Franck Tsadjout
Italy · Attacker

Franck Tsadjout

YAŞ26
BOY190 cm
KİLO75 kg
KULÜPPescara
DOĞUM YERİPerugia
LİGSerie B
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut51.53 / 90
Kilit pas82.44 / 90
Başarılı dripling10.31 / 90
Kazanılan ikili154.58 / 90
Rating6.47
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.08
Şut 1.531.86
Kilit pas 2.440.85
Başarılı dripling 0.310.93
Kazanılan ikili 4.588.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8. Coppa Italia2023 · Cremonese · 3 maç 1asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Super Cup2018/2019 · Italy · 2nd Place
🥈 Coppa Italia2017/2018 · Italy · 2nd Place
2025/26 7 295 0 0 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BPescara 7 295 0 0 6.47
Şut5%60 isabet
Kilit pas8
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan15%43
Müdahale1
Faul53 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1143 yedek
2022/23 33 1.064 3 1 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACremonese 33 1.064 3 1 6.86
Şut22%45 isabet
Kilit pas10
Drible11%85 başarı
İkili kazanılan98%50
Müdahale10
Faul2218 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111419 yedek
G+A / 900.34
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 111519 yedek girdi
KART1
FORMA74
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 11 3-4-1-2 — 10 4-2-3-1 — 4 3-4-2-1 — 2 3-4-3 — 2 4-3-1-2 — 2 31 maç
  • 3-5-211%35
  • 3-4-1-210%32
  • 4-2-3-14%13
  • 3-4-2-12%6
  • 3-4-32%6
  • 4-3-1-22%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 S. MeïtéS. Meïté 1 E. ValeriE. Valeri Tsadjout 2
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 SpeziaH 1-1 11 6.5
01.05.2026 PadovaA 1-0
25.04.2026 Juve StabiaH 1-1 13 6.7
08.12.2025 BariA 1-1 45 6.2
29.11.2025 PadovaH 0-1 71 6.6
21.09.2025 EmpoliH 4-0 84 2 6.3
13.09.2025 VeneziaH 2-2 71 3 6.5
03.06.2023 SalernitanaH 2-0 45 1 2 7.5
28.05.2023 LazioA 3-2 90 3 6.7
20.05.2023 BolognaH 1-5 45 6.5
23.04.2023 UdineseA 3-0 44 1 6.3
14.04.2023 EmpoliH 1-0 85 2 7.5
08.04.2023 SampdoriaA 2-3 68 1 7.2
01.04.2023 AtalantaH 1-3 90 2 7.2
18.03.2023 MonzaA 1-1 45 6.6
12.03.2023 FiorentinaH 0-2 60 6.6
06.03.2023 SassuoloA 3-2 66 2 6.9
28.02.2023 AS RomaH 2-1 78 1 2 7.3
20.02.2023 TorinoA 2-2 68 1 1 7.3
12.02.2023 NapoliA 3-0 60 6.7
04.02.2023 LecceH 0-2 24 6.6
28.01.2023 InterH 1-2
23.01.2023 BolognaA 1-1 8 6.7
14.01.2023 MonzaH 2-3 57 6.6
09.01.2023 VeronaA 2-0 29 3 6.9
04.01.2023 JuventusH 0-1
11.11.2022 EmpoliA 2-0
08.11.2022 AC MilanH 0-0
05.11.2022 SalernitanaA 2-2 75 1 3 7.3
30.10.2022 UdineseH 0-0
24.10.2022 SampdoriaH 0-1
16.10.2022 SpeziaA 2-2
02.10.2022 LecceA 1-1
18.09.2022 LazioH 0-4
11.09.2022 AtalantaA 1-1
04.09.2022 SassuoloH 0-0 15 6.3
30.08.2022 InterA 3-1
27.08.2022 TorinoH 1-2
22.08.2022 AS RomaA 1-0 12 6.5
14.08.2022 FiorentinaA 3-2
ŞUT6
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
87' · xG 0.092 76' · xG 0.093 44' · xG 0.083 64' · xG 0.259 38' · xG 0.049 33' · xG 0.116
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Kontra atak — 3 (%50) Asist sonrası — 2 (%33) Taç sonrası — 1 (%17) 6 şut
  • Kontra atak3%50
  • Asist sonrası2%33
  • Taç sonrası1%17
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 3 (%50) Sağ ayak — 2 (%33) Kafa — 1 (%17) 6 şut
  • Sol ayak3%50
  • Sağ ayak2%33
  • Kafa1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 2 %33
PİYASA DEĞERİ€400K
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 40 maç
Pescara 7maç 2025
Cremonese 33maç 2022
Pordenone 2021
AC Milan 2017–2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-14 Cremonese Vicenza Virtus
2026-06-30 Delfino Pescara 1936 US Cremonese Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Pescara Cremonese
2025-09-01 Cremonese Pescara
2025-07-01 Frosinone Cremonese
2025-06-30 Frosinone Cremonese End of loan
2024-08-30 Cremonese Frosinone
2022-07-15 AC Milan Cremonese €400k
2022-07-01 Ascoli AC Milan
2022-06-30 Ascoli AC Milan End of loan
2022-01-05 AC Milan Ascoli loan transfer
2022-01-04 Pordenone AC Milan End of loan
2021-07-14 AC Milan Pordenone
2021-06-30 Cittadella AC Milan End of loan
2020-09-18 AC Milan Cittadella
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2023 SakatlıkKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 295 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU38.5Serie B 2025
PERFORMANS25.0295 dk
KARARVeri yetersiz40/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 36.3
Bitirici 34.3
Bağlantı kuran forvet 33.6
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru %19
Performans %18
Dakika %25
Değer / getiri %44
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %39
Dakika %54
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.44 2 100
Ortalama rating 6.47 7.2 90
Performans skoru 25 76 33
Şut / 90 1.53 2.2 70
Pas hacmi / 90 25.02 38 66
Başarılı drible / 90 0.31 2.2 14
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam