Altin Zeqiri
Kosovo · Midfielder

Altin Zeqiri

YAŞ25
BOY185
KİLO79
DOĞUM YERİEspoo
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut52.04 / 90
Kilit pas31.22 / 90
Başarılı dripling31.22 / 90
Kazanılan ikili114.48 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 95 orta sahalar
Kilit pas — %55 (1.22) Asist — %0 (0.00) Drible — %87 (1.22) Pas isabeti — %21 (%78) Top kapma — %2 (0.81) İkili mücadele — %6 (%38) 28 ORT. % 55 0 87 21 2 6
  • Kilit pas 1.22 %55
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.22 %87
  • Pas isabeti %78 %21
  • Top kapma 0.81 %2
  • İkili mücadele %38 %6
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 221 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7. Veikkausliiga2021 · Lahti · 18 maç 7gol7.
12. Cup2024 · Rizespor · 5 maç 3gol12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 10 G+A
2023 10 2024 6 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 5 221 0 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigEsenler Erokspor 5 221 0 0 6.69
Şut5%20 isabet
Kilit pas3
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan11%38
Müdahale1
Faul24 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1132 yedek
2025/26 27 710 1 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigRizespor 27 710 1 0 6.62
Şut9%67 isabet
Kilit pas8
Drible13%65 başarı
İkili kazanılan37%48
Müdahale12
Faul75 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11522 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2024/25 28 1.297 3 3 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigRizespor 28 1.297 3 3 6.87
Şut16%50 isabet
Kilit pas21
Drible25%58 başarı
İkili kazanılan74%47
Müdahale22
Faul1517 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111216 yedek
G+A / 900.42
Kart2
2023/24 36 2.286 5 5 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigRizespor 36 2.286 5 5 6.89
Şut33%58 isabet
Kilit pas38
Drible47%45 başarı
İkili kazanılan103%45
Müdahale24
Faul1920 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11279 yedek
G+A / 900.39
Kart4
TOPLAM GOL9
İLK 112742 yedek girdi
KART4
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %22
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %11
  • 76-90+' 6 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 46 4-1-4-1 — 8 5-3-2 — 3 4-3-3 — 2 5-4-1 — 2 3-2-4-1 — 1 62 maç
  • 4-2-3-146%74
  • 4-1-4-18%13
  • 5-3-23%5
  • 4-3-32%3
  • 5-4-12%3
  • 3-2-4-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 Bodrum FKA 0-0 46 1 7.1
30.08.2026 Iğdır FKH 0-1 22 6.5
22.08.2026 ÜmraniyesporA 1-1 45 6.7
14.08.2026 SarıyerH 1-1 78 3 6.5
08.08.2026 SivassporA 0-0 30 1 6.6
05.04.2026 Fatih KaragümrükA 2-1 17 6.3
14.03.2026 TrabzonsporA 1-0 5
08.03.2026 AntalyasporH 1-0 6
28.02.2026 KasimpasaA 0-3 15 6.7
20.02.2026 KocaelisporH 2-0 22 6.5
14.02.2026 GenclerbirligiA 2-2 7
08.02.2026 GalatasarayH 0-3 15 6.3
31.01.2026 Istanbul BasaksehirA 2-2 79 6.5
25.01.2026 AlanyasporH 1-1 72 1 6.5
19.01.2026 GoztepeA 3-1 15 6.6
20.12.2025 BesiktasA 1-0 36 6.5
13.12.2025 EyüpsporH 3-0 22 6.3
06.12.2025 KonyasporA 1-1 17 1 6.7
29.11.2025 KayserisporH 0-1 59 1 7.3
23.11.2025 FenerbahceH 2-5 15 6.7
08.11.2025 Gazişehir GaziantepA 2-2
03.11.2025 Fatih KaragümrükH 1-0
27.10.2025 SamsunsporA 1-1 9 6.9
22.10.2025 Istanbul BasaksehirH 0-0 90 6.2
18.10.2025 TrabzonsporH 1-2
03.10.2025 AntalyasporA 2-5 13 1 2 7.5
28.09.2025 KasimpasaH 1-2 13 6.3
21.09.2025 KocaelisporA 1-1 31 6.3
15.09.2025 GenclerbirligiH 1-0 90 2 7.2
30.08.2025 GalatasarayA 3-1 30 1 6.5
16.08.2025 AlanyasporA 0-0
10.08.2025 GoztepeH 0-3 32 1 6.6
31.05.2025 HataysporH 5-2 75 1 7.7
25.05.2025 BesiktasA 1-2 68 1 7.0
18.05.2025 GoztepeH 6-3 45 2 2 3 10.0
10.05.2025 KonyasporA 2-1 84 6.7
03.05.2025 Gazişehir GaziantepH 2-0 89 1 7.2
27.04.2025 KayserisporA 1-0 31 6.6
20.04.2025 EyüpsporH 1-0 11 6.3
13.04.2025 TrabzonsporA 2-0 29 6.3
05.04.2025 SivassporH 1-1 65 1 7.0
16.03.2025 BB BodrumsporH 0-2 74 6.5
08.03.2025 AntalyasporA 2-1 89 1 7.3
02.03.2025 AlanyasporH 3-1 17 6.9
22.02.2025 SamsunsporA 2-3 45 1 1 7.2
17.02.2025 GalatasarayH 1-2 1
09.02.2025 KasimpasaA 3-2 13 6.3
03.01.2025 BesiktasH 1-1
09.12.2024 Gazişehir GaziantepA 1-0 28 6.3
01.12.2024 KayserisporH 3-0 11 6.3
02.11.2024 SivassporA 2-1 34 1 6.3
21.10.2024 BB BodrumsporA 0-1 45 2 6.9
04.10.2024 AntalyasporH 2-1 29 6.7
28.09.2024 AlanyasporA 1-0 58 1 6.3
22.09.2024 SamsunsporH 0-1 72 7.2
14.09.2024 GalatasarayA 5-0 31 6.9
31.08.2024 KasimpasaH 0-1 45 1 6.6
25.08.2024 FenerbahceH 0-5 61 6.2
17.08.2024 Adana DemirsporA 1-2 76 7.0
12.08.2024 Istanbul BasaksehirH 1-1 71 3 6.9
ŞUT18
GOL1
xG1.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
84' · xG 0.023 15' · xG 0.025 90' · xG 0.05 59' · xG 0.029 49' · xG 0.05 18' · xG 0.037 65' · xG 0.014 16' · xG 0.051 86' · xG 0.374 · GOL 80' · xG 0.359 71' · xG 0.04 64' · xG 0.013 59' · xG 0.368 22' · xG 0.0 76' · xG 0.0 59' · xG 0.0 45' · xG 0.0 3' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%78) Kontra atak — 2 (%11) Korner — 2 (%11) 18 şut
  • Asist sonrası14%78
  • Kontra atak2%11
  • Korner2%11
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%61) Sol ayak — 5 (%28) Kafa — 2 (%11) 18 şut
  • Sağ ayak11%61
  • Sol ayak5%28
  • Kafa2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 3 %17
  • 31-45' 1 %6
  • 46-60' 4 %22
  • 61-75' 3 %17
  • 76-90+' 5 %28
AKSİYON HARİTASI251 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 6 7 7
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %47 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR251
Pas 135 Pas — 135 (%57) Top teması 20 Top teması — 20 (%8) Top kaza… 19 Top kazanma — 19 (%8) Çalım 17 Çalım — 17 (%7) Faul 10 Faul — 10 (%4) Top kaptırma — 9 (%4) Hava topu — 8 (%3) Müdahale — 8 (%3) İkili mücadele — 5 (%2) Kurtarılan şut — 5 (%2)
  • Pas135%57
  • Top teması20%8
  • Top kazanma19%8
  • Çalım17%7
  • Faul10%4
  • Top kaptırma9%4
  • Hava topu8%3
  • Müdahale8%3
  • İkili mücadele5%2
  • Kurtarılan şut5%2
PİYASA DEĞERİ€1.20M-14.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ6
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 96 maç
Esenler Erokspor 5maç 2026
Rizespor 91maç 2023–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-06 Rizespor Esenler Erokspor
2026-08-05 Rizespor Esenler Erokspor
2023-08-10 Lahti Rizespor
2023-08-10 FC Lahti C. Rizespor ?
2019-08-08 FC Espoo Lahti
2018-01-01 FC Espoo U19 FC Espoo -
2016-07-01 Honka Youth FC Espoo U19 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 2 maç
05.2026 Kadro dışıKadroda yok 3 maç
05.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Veikkausliiga2021 · Lahti 1kırmızı · 18 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 710 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.8Süper Lig 2025
PERFORMANS43.6710 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 57.5
İleri sekiz 57.1
Top kapan ön libero 52.8
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %64
Dakika %60
Değer / getiri %24
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %65
Dakika %71
Değer / getiri %11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Başarılı drible / 90 1.65 1.2 100
İkili mücadele kazanma 48.05 55 87
Performans skoru 43.6 76 57
Müdahale / 90 1.52 2.5 61
Kilit pas / 90 1.01 1.3 78
Dakika güvenliği 34.7 82 42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam