LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut12.65 / 90
Kazanılan ikili37.94 / 90
Rating6.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
2.650.69
Kazanılan ikili
7.944.63
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Coppa Italia2022 · Cremonese · 5 maç
2gol10.
1asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2022/2023 · Belgium
🏆
Super Cup2021/2022 · Belgium
🏆
First Division A2020/2021 · Belgium
🏆
First Division A2019/2020 · Belgium
🥈
Cup2019/2020 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
1
34
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan3%50
Faul22 kazanılan
2025/26
14
426
1
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan21%33
Müdahale3
Faul24 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11311 yedek
G+A / 900.21
Kart1
2024/25
29
2.059
8
3
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%47 isabet
Kilit pas19
Drible20%43 başarı
İkili kazanılan105%43
Müdahale15
Faul1720 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11245 yedek
G+A / 900.48
Kart4
2023/24
17
253
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan14%41
Müdahale3
Faul23 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11314 yedek
2022/23
35
2.272
7
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%45 isabet
Kilit pas21
Drible37%51 başarı
İkili kazanılan131%41
Müdahale12
Faul2133 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı1
İlk 112510 yedek
G+A / 900.28
Kart4
2021/22
34
2.133
7
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%65 isabet
Kilit pas13
Drible27%53 başarı
İkili kazanılan110%41
Müdahale16
Faul3033 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11259 yedek
G+A / 900.3
Kart51
2020/21
17
233
0
0
6.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas1
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan15%28
Müdahale2
Faul44 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11215 yedek
TOPLAM GOL261 penaltı
İLK 117951 yedek girdi
KART16
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR26 gol
- 1-15' 9 %35
- 16-30' 2 %8
- 31-45' 2 %8
- 46-60' 3 %12
- 61-75' 5 %19
- 76-90+' 5 %19
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-225%25
- 3-5-222%22
- 4-2-3-119%19
- 4-3-316%16
- 4-4-210%10
- 3-4-2-17%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | FiorentinaA | 4-1 | 34↑ | 1 | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | ComoH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | UdineseA | 0-1 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 10.05.2026 | PisaH | 3-0 | 7↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | LazioH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | NapoliA | 4-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | TorinoH | 0-0 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | CagliariA | 1-0 | 69 | 1 | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | BolognaH | 1-2 | 54↑ | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | ParmaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | FiorentinaH | 1-4 | 43↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 08.03.2026 | LecceA | 2-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 29.08.2025 | SassuoloH | 3-2 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | AC MilanA | 1-2 | 65 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | PalermoH | 0-0 | 37↑ | – | 6.3 | ||
| 24.05.2025 | KasimpasaH | 2-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | AntalyasporA | 0-0 | 27 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2025 | AlanyasporH | 0-1 | 24↑ | 2 | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | RizesporA | 2-0 | 62 | 1 | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | Istanbul BasaksehirA | 2-1 | 90 | 1 | 5 | 7.9 | |
| 13.04.2025 | HataysporH | 2-1 | 89 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 07.04.2025 | GoztepeA | 1-1 | 16↑ | 2 | 6.9 | ||
| 28.03.2025 | KonyasporA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2025 | KayserisporH | 1-0 | 82 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 10.03.2025 | BesiktasA | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.03.2025 | EyüpsporH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 23.02.2025 | TrabzonsporA | 3-2 | 64 | 3 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | SivassporH | 2-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 03.02.2025 | GalatasarayH | 0-1 | 90 | 5 | 7.2 | ||
| 24.01.2025 | SamsunsporA | 2-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 18.01.2025 | BB BodrumsporH | 0-0 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | Adana DemirsporH | 1-0 | 86 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 05.01.2025 | KasimpasaA | 2-2 | 86 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 22.12.2024 | AntalyasporH | 2-0 | 76 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.12.2024 | AlanyasporA | 3-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 09.12.2024 | RizesporH | 1-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 02.12.2024 | FenerbahceA | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 23.11.2024 | Istanbul BasaksehirH | 3-0 | 20↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 09.11.2024 | HataysporA | 3-1 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 19.10.2024 | KayserisporA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 06.10.2024 | BesiktasH | 1-1 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 29.09.2024 | EyüpsporA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 23.09.2024 | TrabzonsporH | 0-0 | 88 | 2 | 7.3 | ||
| 14.09.2024 | SivassporA | 3-2 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 26.05.2024 | AtalantaA | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 18.05.2024 | AC MilanH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | VeronaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2024 | BolognaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | InterA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | FrosinoneH | 0-0 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 13.04.2024 | JuventusH | 0-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2024 | EmpoliA | 3-2 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2024 | MonzaH | 1-0 | 62 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2024 | UdineseA | 0-2 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 08.03.2024 | NapoliA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2024 | FiorentinaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2024 | AS RomaA | 3-2 | 9↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.02.2024 | LazioH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2024 | LecceH | 2-0 | 2↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | SassuoloA | 1-1 | 16↑ | – | 6.7 |
ŞUT9
GOL2
xG0.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%22.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%44
- Asist sonrası4%44
- Açık oyun1%11
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%44
- Sağ ayak3%33
- Sol ayak2%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 2 %22
- 76-90+' 5 %56
AKSİYON HARİTASI400 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %67
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %70
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %67
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR400
- Pas234%61
- Hava topu53%14
- Çalım28%7
- Top teması23%6
- Faul11%3
- Top kazanma9%2
- Gol8%2
- İsabetsiz şut8%2
- Top kaptırma5%1
- İkili mücadele4%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 147 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
04.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
02.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2021 · Venezia
1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 389 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.9Serie A 2025
PERFORMANS36.0389 dk
KARARVeri yetersiz40/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
37.6
Baskıcı forvet
36.4
Pivot forvet
33.3
Role fit sinyali var ama confidence 77/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%29
Performans
%46
Dakika
%44
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%50
Dakika
%60
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Şut isabeti
66.67
48
100
Ortalama rating
6.58
7.15
92
Performans skoru
36
78
46
Gol / 90
0.23
0.65
35
Tahmini xG / 90
0.165
0.48
34
İsabetli şut / 90
0.46
1.8
26
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jerry YatesSheffield Wednesday · 29
%95
4gol
0asist
49scout
Championship
Jacob MurrellDC United · 21
%95
2gol
1asist
57scout
Major League Soccer
Francesco CamardaLecce · 17
%74
1gol
0asist
47scout
€15.00M
Serie A
Mergim Berisha1. FC Kaiserslautern · 27
%73
2gol
1asist
51scout
€3.50M
2. Bundesliga
Borja MayoralGetafe · 28
%67
4gol
1asist
56scout
€7.50M
La Liga
Timothee NkadaStandard Liege · 26
%67
4gol
1asist
59scout
Jupiler Pro League
Raúl ZúñigaClub America · 31
%63
4gol
1asist
52scout
Liga MX
Sidiki CherifFenerbahçe · 19
%60
1gol
0asist
50scout
€7.00M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






