LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 1A
Gol10.26 / 90
Asist10.26 / 90
Şut10.26 / 90
Kilit pas10.26 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili102.62 / 90
Rating7.33
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
- Müdahale 0.26 %4
- Pas arası 0.52 %20
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %62 %65
- Pas isabeti %94 %88
- Faul (az iyi) 0.26 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 344 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
28.
UEFA Champions League2025 · Liverpool · 8 maç
3asist28.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Premier League2024/2025 · England
🏆
League Cup2023/2024 · England
🏆
Community Shield2022/2023 · England
🏆
FA Cup2021/2022 · England
🏆
League Cup2021/2022 · England
🏆
FIFA Intercontinental Cup2019 Qatar · World
🏆
UEFA Super Cup2019/2020 · Europe
🏆
Premier League2019/2020 · England
🏆
UEFA Champions League2018/2019 · Europe
🏆
League Cup2014/2015 · Scotland
🏆
Premiership2014/2015 · Scotland
🏆
Premiership2013/2014 · Scotland
🥈
League Cup2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2018/2019 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Nations League2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
League Cup2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
7
610
1
1
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan21%70
Müdahale5
Faul12 kazanılan
İlk 117
G+A / 900.3
Kaptan4maçta
2025/26
51
4.581
7
2
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%43 isabet
Kilit pas17
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan243%71
Müdahale25
Faul3218 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1151
G+A / 900.18
Kart5
Kaptan51maçta
2024/25
55
4.894
6
1
7.32
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%37 isabet
Kilit pas18
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan234%69
Müdahale52
Faul3019 kazanılan
İlk 11541 yedek
G+A / 900.13
Kart8
Kaptan54maçta
2023/24
44
3.512
2
2
7.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%39 isabet
Kilit pas14
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan214%75
Müdahale43
Faul2613 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11395 yedek
G+A / 900.1
Kart31
Kaptan38maçta
2022/23
44
3.825
3
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%43 isabet
Kilit pas11
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan173%68
Müdahale33
Faul215 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11431 yedek
G+A / 900.09
Kart4
Kaptan13maçta
2021/22
47
3.870
3
1
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%52 isabet
Kilit pas9
Drible10%83 başarı
İkili kazanılan192%75
Müdahale21
Faul1310 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11434 yedek
G+A / 900.09
Kart4
Kaptan10maçta
2020/21
5
371
1
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
İkili kazanılan17%63
Müdahale3
Faul42 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.24
Kart1
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL261 penaltı
İLK 112263 yedek girdi
KART31
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR26 gol
- 1-15' 1 %4
- 16-30' 5 %19
- 31-45' 5 %19
- 46-60' 4 %15
- 61-75' 2 %8
- 76-90+' 9 %35
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3118%52
- 4-2-3-1101%44
- 4-3-1-23%1
- 4-4-23%1
- 4-2-2-22%1
- 3-4-2-11%0
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar20aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | IpswichA | 0-2 | 89 | 0 | 7.8 | ||
| 29.08.2026 | Nottingham ForestH | 2-2 | 87 | 0 | 6.8 | ||
| 23.08.2026 | NewcastleAC | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.06.2026 | MoroccoHC | 1-1 | 120 | – | 6.9 | ||
| 25.06.2026 | TunisiaA | 1-3 | 45 | 1 | 0 | 7.6 | |
| 20.06.2026 | SwedenHC | 5-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 14.06.2026 | JapanHC | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 24.05.2026 | BrentfordHC | 1-1 | 96 | 1 | 7.5 | ||
| 15.05.2026 | Aston VillaAC | 4-2 | 97 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 09.05.2026 | ChelseaHC | 1-1 | 84 | 2 | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | Manchester UnitedAC | 3-2 | 91 | 1 | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | Crystal PalaceHC | 3-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | EvertonAC | 1-2 | 95 | – | 6.2 | ||
| 14.04.2026 | Paris Saint GermainHC | 0-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | FulhamHC | 2-0 | 91 | 1 | 7.6 | ||
| 08.04.2026 | Paris Saint GermainAC | 2-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | BrightonAC | 2-1 | 96 | – | 6.3 | ||
| 18.03.2026 | GalatasarayHC | 4-0 | 91 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | TottenhamHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.03.2026 | GalatasarayAC | 1-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 03.03.2026 | WolvesAC | 2-1 | 91 | 1 | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | West HamHC | 5-2 | 94 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.02.2026 | Nottingham ForestAC | 0-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 11.02.2026 | SunderlandAC | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 08.02.2026 | Manchester CityHC | 1-2 | 103 | – | 5.9 | ||
| 31.01.2026 | NewcastleHC | 4-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | QarabagHC | 6-0 | 82 | 2 | 4 | 7.9 | |
| 24.01.2026 | BournemouthAC | 3-2 | 94 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.01.2026 | MarseilleAC | 0-3 | 86 | – | 7.3 | ||
