LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas14.29 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas
4.290.76
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Türkiye Kupası2025 · Rizespor · 4 maç
4gol2.
9.
UEFA Nations League2022 · Türkiye · 6 maç
2asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Championship2022/2023 · England
🥈
Super Cup2024/2025 · Turkey · 2nd Place
🥈
Süper Lig2020/2021 · Turkey · 2nd Place
🥈
Eerste Divisie2018/2019 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
27
824
2
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%25 isabet
Kilit pas7
Drible19%66 başarı
İkili kazanılan65%52
Müdahale7
Faul1420 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11720 yedek
G+A / 900.22
Kart3
2024/25
32
1.583
3
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%60 isabet
Kilit pas20
Drible37%48 başarı
İkili kazanılan124%44
Müdahale32
Faul2527 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111814 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2023/24
41
1.044
1
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%52 isabet
Kilit pas18
Drible30%58 başarı
İkili kazanılan96%45
Müdahale24
Faul2216 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111130 yedek
G+A / 900.17
Kart1
2022/23
15
89
1
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan5%36
Müdahale1
Faul1
G+A / 901.01
2021/22
43
1.692
4
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%47 isabet
Kilit pas24
Drible66%62 başarı
İkili kazanılan139%47
Müdahale28
Faul2127 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112023 yedek
G+A / 900.27
Kart3
2020/21
25
829
3
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%52 isabet
Kilit pas12
Drible23%55 başarı
İkili kazanılan61%46
Müdahale15
Faul1912 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11817 yedek
G+A / 900.43
Kart1
TOPLAM GOL7
İLK 113046 yedek girdi
KART6
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-125%40
- 4-1-4-112%19
- 4-3-39%15
- 3-1-4-27%11
- 3-5-26%10
- 3-4-2-13%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | EyüpsporA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | AlanyasporH | 1-1 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 15.05.2026 | BesiktasH | 2-2 | 5↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 09.05.2026 | EyüpsporA | 4-0 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 01.05.2026 | KonyasporH | 3-2 | 0↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | KayserisporA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2026 | FenerbahceA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2026 | Gazişehir GaziantepH | 2-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 09.04.2026 | SamsunsporH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | TrabzonsporA | 1-0 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | KasimpasaA | 0-3 | 72 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 20.02.2026 | KocaelisporH | 2-0 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 14.02.2026 | GenclerbirligiA | 2-2 | 37↑ | 1 | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | GalatasarayH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | Istanbul BasaksehirA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | AlanyasporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2026 | GoztepeA | 3-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | BesiktasA | 1-0 | 18↑ | 1 | 6.2 | ||
| 13.12.2025 | EyüpsporH | 3-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | KonyasporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | KayserisporH | 0-1 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 03.10.2025 | AntalyasporA | 2-5 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | KasimpasaH | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | KocaelisporA | 1-1 | 59↑ | – | 7.2 | ||
| 15.09.2025 | GenclerbirligiH | 1-0 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | GalatasarayA | 3-1 | 60 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | AlanyasporA | 0-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | GoztepeH | 0-3 | 32↑ | 2 | 6.6 | ||
| 31.05.2025 | Adana DemirsporA | 2-2 | 57 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2025 | KasimpasaH | 2-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | AntalyasporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2025 | AlanyasporH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | RizesporA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | FenerbahceH | 1-3 | 73 | 2 | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | Istanbul BasaksehirA | 2-1 | 65 | 1 | – | 7.2 | |
| 13.04.2025 | HataysporH | 2-1 | 71 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 07.04.2025 | GoztepeA | 1-1 | 86 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 28.03.2025 | KonyasporA | 1-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | KayserisporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2025 | BesiktasA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2025 | EyüpsporH | 3-1 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | TrabzonsporA | 3-2 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | SivassporH | 2-1 | 67 | 1 | – | 7.5 | |
| 03.02.2025 | GalatasarayH | 0-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 24.01.2025 | SamsunsporA | 2-1 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 18.01.2025 | BB BodrumsporH | 0-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 12.01.2025 | Adana DemirsporH | 1-0 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 05.01.2025 | KasimpasaA | 2-2 | 22↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.12.2024 | AntalyasporH | 2-0 | 87 | 1 | 7.0 | ||
| 14.12.2024 | AlanyasporA | 3-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 09.12.2024 | RizesporH | 1-0 | 72 | 1 | 6.6 | ||
| 02.12.2024 | FenerbahceA | 3-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | Istanbul BasaksehirH | 3-0 | 70 | 1 | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | HataysporA | 3-1 | 78 | 2 | 6.9 | ||
| 01.11.2024 | GoztepeH | 2-1 | 86 | 3 | 7.5 | ||
| 27.10.2024 | KonyasporH | 3-1 | 34↑ | – | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | KayserisporA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | BesiktasH | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 29.09.2024 | EyüpsporA | 3-2 | 20↑ | – | 6.2 |
ŞUT18
GOL1
xG1.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%56
- Açık oyun5%28
- Korner3%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%56
- Kafa5%28
- Sol ayak3%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 1 %6
- 46-60' 5 %28
- 61-75' 4 %22
- 76-90+' 5 %28
AKSİYON HARİTASI464 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR464
- Pas189%43
- Çalım70%16
- Faul43%10
- Top teması39%9
- Top kazanma33%8
- Hava topu28%6
- Top kaptırma12%3
- Müdahale11%3
- Kurtarılan şut7%2
- İsabetsiz şut6%1
PİYASA DEĞERİ€800K-11.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 185 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
11.2025
Kadro dışıŞüpheli
4 maç
02.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 824 dk
Takip listesi: Top taşıyan hücumcu
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.1Süper Lig 2025
PERFORMANS39.3824 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
58.6
Çizgi kanadı
56.4
Bağlantı kuran forvet
54.7
Role fit sinyali var ama confidence 91/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%46
Dakika
%60
Değer / getiri
%32
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%54
Dakika
%75
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.74
7.15
94
Dakika güvenliği
49.9
76
66
Performans skoru
39.3
76
52
İkili mücadele kazanma
52.42
50
100
Gol / 90
0.22
0.42
52
Müdahale / 90
0.76
1.4
54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Caleb Zady SeryMolde · 26
%95
3gol
0asist
51scout
Eliteserien
Juan DominguezLeon · 27
%89
1gol
0asist
46scout
Liga MX
Nikolaus WurmbrandRapid Vienna · 19
%75
4gol
1asist
69scout
€5.00M
Bundesliga
Bernard KamungoFC Dallas · 23
%67
2gol
1asist
61scout
Major League Soccer
Iker MuniainSan Lorenzo · 33
%66
1gol
0asist
38scout
Liga Profesional Argentina
Jetmir TopalliSerik Spor · 27
%64
4gol
0asist
60scout
1. Lig
Aingeru OlabarrietaFC Andorra · 20
%61
1gol
0asist
65scout
€800K
Segunda División
Christopher LungoyiGazişehir Gaziantep · 25
%60
3gol
2asist
71scout
€1.00M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum








Hatayspor
Burnley