaH | 1-1 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Manchester UnitedA | 3-2 | 91 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | Crystal PalaceH | 3-1 | 83 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 19.04.2026 | EvertonA | 1-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 14.04.2026 | Paris Saint GermainH | 0-2 | 74 | 1 | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | FulhamH | 2-0 | 23↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.04.2026 | Paris Saint GermainA | 2-0 | 82 | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | BrightonA | 2-1 | 96 | 2 | 6.6 | ||
| 18.03.2026 | GalatasarayH | 4-0 | 91 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.03.2026 | TottenhamH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.03.2026 | GalatasarayA | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 03.03.2026 | WolvesA | 2-1 | 91 | 2 | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | West HamH | 5-2 | 94 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 22.02.2026 | Nottingham ForestA | 0-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 11.02.2026 | SunderlandA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | Manchester CityH | 1-2 | 103 | 1 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | NewcastleH | 4-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | QarabagH | 6-0 | 82 | 2 | 2 | 8.9 | |
| 24.01.2026 | BournemouthA | 3-2 | 59 | – | 6.6 | ||
| 21.01.2026 | MarseilleA | 0-3 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | BurnleyH | 1-1 | 20↑ | 3 | 6.3 | ||
| 08.01.2026 | ArsenalA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | FulhamA | 2-2 | 101 | 1 | 6.3 | ||
| 01.01.2026 | LeedsH | 0-0 | 24↑ | – | 7.0 | ||
| 27.12.2025 | WolvesH | 2-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 20.12.2025 | TottenhamA | 1-2 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 13.12.2025 | BrightonH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.12.2025 | InterA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.12.2025 | LeedsA | 3-3 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 03.12.2025 | SunderlandH | 1-1 | 74 | 2 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | West HamA | 0-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 26.11.2025 | PSV EindhovenH | 1-4 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | Nottingham ForestH | 0-3 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | Manchester CityA | 3-0 | 74 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | Real MadridH | 1-0 | 79 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 01.11.2025 | Aston VillaH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 25.10.2025 | BrentfordA | 3-2 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 22.10.2025 | Eintracht FrankfurtA | 1-5 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | Manchester UnitedH | 1-2 | 62 | 2 | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | ChelseaA | 2-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 30.09.2025 | GalatasarayA | 1-0 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | Crystal PalaceA | 2-1 | 65 | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | EvertonH | 2-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 17.09.2025 | Atletico MadridH | 3-2 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | BurnleyA | 0-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | ArsenalH | 1-0 | 61 | – | 6.7 | ||
| 15.08.2025 | BournemouthH | 4-2 | 72 | 1 | 1 | 6.9 |
ŞUT56
GOL2
xG4.1
xG FARKI-2.1under performing
DÖNÜŞÜM%3.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası27%48
- Açık oyun11%20
- Korner8%14
- Duran top8%14
- Taç sonrası1%2
- Kontra atak1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak35%62
- Kafa16%29
- Sol ayak5%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR56 şut
- 1-15' 4 %7
- 16-30' 5 %9
- 31-45' 17 %30
- 46-60' 12 %21
- 61-75' 8 %14
- 76-90+' 10 %18
AKSİYON HARİTASI3201 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3201
- Pas2297%75
- Top kazanma156%5
- Top teması137%4
- Faul96%3
- Bloke edilen pas95%3
- Müdahale89%3
- İkili mücadele55%2
- Çalım48%2
- Uzaklaştırma48%2
- Hava topu40%1
PİYASA DEĞERİ€30.00M-33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ13
DİSİPLİN14kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 260 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
DinlenmeKadroda yok
3 maç
01.2025
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
12.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
12.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Champions League2024 · Liverpool
5sarı · 8 maç
🟥
Premier League2023 · Liverpool
1kırmızı · 33 maç
🟨
Premier League2022 · Brighton
8sarı · 35 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2708 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.5Premier League 2025
PERFORMANS46.42708 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
77.2
Top kapan ön libero
74.4
Box-to-box orta saha
72.1
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%65
Dakika
%90
Değer / getiri
%15
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%70
Dakika
%97
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Pas hacmi / 90
46.16
72
64
Kilit pas / 90
1.13
1.4
81
Ortalama rating
6.68
7.2
93
Performans skoru
46.4
76
61
Müdahale / 90
1.6
2
80
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mael CorbozArminia Bielefeld · 31
%95
3gol
4asist
56scout
€450K
2. Bundesliga
Tomáš RigoStoke City · 23
%79
1gol
1asist
60scout
Championship
Erwin KoffiGuingamp · 30
%79
0gol
1asist
60scout
€400K
Ligue 2
Jon MoncayolaOsasuna · 27
%75
0gol
4asist
60scout
€7.00M
La Liga
Giulio FavalePadova · 28
%74
0gol
1asist
50scout
€250K
Serie B
Sebastian KowalczykHouston Dynamo · 27
%69
1gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Rafael BauzàMirandes · 20
%61
4gol
3asist
69scout
€1.00M
Segunda División
Máximo PerroneComo · 22
%60
3gol
4asist
62scout
€60.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


