Chile · Defender
Pedro Díaz Fanjul
LİGCopa Argentina
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.35 / 90
Kilit pas20.70 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili113.87 / 90
Rating6.66
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.700.42
Kazanılan ikili
3.877.08
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Copa2024 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2023 · Argentina
🏆
Trofeo de Campeones2023 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2021 · Argentina
🏆
Trofeo de Campeones2021 · Argentina
🏆
Super Copa2019/2020 · Argentina
🏆
Copa Argentina2019 · Argentina
🏆
China Cup2017 · World
🏆
Super Copa2015/2016 · Argentina
🥈
Super Copa International2024 · Argentina · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2019/2020 · Argentina · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2019 · South-America · 2nd Place
🥈
FIFA Confederations Cup2017 Russia · World · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2016 · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa Chile2015/2016 · Chile · 2nd Place
🥈
Copa Chile2014/2015 · Chile · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
19
472
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
İkili kazanılan28%55
Müdahale6
Faul73 kazanılan
İlk 11514 yedek
Kart2
2025/26
34
2.219
2
1
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%37 isabet
Kilit pas10
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan140%65
Müdahale18
Faul1821 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11259 yedek
G+A / 900.12
Kart5
2024/25
23
1.970
2
0
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas6
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan110%59
Müdahale25
Faul1713 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11212 yedek
G+A / 900.09
Kart3
Kaptan1maçta
2023/24
18
1.181
1
0
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas5
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan51%50
Müdahale14
Faul124 kazanılan
İlk 11135 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2022/23
27
2.036
1
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas8
Drible7%88 başarı
İkili kazanılan149%57
Müdahale34
Faul3621 kazanılan
İlk 11225 yedek
G+A / 900.04
Kart7
2021/22
30
2.406
1
1
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%18 isabet
Kilit pas8
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan156%60
Müdahale38
Faul3019 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11273 yedek
G+A / 900.07
Kart3
2020/21
6
454
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan38%62
Müdahale12
Faul85 kazanılan
İlk 1151 yedek
Kart41
TOPLAM GOL5
İLK 116213 yedek girdi
KART15
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-321%30
- 4-2-3-120%28
- 4-3-1-217%24
- 4-1-3-27%10
- 4-4-24%6
- 3-1-4-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Inter MiamiA | 2-2 | 90 | 1 | 6.1 | ||
| 29.08.2026 | CharlotteH | 0-2 | 93 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 73 | – | 7.3 | ||
| 20.08.2026 | Minnesota United FCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | AldosiviH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Boca JuniorsH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Racing ClubA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | Belgrano CordobaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 0-2 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | Sarmiento JuninH | 2-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | HuracanA | 1-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 03.03.2026 | Independ. RivadaviaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | BanfieldH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2026 | Argentinos JRSA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | TigreH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2026 | Rosario CentralA | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 28.01.2026 | Gimnasia L.P.H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | Barracas CentralA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | Boca JuniorsA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | Gimnasia L.P.H | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Talleres CordobaA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.10.2025 | Sarmiento JuninH | 0-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 06.10.2025 | Rosario CentralA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | Deportivo RiestraH | 1-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-2 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 31.08.2025 | San Martin S.J.H | 2-0 | 95 | 2 | 7.0 | ||
| 22.08.2025 | Libertad AsuncionH | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Godoy CruzH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | Libertad AsuncionA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.07.2025 | San LorenzoH | 0-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 20.07.2025 | Instituto CordobaA | 0-4 | 75 | – | 6.9 | ||
| 14.07.2025 | PlatenseH | 3-1 | 85 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.06.2025 | InterA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.06.2025 | MonterreyH | 0-0 | 90 | 2 | 8.2 | ||
| 17.06.2025 | UrawaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2025 | PlatenseH | 1-1 | 105 | 1 | 7.6 | ||
| 12.05.2025 | Barracas CentralH | 3-0 | 62 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 09.05.2025 | Barcelona SCA | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | Talleres CordobaH | 1-1 | 52 | – | 6.5 | ||
| 09.04.2025 | Barcelona SCH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | Sarmiento JuninA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2025 | UniversitarioA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 15.03.2025 | Deportivo RiestraA | 0-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 09.03.2025 | Atletico TucumanH | 1-0 | 99 | 1 | 7.6 | ||
| 01.03.2025 | Estudiantes L.P.H | 0-2 | 97 | 1 | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | San Martin S.J.A | 0-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 16.02.2025 | LanusH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2025 | Godoy CruzA | 0-0 | 90 | 1 | 8.5 | ||
| 08.02.2025 | IndependienteH | 2-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 02.02.2025 | San LorenzoA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.01.2025 | Instituto CordobaH | 1-0 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | PlatenseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | Rosario CentralH | 4-0 | 91 | – | 7.2 | ||
| 05.12.2024 | San LorenzoH | 1-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 30.11.2024 | Estudiantes L.P.A | 1-2 | 98 | – | 7.2 | ||
| 10.11.2024 | Barracas CentralH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 07.11.2024 | Instituto CordobaA | 2-3 | 97 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 02.11.2024 | BanfieldH | 3-1 | 99 | – | 6.7 | ||
| 19.10.2024 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 96 | – | 7.2 |
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Kafa1%50
- Sağ ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 157 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
CONMEBOL Libertadores2024 · River Plate
3sarı · 11 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1634 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.0Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS57.71634 dk
KARARVeri yetersiz49/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
57.4
Agresif stoper
54.2
Defansif bek
52.9
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 395 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%52
Dakika
%76
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%57
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
54.17
62
87
Performans skoru
66.7
76
88
İkili mücadele kazanma
60.71
64
95
Pas arası / 90
2.92
1.8
100
Ortalama rating
6.94
7.2
96
Müdahale / 90
1.25
2.2
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dara O'SheaIpswich · 26
%95
1gol
1asist
64scout
€15.00M
Championship
Dael FryMiddlesbrough · 28
%93
3gol
0asist
65scout
Championship
Gabriel PaulistaBeşiktaş · 35
%90
0gol
1asist
56scout
€700K
Süper Lig
Sergio PostigoMirandes · 37
%79
0gol
0asist
47scout
Segunda División
Aaron AppindangoyéSivasspor · 33
%77
2gol
1asist
62scout
€250K
1. Lig
Jack RobinsonBirmingham · 32
%72
1gol
1asist
59scout
Championship
Jackson RagenSeattle Sounders · 27
%71
2gol
1asist
66scout
Major League Soccer
Jake CooperMillwall · 30
%60
4gol
1asist
62scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