| 17.01.2026 | BurnleyHC | 1-1 | 98 | – | 7.5 | ||
| 08.01.2026 | ArsenalAC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.01.2026 | FulhamAC | 2-2 | 101 | – | 6.3 | ||
| 01.01.2026 | LeedsHC | 0-0 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 27.12.2025 | WolvesHC | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.12.2025 | TottenhamAC | 1-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 13.12.2025 | BrightonHC | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.12.2025 | InterAC | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 06.12.2025 | LeedsAC | 3-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.12.2025 | SunderlandHC | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.11.2025 | West HamAC | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.11.2025 | PSV EindhovenHC | 1-4 | 90 | 4 | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | Nottingham ForestHC | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.11.2025 | LithuaniaHC | 4-0 | 90 | 2 | 8.2 | ||
| 14.11.2025 | PolandAC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.11.2025 | Manchester CityAC | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 04.11.2025 | Real MadridHC | 1-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | Aston VillaHC | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 25.10.2025 | BrentfordAC | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.10.2025 | Eintracht FrankfurtAC | 1-5 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 19.10.2025 | Manchester UnitedHC | 1-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 12.10.2025 | FinlandHC | 4-0 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 09.10.2025 | MaltaAC | 0-4 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | ChelseaAC | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.09.2025 | GalatasarayAC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | Crystal PalaceAC | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.09.2025 | EvertonHC | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.09.2025 | Atletico MadridHC | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 9.2 | |
| 14.09.2025 | BurnleyAC | 0-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 07.09.2025 | LithuaniaAC | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.09.2025 | PolandHC | 1-1 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT33
GOL7
xG4.1
xG FARKI+2.9over performing
DÖNÜŞÜM%21.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner19%58
- Duran top10%30
- Taç sonrası2%6
- Açık oyun1%3
- Asist sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
- Kafa25%76
- Sağ ayak6%18
- Sol ayak1%3
- Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
- 1-15' 6 %18
- 16-30' 3 %9
- 31-45' 6 %18
- 46-60' 3 %9
- 61-75' 4 %12
- 76-90+' 11 %33
AKSİYON HARİTASI4498 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %30
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR4498
- Pas3472%79
- Uzaklaştırma331%8
- Hava topu247%6
- Top kazanma138%3
- Kurtarış56%1
- Faul44%1
- Pas arası36%1
- Top teması27%1
- Korner kazandırma27%1
- Müdahale25%1
PİYASA DEĞERİ€18.00M-21.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ21
DİSİPLİN3kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2026 · 253 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2010-07-01
Willem II/RKC-19
→
FC Groningen U21
free transfer
Willem II/RKC-19
→
FC Groningen U21
free transfer
2008-07-01
Willem II U17
→
Willem II U19
-
Willem II U17
→
Willem II U19
-
2006-07-01
Willem II Youth
→
Willem II U17
-
Willem II Youth
→
Willem II U17
-
2001-07-01
WDS '19 Jeugd
→
Willem II Youth
free transfer
WDS '19 Jeugd
→
Willem II Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
12.2023
DinlenmeKadroda yok
1 maç
11.2023
HastalıkKadroda yok
3 maç
09.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
02.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
05.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
11 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Euro Championship2024 · Netherlands
2sarı · 6 maç
🟥
Premier League2023 · Liverpool
1kırmızı · 36 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3476 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.2Premier League 2025
PERFORMANS54.33476 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
82.0
Klasik stoper
79.7
Defansif bek
74.1
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%44
Dakika
%100
Değer / getiri
%15
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%48
Dakika
%100
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
70.32
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
İkili mücadele kazanma
72.1
64
100
Performans skoru
54.3
76
71
Ortalama rating
7.21
7.2
100
Blok / 90
0.65
1.5
43
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aaron AppindangoyéSivasspor · 33
%95
2gol
1asist
62scout
€250K
1. Lig
Dael FryMiddlesbrough · 28
%94
3gol
0asist
65scout
Championship
Dara O'SheaIpswich · 26
%85
1gol
1asist
64scout
€15.00M
Championship
Nehuén PazTigre · 32
%85
2gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
José FonteCasa Pia · 42
%80
1gol
0asist
63scout
€100K
Primeira Liga
Paulo DíazRiver Plate · 31
%78
1gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Gabriel PaulistaBeşiktaş · 35
%63
0gol
1asist
56scout
€700K
Süper Lig
Bjorn UtvikVancouver Whitecaps · 29
%60
0gol
0asist
53scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Celtic
Gron./Cam. U21