LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.83 / 90
Kilit pas32.48 / 90
Başarılı dripling32.48 / 90
Kazanılan ikili64.95 / 90
Rating6.72
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.831.19
Kilit pas
2.480.92
Başarılı dripling
2.481.85
Kazanılan ikili
4.954.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
13
109
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan6%43
Müdahale1
Ofsayt2
2025/26
31
682
1
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas7
Drible14%50 başarı
İkili kazanılan35%42
Müdahale8
Faul69 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11823 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2024/25
21
522
1
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas10
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan24%38
Müdahale7
Faul54 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11516 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2022/23
50
1.664
2
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%36 isabet
Kilit pas20
Drible28%41 başarı
İkili kazanılan115%47
Müdahale46
Faul1332 kazanılan
İlk 111832 yedek
G+A / 900.22
Kart2
2021/22
14
8
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Ofsayt1
TOPLAM GOL2
İLK 111341 yedek girdi
KART4
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-113%25
- 5-4-113%25
- 3-4-39%17
- 3-4-2-18%15
- 5-3-28%15
- 4-3-1-22%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Rosario CentralH | 0-1 | 19↑ | 1 | 6.5 | ||
| 09.08.2026 | Gimnasia L.P.A | 2-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | Racing ClubA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2026 | Sarmiento JuninH | 1-2 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 24.03.2026 | HuracanA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | Atletico TucumanH | 2-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | Independ. RivadaviaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Argentinos JRSA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | TigreH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | PlatenseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | Deportivo RiestraH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | River PlateH | 0-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 01.12.2025 | Gimnasia L.P.H | 0-2 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 24.11.2025 | Deportivo RiestraA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.11.2025 | HuracanH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | Union Santa FeA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | Argentinos JRSH | 2-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 27.10.2025 | Boca JuniorsH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2025 | TigreA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2025 | Belgrano CordobaH | 1-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | Sarmiento JuninH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Godoy CruzA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2025 | Newells Old BoysA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-1 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 10.08.2025 | AldosiviH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2025 | BanfieldA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | Independ. RivadaviaH | 0-3 | 76 | – | 7.0 | ||
| 12.07.2025 | Racing ClubA | 0-1 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 12.04.2025 | TigreH | 1-0 | 56 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2025 | Boca JuniorsA | 1-0 | 36↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.03.2025 | Estudiantes L.P.H | 2-1 | 45 | 2 | 6.9 | ||
| 17.03.2025 | Belgrano CordobaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Sarmiento JuninA | 1-1 | 54 | 3 | 7.3 | ||
| 03.03.2025 | Godoy CruzH | 1-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 24.02.2025 | Newells Old BoysH | 2-0 | 27↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 15.02.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 11.02.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 3-3 | 18↑ | – | 6.0 | ||
| 06.02.2025 | AldosiviA | 1-3 | 54 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | BanfieldH | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 29.01.2025 | Independ. RivadaviaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2025 | Racing ClubH | 1-3 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 13.12.2024 | LanusH | 3-3 | 65 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 06.12.2024 | Deportivo RiestraA | 0-0 | 45↑ | 2 | 7.5 | ||
| 02.12.2024 | TigreH | 0-0 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 26.11.2024 | Argentinos JRSA | 0-1 | 82 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 21.11.2024 | Belgrano CordobaH | 1-1 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | San LorenzoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2024 | BanfieldH | 0-1 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.08.2024 | Velez SarsfieldH | 0-5 | 36↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2024 | PlatenseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2024 | Talleres CordobaH | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.5 | ||
| 04.08.2024 | Boca JuniorsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.07.2024 | Atletico TucumanH | 0-2 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 24.07.2024 | IndependienteA | 0-0 | 78 | – | 6.9 | ||
| 19.07.2024 | Newells Old BoysH | 0-1 | –↑ | – | – |
ŞUT4
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Kontra atak2%50
- Açık oyun1%25
- Asist sonrası1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%50
- Sol ayak2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %100
SCOUT RAPORUAggregated only · 682 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.9Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS40.6682 dk
KARARVeri yetersiz45/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
40.3
Numara 10
36.5
Top kapan ön libero
35.3
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 454 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%52
Dakika
%59
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%59
Dakika
%70
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
42.5
72
59
Kilit pas / 90
1.25
1.4
89
Ortalama rating
6.73
7.2
94
Pas arası / 90
1.25
1.6
78
Performans skoru
38.9
76
51
Asist / 90
0
0.2
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benjamin Mbunga-KimpiokaSivasspor · 25
%95
1gol
1asist
54scout
1. Lig
Assane DiaoComo · 20
%84
2gol
1asist
63scout
Serie A
Elias BarsoumDegerfors IF · 23
%82
2gol
1asist
64scout
Allsvenskan
Eman MarkovićIFK Goteborg · 26
%81
0gol
1asist
55scout
Allsvenskan
Kursat Turkes KucukAdana Demirspor · 20
%77
2gol
1asist
65scout
1. Lig
Arthur AttaUdinese · 22
%71
4gol
3asist
65scout
€15.00M
Serie A
Oscar UddenäsOsters IF · 23
%61
2gol
0asist
60scout
Allsvenskan
Moustafa ZeidanRosenborg · 27
%60
1gol
1asist
55scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum