LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.41 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili91.86 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 85 defanslar
- Müdahale 0.21 %2
- Pas arası 0.41 %10
- Blok 0.62 %82
- İkili mücadele %45 %12
- Pas isabeti %85 %40
- Faul (az iyi) 0.21 %95
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 435 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CupNone · Türkiye
🏆
1. LigNone · Türkiye
🏆
1. Lig2024/2025 · Türkiye
🏆
Cup2021/2022 · Türkiye
🥈
Super CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Super Cup2022 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
5
435
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan9%45
Müdahale1
Faul1
İlk 115
2025/26
35
2.868
2
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan125%64
Müdahale20
Faul2911 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11332 yedek
G+A / 900.09
Kart41
2024/25
32
2.621
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan92%54
Müdahale14
Faul3012 kazanılan
İlk 11311 yedek
G+A / 900.03
Kart41
2023/24
34
2.688
1
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas5
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan62%53
Müdahale12
Faul129 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11304 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2022/23
33
1.803
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan90%61
Müdahale18
Faul1210 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111914 yedek
Kart1
2021/22
16
253
0
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan11%52
Müdahale2
Faul4
Ofsayt1
İlk 11313 yedek
G+A / 900.36
Kart1
2020/21
16
1.418
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas3
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan61%57
Müdahale15
Faul178 kazanılan
İlk 1116
Kart5
TOPLAM GOL4
İLK 11695 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 2 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-129%41
- 4-2-3-125%36
- 4-3-39%13
- 5-4-15%7
- 3-4-31%1
- 4-4-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Mardin 1969H | 2-2 | 82 | 0 | 6.1 | ||
| 29.08.2026 | Batman PetrolsporA | 2-1 | 90 | 0 | 7.0 | ||
| 24.08.2026 | Manisa F.K.H | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | KayserisporA | 2-0 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 08.08.2026 | Esenler EroksporH | 0-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | BandırmasporA | 1-0 | 85 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | 76 Iğdır BelediyesporH | 2-1 | 83 | 1 | 1 | 8.6 | |
| 19.04.2026 | Yeni ÇorumsporA | 3-1 | 88 | – | 7.0 | ||
| 13.04.2026 | İstanbulsporH | 1-3 | 91 | 1 | 6.3 | ||
| 09.04.2026 | BolusporA | 1-2 | 47 | – | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | EroksporH | 1-3 | 97 | – | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | Manisa BBSKA | 0-1 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | ÜmraniyesporH | 1-0 | 86 | – | 7.5 | ||
| 11.03.2026 | HataysporA | 1-2 | 91 | 1 | – | 7.9 | |
| 01.03.2026 | Serik BelediyesporA | 0-1 | 92 | – | 7.5 | ||
| 23.02.2026 | SakaryasporH | 4-1 | 85 | 3 | 7.5 | ||
| 19.02.2026 | Adana DemirsporA | 1-1 | 83 | – | 7.5 | ||
| 14.02.2026 | Van BBH | 3-3 | 86 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 07.02.2026 | SarıyerA | 1-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | PendiksporH | 0-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | AmedH | 1-1 | 88 | – | 6.6 | ||
| 19.01.2026 | BB BodrumsporA | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 11.01.2026 | Erzurum BBH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.12.2025 | Ivory CoastH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | İstanbulsporA | 2-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | BolusporH | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 23.11.2025 | EroksporA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | ÜmraniyesporA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.10.2025 | HataysporH | 1-1 | 97 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | KeçiörengücüA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | Serik BelediyesporH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.09.2025 | SakaryasporA | 0-3 | 95 | – | 7.3 | ||
| 25.09.2025 | Adana DemirsporH | 5-0 | 95 | 2 | 7.7 | ||
| 20.09.2025 | Van BBA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | SarıyerH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | KayserisporH | 1-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | FenerbahceA | 3-1 | 96 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | SamsunsporH | 0-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 11.08.2025 | TrabzonsporA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.05.2025 | KeçiörengücüH | 4-1 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | BolusporH | 3-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | EroksporA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.04.2025 | Yeni MalatyasporH | 7-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 10.04.2025 | AdanasporA | 1-4 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.04.2025 | BandırmasporA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.03.2025 | SakaryasporH | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | Fatih KaragümrükA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.03.2025 | ÜmraniyesporA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.03.2025 | İstanbulsporH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | ŞanlıurfasporA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2025 | Yeni ÇorumsporH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.02.2025 | Manisa BBSKA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.02.2025 | AmedH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.02.2025 | Erzurum BBA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.01.2025 | PendiksporH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.01.2025 | GenclerbirligiA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | KeçiörengücüA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.01.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 3-0 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT25
GOL2
xG0.1
xG FARKI+1.9over performing
DÖNÜŞÜM%8.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner18%72
- Duran top7%28
Vücut bölgesine göre
- Kafa18%72
- Sağ ayak7%28
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
- 1-15' 4 %16
- 16-30' 2 %8
- 31-45' 5 %20
- 46-60' 5 %20
- 61-75' 4 %16
- 76-90+' 5 %20
PİYASA DEĞERİ€250K-37.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 171 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Ümraniyespor
→
Sivasspor
free transfer
Ümraniyespor
→
Sivasspor
free transfer
2017-08-18
Stade Lavallois
→
Ümraniyespor
?
Stade Lavallois
→
Ümraniyespor
?
2016-07-01
CF Mounana
→
Stade Lavallois
?
CF Mounana
→
Stade Lavallois
?
2016-06-30
Évian
→
CF Mounana
End of loan
Évian
→
CF Mounana
End of loan
2015-08-11
CF Mounana
→
Évian
loan transfer
CF Mounana
→
Évian
loan transfer
2015-06-30
Boavista
→
CF Mounana
End of loan
Boavista
→
CF Mounana
End of loan
2015-02-01
CF Mounana
→
Boavista
loan transfer
CF Mounana
→
Boavista
loan transfer
2010-07-01
FC 105 Libreville
→
CF Mounana
?
FC 105 Libreville
→
CF Mounana
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
01.2023
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
3 maç
01.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
12.2021
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
14 maç
08.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
12 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2452 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.81. Lig 2025
PERFORMANS54.02452 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
80.5
Ayağı iyi stoper
79.0
Defansif bek
75.4
Klasik stoper
48.4
Ayağı iyi stoper
47.0
Defansif bek
43.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%44
Dakika
%89
Değer / getiri
%98
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%48
Dakika
%92
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
7.08
7.2
98
İkili mücadele kazanma
67.48
68
99
Pas hacmi / 90
49.96
45
100
Blok / 90
0.81
1.8
45
Pas arası / 90
0.59
1.8
33
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
José FonteCasa Pia · 42
%95
1gol
0asist
63scout
€100K
Primeira Liga
Victor LindelöfAston Villa · 31
%92
0gol
1asist
51scout
Premier League
Sepp van den BergBrentford · 24
%83
0gol
2asist
58scout
€32.00M
Premier League
Gabriel PaulistaBeşiktaş · 35
%79
0gol
1asist
56scout
€700K
Süper Lig
Dael FryMiddlesbrough · 28
%71
3gol
0asist
65scout
Championship
Dara O'SheaIpswich · 26
%69
1gol
1asist
64scout
€15.00M
Championship
Bjorn UtvikVancouver Whitecaps · 29
%65
0gol
0asist
53scout
Major League Soccer
Paolo RozzioReggiana · 33
%60
0gol
0asist
55scout
€200K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

