Claudio Echeverri
Argentina · Midfielder

Claudio Echeverri

YAŞ19
BOY171 cm
KİLO62 kg
DOĞUM YERİResistencia
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 0A
LİG SIRALAMALARINDA
10. Liga Profesional Argentina2024 · River Plate · 30 maç 6asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super Copa2024 · Argentina
🏆 Liga Profesional Argentina2023 · Argentina
🏆 Trofeo de Campeones2023 · Argentina
🥈 CONMEBOL U202025 Venezuela · South-America · 2nd Place
🥈 FA Cup2024/2025 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
2023 1 2024 5 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueManchester City 1 0 0 0
2025/26 39 961 2 1 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGirona 18 635 1 1 6.64
UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen 6 145 0 0 6.46
BundesligaBayer Leverkusen 13 136 0 0 6.60
FIFA Club World CupManchester City 2 45 1 0 7.20
Şut14%50 isabet
Kilit pas7
Drible16%52 başarı
İkili kazanılan47%46
Müdahale9
Faul1121 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11930 yedek
G+A / 900.28
Kart5
2024/25 22 1.191 2 3 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 21 1.180 2 3 7.16
Premier LeagueManchester City 1 11 0 0 6.30
Şut30%37 isabet
Kilit pas33
Drible33%50 başarı
İkili kazanılan86%50
Müdahale18
Faul932 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11166 yedek
G+A / 900.38
Kart2
2023/24 10 93 0 1 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaRiver Plate 10 93 0 1 6.67
Şut2
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan8%50
Müdahale4
Faul13 kazanılan
G+A / 900.97
TOPLAM GOL5
İLK 113244 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %40
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 18 4-2-3-1 — 18 4-3-3 — 13 4-3-1-2 — 10 4-5-1 — 5 4-1-3-2 — 3 67 maç
  • 3-4-2-118%27
  • 4-2-3-118%27
  • 4-3-313%19
  • 4-3-1-210%15
  • 4-5-15%7
  • 4-1-3-23%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
2 P. SolariP. Solari 1 P. DíazP. Díaz 1 A. OunahiA. Ounahi Echeverri 4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.08.2026 Crystal PalaceA 1-4
23.05.2026 ElcheH 1-1 25 6.3
17.05.2026 Atletico MadridA 1-0 28 1 6.3
14.05.2026 Real SociedadH 1-1 8 1 6.5
11.05.2026 Rayo VallecanoA 1-1 32 6.5
01.05.2026 MallorcaH 0-1 70 1 6.6
25.04.2026 ValenciaA 2-1 61 1 6.7
21.04.2026 Real BetisH 2-3 73 7.3
10.04.2026 Real MadridA 1-1 64 3 6.7
06.04.2026 VillarrealH 1-0
21.03.2026 OsasunaA 1-0 35 6.5
14.03.2026 Athletic ClubH 3-0 22 1 1 3 6.6
07.03.2026 LevanteA 1-1 54 6.3
01.03.2026 Celta VigoH 1-2 16 1 6.5
23.02.2026 AlavesA 2-2 32 7.0
16.02.2026 BarcelonaH 2-1 23 7.0
08.02.2026 SevillaA 1-1 45 1 6.3
31.01.2026 OviedoA 1-0 17 7.0
26.01.2026 GetafeH 1-1 30 6.7
10.12.2025 NewcastleH 2-2 10 6.5
06.12.2025 FC AugsburgA 2-0 9 6.6
29.11.2025 Borussia DortmundH 1-2 16 6.9
25.11.2025 Manchester CityA 0-2
22.11.2025 VfL WolfsburgA 1-3
08.11.2025 1. FC HeidenheimH 6-0
05.11.2025 BenficaA 0-1 57 6.5
01.11.2025 Bayern MünchenA 3-0 56 6.3
26.10.2025 SC FreiburgH 2-0
21.10.2025 Paris Saint GermainH 2-7 45 6.3
18.10.2025 FSV Mainz 05A 3-4
04.10.2025 Union BerlinH 2-0
01.10.2025 PSV EindhovenH 1-1 10 6.7
27.09.2025 FC St. PauliA 1-2
21.09.2025 Borussia MönchengladbachH 1-1 14 6.9
18.09.2025 FC CopenhagenA 2-2 23 1 6.3
12.09.2025 Eintracht FrankfurtH 3-1
30.08.2025 Werder BremenA 3-3 29 6.2
23.08.2025 1899 HoffenheimH 1-2 12 6.7
23.06.2025 Al AinH 6-0 45 1 1 7.2
18.06.2025 Wydad ACH 2-0
25.05.2025 FulhamA 0-2 11 6.3
15.12.2024 Racing ClubA 1-0 45 1 6.2
08.12.2024 Rosario CentralH 4-0 61 1 3 7.9
22.11.2024 Independ. RivadaviaA 2-1 90 3 6.3
10.11.2024 Barracas CentralH 3-0 63 4 7.0
07.11.2024 Instituto CordobaA 2-3 70 1 2 7.6
02.11.2024 BanfieldH 3-1 75 1 1 8.3
26.10.2024 Defensa Y JusticiaA 0-0 45 6.9
19.10.2024 Velez SarsfieldH 1-1 45 1 6.7
06.10.2024 PlatenseA 0-0 26 6.6
29.09.2024 Talleres CordobaH 0-1 24 3 7.5
21.09.2024 Boca JuniorsA 0-1
14.09.2024 Atletico TucumanH 4-1 70 3 7.2
01.09.2024 IndependienteA 0-0 58 6.6
25.08.2024 Newells Old BoysH 0-0 52 2 7.0
17.08.2024 Gimnasia L.P.A 1-1 23 6.7
10.08.2024 HuracanH 1-1 45 1 1 7.3
13.06.2024 Deportivo RiestraA 2-0 95 2 7.2
02.06.2024 TigreH 3-1 66 7.2
25.05.2024 Argentinos JRSA 1-0 90 6.9
ŞUT22
GOL1
xG2.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%4.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
81' · xG 0.103 90' · xG 0.096 85' · xG 0.016 78' · xG 0.017 90' · xG 0.091 45' · xG 0.069 20' · xG 0.519 60' · xG 0.035 47' · xG 0.032 45' · xG 0.039 17' · xG 0.095 16' · xG 0.051 7' · xG 0.081 29' · xG 0.058 90' · xG 0.387 · GOL 77' · xG 0.093 77' · xG 0.232 80' · xG 0.042 84' · xG 0.05 72' · xG 0.056 47' · xG 0.02 86' · xG 0.104
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%68) Serbest vuruş — 2 (%9) Açık oyun — 2 (%9) Kontra atak — 2 (%9) Korner — 1 (%5) 22 şut
  • Asist sonrası15%68
  • Serbest vuruş2%9
  • Açık oyun2%9
  • Kontra atak2%9
  • Korner1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 20 (%91) Sol ayak — 2 (%9) 22 şut
  • Sağ ayak20%91
  • Sol ayak2%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
1-15' — 1 16-30' — 4 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 4 %18
  • 31-45' 2 %9
  • 46-60' 3 %14
  • 61-75' 1 %5
  • 76-90+' 11 %50
AKSİYON HARİTASI597 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 11 12 14 14 16 16 21 22
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 8 8 8 9 10 10 10 10 11 13 14 22
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %66 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 6 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR597
Pas 363 Pas — 363 (%63) Top tema… 40 Top teması — 40 (%7) Faul 34 Faul — 34 (%6) Top… 27 Top kaptırma — 27 (%5) Top… 24 Top kazanma — 24 (%4) Kurtarılan şut — 24 (%4) Çalım — 22 (%4) Korner kazandırma — 18 (%3) Bloke edilen pas — 14 (%2) İsabetsiz şut — 9 (%2)
  • Pas363%63
  • Top teması40%7
  • Faul34%6
  • Top kaptırma27%5
  • Top kazanma24%4
  • Kurtarılan şut24%4
  • Çalım22%4
  • Korner kazandırma18%3
  • Bloke edilen pas14%2
  • İsabetsiz şut9%2
PİYASA DEĞERİ€5.00M-50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 72 maç
Manchester City 4maç 2024–2026
Argentina 2026
Bayer Leverkusen 19maç 2025
Girona 18maç 2025
River Plate 31maç 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Girona FC Manchester City Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Girona Manchester City
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025 Milli takım göreviKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Real Betis %50 2026-08-31
SL Benfica %50 2026-08-31
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 635 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.6La Liga 2025
PERFORMANS48.2635 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 57.2
İleri sekiz 55.8
Numara 10 53.0
Derinden oyun kurucu 37.2
Top kapan ön libero 35.1
Box-to-box orta saha 29.6
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %66
Dakika %47
Değer / getiri %80
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %73
Dakika %69
Değer / getiri %89
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Başarılı drible / 90 1.84 1.2 100
Performans skoru 48.2 76 63
İkili mücadele kazanma 51.52 55 94
Gol / 90 0.14 0.18 78
Asist / 90 0.14 0.2 70
Kilit pas / 90 0.85 1.3 65
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam