LİGSuper League 1
BU SEZON2G · 0A
Gol20.28 / 90
Asist00.00 / 90
Şut60.84 / 90
Kilit pas40.56 / 90
Başarılı dripling81.12 / 90
Kazanılan ikili476.57 / 90
Rating7.10
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa League 2025 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 0.56 %22
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.12 %79
- Pas isabeti %87 %70
- Top kapma 3.63 %80
- İkili mücadele %62 %92
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 644 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
Super League 12025 · PAOK · 22 maç
8gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Taça da Liga2024/2025 · Portugal
🏆
Super League 12023/2024 · Greece
🏆
Super Cup2023/2024 · Portugal
🏆
Cup2016/2017 · Belgium
🥈
Taça da Liga2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
Serie A2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2017/2018 · France · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2013 Lithuania · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
9
734
2
0
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas4
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan55%63
Müdahale19
Faul710 kazanılan
İlk 1181 yedek
G+A / 900.25
2024/25
2
124
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan6%60
Müdahale5
İlk 112
2023/24
9
583
0
1
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan36%73
Müdahale11
Faul114 kazanılan
İlk 1172 yedek
G+A / 900.15
Kart1
2022/23
32
2.370
0
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas14
Drible26%59 başarı
İkili kazanılan148%56
Müdahale47
Faul2747 kazanılan
İlk 11284 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2021/22
43
1.085
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas6
Drible24%80 başarı
İkili kazanılan79%59
Müdahale17
Faul2224 kazanılan
İlk 111132 yedek
Kart2
2020/21
41
1.872
1
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas16
Drible36%71 başarı
İkili kazanılan132%48
Müdahale39
Faul3929 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111922 yedek
G+A / 900.1
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 117030 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-164%70
- 3-5-211%12
- 4-2-2-26%7
- 3-4-1-25%5
- 4-3-1-23%3
- 4-4-23%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | LyonA | 4-2 | 84 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 22.01.2026 | Real BetisH | 2-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 11.12.2025 | LudogoretsA | 3-3 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 27.11.2025 | BrannH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.11.2025 | BSC Young BoysH | 4-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 23.10.2025 | LilleA | 3-4 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 02.10.2025 | Celta VigoA | 3-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 24.09.2025 | Maccabi Tel AvivH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.08.2025 | LarisaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.02.2025 | FCSBA | 2-0 | 55 | – | 6.3 | ||
| 13.02.2025 | FCSBH | 1-2 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2024 | Club Brugge KVH | 0-2 | 56 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2024 | Club Brugge KVA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.03.2024 | Dinamo ZagrebH | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2024 | Dinamo ZagrebA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2023 | HJK helsinkiH | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 30.11.2023 | Eintracht FrankfurtA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2023 | AberdeenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2023 | Eintracht FrankfurtH | 2-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2023 | HJK helsinkiA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.06.2023 | SalernitanaH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 28.05.2023 | LazioA | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.05.2023 | BolognaH | 1-5 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.05.2023 | JuventusA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.05.2023 | SpeziaH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2023 | AC MilanA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 30.04.2023 | VeronaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 23.04.2023 | UdineseA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.04.2023 | EmpoliH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.04.2023 | SampdoriaA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.04.2023 | AtalantaH | 1-3 | 80 | 1 | 6.5 | ||
| 18.03.2023 | MonzaA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.03.2023 | FiorentinaH | 0-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 06.03.2023 | SassuoloA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2023 | AS RomaH | 2-1 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 20.02.2023 | TorinoA | 2-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 12.02.2023 | NapoliA | 3-0 | 76 | – | 6.2 | ||
| 04.02.2023 | LecceH | 0-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 28.01.2023 | InterH | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 23.01.2023 | BolognaA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2023 | MonzaH | 2-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 04.01.2023 | JuventusH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.11.2022 | EmpoliA | 2-0 | 62 | – | 6.0 | ||
| 08.11.2022 | AC MilanH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.11.2022 | SalernitanaA | 2-2 | 80 | – | 6.9 | ||
| 30.10.2022 | UdineseH | 0-0 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 24.10.2022 | SampdoriaH | 0-1 | 82 | – | 7.0 | ||
| 16.10.2022 | SpeziaA | 2-2 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 09.10.2022 | NapoliH | 1-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.10.2022 | LecceA | 1-1 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 18.09.2022 | LazioH | 0-4 | 63 | 1 | 6.5 | ||
| 11.09.2022 | AtalantaA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.05.2022 | Pacos FerreiraA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.05.2022 | FC PortoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2022 | MaritimoA | 0-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2022 | FamalicaoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2022 | Sporting CPA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2022 | LiverpoolA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2022 | BelenensesH | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 05.04.2022 | LiverpoolH | 1-3 | 20↑ | – | 6.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 136 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
SakatlıkKadroda yok
2 maç
01.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
01.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
UEFA Europa Conference League2023 · PAOK
1kırmızı · 7 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 644 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.2UEFA Europa League 2025
PERFORMANS42.5644 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 399 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%59
Dakika
%85
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%42
Performans
%62
Dakika
%70
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yussif SaiduZaragoza · 20
%95
1gol
0asist
70scout
€1.00M
Segunda División
Matias GalarzaTalleres Cordoba · 23
%81
1gol
0asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Beni MukendiGuimaraes · 23
%81
1gol
1asist
63scout
Primeira Liga
Emiliano MartínezPalmeiras · 26
%78
0gol
0asist
45scout
CONMEBOL Libertadores
Adam Markhiev1. FC Nürnberg · 23
%73
1gol
1asist
67scout
2. Bundesliga
Maximilian EggesteinSC Freiburg · 29
%67
2gol
0asist
48scout
€10.00M
UEFA Europa League
René RennerWolfsberger AC · 32
%60
3gol
0asist
56scout
€300K
Bundesliga
Francesco ContiSampdoria · 21
%60
2gol
0asist
66scout
€1.00M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







