Mael Corboz
USA · Midfielder

Mael Corboz

YAŞ31
BOY180
KİLO76
DOĞUM YERİMobile
LİG2. Bundesliga
BU SEZON3G · 4A
Gol30.09 / 90
Asist40.12 / 90
Şut381.15 / 90
Kilit pas331.00 / 90
Başarılı dripling140.42 / 90
Kazanılan ikili1173.54 / 90
Rating6.71
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 104 orta sahalar
Kilit pas — %45 (1.00) Asist — %64 (0.12) Drible — %22 (0.42) Pas isabeti — %17 (%75) Top kapma — %36 (2.27) İkili mücadele — %15 (%42) 33 ORT. % 45 64 22 17 36 15
  • Kilit pas 1.00 %45
  • Asist 0.12 %64
  • Drible 0.42 %22
  • Pas isabeti %75 %17
  • Top kapma 2.27 %36
  • İkili mücadele %42 %15
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2978 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 3. LigaNone · Germany
🏆 Reg. Cup NiederrheinNone · Germany
🏆 Reg. Cup WestfalenNone · Germany
🏆 Reg. Cup Westfalen2024/2025 · Germany
🏆 3. Liga2024/2025 · Germany
🏆 Reg. Cup Westfalen2023/2024 · Germany
🏆 Reg. Cup Niederrhein2016/2017 · Germany
🏆 3. Liga2016/2017 · Germany
🥈 DFB PokalNone · Germany · 2nd Place
🥈 DFB Pokal2024/2025 · Germany · 2nd Place
2025/26 35 3.077 3 4 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaArminia Bielefeld 34 2.978 3 4 6.71
DFB PokalArminia Bielefeld 1 99 0 0 7.20
Şut39%38 isabet
Kilit pas35
Drible14%50 başarı
İkili kazanılan118%42
Müdahale57
Faul3622 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 1135
G+A / 900.2
Kart4
Kaptan35maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1180 yedek girdi
KART1
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 2 5-3-2 — 2 3-4-2-1 — 1 4-1-4-1 — 1 4-4-2 — 1 5-4-1 — 1 8 maç
  • 4-2-3-12%25
  • 5-3-22%25
  • 3-4-2-11%12
  • 4-1-4-11%12
  • 4-4-21%12
  • 5-4-11%12
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 Hertha BSCHC 6-1 90 1 2 7.5
08.05.2026 1. FC KaiserslauternAC 2-0 90 1 6.3
02.05.2026 VfL BochumHC 1-1 90 2 6.7
25.04.2026 Preußen MünsterAC 2-3 90 1 2 7.6
18.04.2026 1. FC NürnbergHC 1-1 78 2 6.0
10.04.2026 Karlsruher SCAC 4-1 90 2 6.2
04.04.2026 SV Darmstadt 98HC 2-1 90 1 7.3
21.03.2026 SV ElversbergAC 3-1 90 1 6.9
14.03.2026 SC Paderborn 07HC 2-2 90 1 3 6.9
06.03.2026 FC Schalke 04AC 1-0 59 1 6.2
28.02.2026 Hannover 96HC 0-1 82 3 6.9
20.02.2026 SpVgg Greuther FürthAC 2-1 60 6.3
15.02.2026 1. FC MagdeburgAC 0-2 89 1 6.7
08.02.2026 Eintracht BraunschweigHC 3-2 90 6.3
01.02.2026 Dynamo DresdenAC 1-1 90 6.3
23.01.2026 Holstein KielHC 2-2 90 2 7.0
16.01.2026 Fortuna DüsseldorfAC 1-0 90 6.3
19.12.2025 Hertha BSCAC 1-1 90 1 6.2
13.12.2025 1. FC KaiserslauternHC 0-0 90 1 6.6
06.12.2025 VfL BochumAC 1-0 90 1 6.9
30.11.2025 Preußen MünsterHC 1-2 90 2 6.9
23.11.2025 1. FC NürnbergAC 2-0 90 5.6
08.11.2025 Karlsruher SCHC 4-0 90 1 2 7.9
01.11.2025 SV Darmstadt 98AC 2-2 90 1 7.0
25.10.2025 SV ElversbergHC 2-0 90 7.3
18.10.2025 SC Paderborn 07AC 4-3 90 1 6.2
05.10.2025 FC Schalke 04HC 1-2 90 6.2
28.09.2025 Hannover 96AC 3-1 90 1 6.5
19.09.2025 SpVgg Greuther FürthHC 1-3 90 1 1 6.9
12.09.2025 1. FC MagdeburgHC 2-0 90 1 1 8.2
30.08.2025 Eintracht BraunschweigAC 1-1 90 1 6.3
24.08.2025 Dynamo DresdenHC 1-2 90 1 5.9
15.08.2025 Werder BremenHC 1-0 99 1 7.2
10.08.2025 Holstein KielAC 0-2 90 6.7
02.08.2025 Fortuna DüsseldorfHC 5-1 90 1 1 7.3
ŞUT64
GOL3
xG6.5
xG FARKI-3.5under performing
DÖNÜŞÜM%4.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.024 60' · xG 0.039 45' · xG 0.022 31' · xG 0.175 70' · xG 0.069 57' · xG 0.06 52' · xG 0.087 9' · xG 0.371 81' · xG 0.023 47' · xG 0.086 41' · xG 0.012 64' · xG 0.043 58' · xG 0.326 57' · xG 0.084 42' · xG 0.062 70' · xG 0.024 57' · xG 0.036 34' · xG 0.167 · GOL 90' · xG 0.071 90' · xG 0.044 90' · xG 0.788 · GOL 50' · xG 0.034 4' · xG 0.017 46' · xG 0.026 33' · xG 0.061 15' · xG 0.163 30' · xG 0.131 43' · xG 0.014 78' · xG 0.154 46' · xG 0.009 10' · xG 0.04 10' · xG 0.083 48' · xG 0.035 90' · xG 0.072 90' · xG 0.059 84' · xG 0.123 58' · xG 0.059 58' · xG 0.046 25' · xG 0.102 31' · xG 0.047 62' · xG 0.007 49' · xG 0.069 77' · xG 0.147 59' · xG 0.033 13' · xG 0.121 77' · xG 0.035 76' · xG 0.035 83' · xG 0.032 82' · xG 0.041 37' · xG 0.298 61' · xG 0.054 42' · xG 0.167 39' · xG 0.065 45' · xG 0.058 85' · xG 0.072 17' · xG 0.012 17' · xG 0.028 71' · xG 0.536 2' · xG 0.012 62' · xG 0.209 37' · xG 0.031 76' · xG 0.078 52' · xG 0.409 · GOL 71' · xG 0.071
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 21 (%33) Taç sonrası — 13 (%20) Korner — 10 (%16) Açık oyun — 10 (%16) Duran top — 6 (%9) Kontra atak — 3 (%5) Diğer — 1 (%2) 64 şut
  • Asist sonrası21%33
  • Taç sonrası13%20
  • Korner10%16
  • Açık oyun10%16
  • Duran top6%9
  • Kontra atak3%5
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 37 (%58) Sol ayak — 17 (%27) Kafa — 9 (%14) Diğer — 1 (%2) 64 şut
  • Sağ ayak37%58
  • Sol ayak17%27
  • Kafa9%14
  • Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR64 şut
1-15' — 7 16-30' — 4 31-45' — 13 46-60' — 16 61-75' — 8 76-90+' — 16 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 16 46-60'
  • 1-15' 7 %11
  • 16-30' 4 %6
  • 31-45' 13 %20
  • 46-60' 16 %25
  • 61-75' 8 %12
  • 76-90+' 16 %25
PİYASA DEĞERİ€450K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 35 maç
Arminia Bielefeld 35maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Arminia Bielefeld Grenoble
2024-01-10 Verl Arminia Bielefeld
2024-01-10 SC Verl Arm. Bielefeld €50k
2021-01-08 Go Ahead Eagles SC Verl ?
2021-01-01 GO Ahead Eagles Verl
2019-07-01 Wattenscheid 09 Go Ahead Eagles free transfer
2019-07-01 SG Wattenscheid 09 GO Ahead Eagles
2018-01-31 MSV Duisburg Wattenscheid 09 free transfer
2018-01-31 MSV Duisburg SG Wattenscheid 09
2016-08-31 Wilmington MSV Duisburg free transfer
2016-03-18 New York Wilmington free transfer
2015-12-23 Maryland New York free transfer
2014-08-01 NYRB U-23 Maryland End of loan
2014-05-01 Scarlet Knights NYRB U-23 loan transfer
2012-08-01 NYRB Academy Scarlet Knights free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2978 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.32. Bundesliga 2025
PERFORMANS43.12978 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 71.6
Top kapan ön libero 71.1
Box-to-box orta saha 71.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %64
Dakika %99
Değer / getiri %87
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %64
Dakika %99
Değer / getiri %91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.71 7.2 93
Performans skoru 43.1 76 57
Kilit pas / 90 1 1.4 71
Pas hacmi / 90 27.53 72 38
Müdahale / 90 1.69 2 84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam