R. Funes Mori
Mexico · Attacker

R. Funes Mori

YAŞ34
BOY190 cm
KİLO76 kg
KULÜPLeon
DOĞUM YERİGodoy Cruz
LİGLiga MX
BU SEZON1G · 0A
Gol10.12 / 90
Asist00.00 / 90
Şut121.49 / 90
Kilit pas161.99 / 90
Başarılı dripling40.50 / 90
Kazanılan ikili323.98 / 90
Rating6.61
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.120.07
Asist 0.000.13
Şut 1.491.35
Kilit pas 1.990.88
Başarılı dripling 0.500.34
Kazanılan ikili 3.983.37
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Liga MX2022 · Monterrey · 31 maç 18gol3.
8. Liga MX2020 · Monterrey · 34 maç 15gol8.
11. Liga MX2021 · Monterrey · 24 maç 9gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Concacaf Champions Cup2021 · Nc-America
🏆 Copa MX2019/2020 · Mexico
🏆 Liga MX2019/2020 · Mexico
🏆 Concacaf Champions Cup2019 · Nc-America
🏆 Copa MX2017/2018 Apertura · Mexico
🏆 Taça de Portugal2013/2014 · Portugal
🏆 Taça da Liga2013/2014 · Portugal
🏆 Primeira Liga2013/2014 · Portugal
🏆 Primera Nacional2011/2012 · Argentina
🥈 MLS All-Star2021 · World · 2nd Place
🥈 Concacaf Gold Cup2021 · Nc-America · 2nd Place
🥈 Copa MX2018/2019 · Mexico · 2nd Place
🥈 Supercopa MX2018 · Mexico · 2nd Place
🥈 Liga MX2017/2018 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈 Liga MX2015/2016 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈 UEFA Europa League2013/2014 · Europe · 2nd Place
🥈 Liga Profesional Argentina2012/2013 Torneo Fin · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 21 G+A
2020 19 2021 9 2022 21 2023 11 2024 3 2025 1
GolAsist
2025/26 29 723 1 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXLeon 29 723 1 0 6.61
Şut12%67 isabet
Kilit pas16
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan32%52
Müdahale4
Faul79 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11821 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2024/25 37 1.334 1 2 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXU.N.A.M. - Pumas 37 1.334 1 2 6.59
Şut20%25 isabet
Kilit pas13
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan50%34
Müdahale6
Faul287 kazanılan
Ofsayt17
İlk 111324 yedek
G+A / 900.2
Kart6
2023/24 28 1.697 8 3 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 16 1.094 7 2 6.94
Liga MXU.N.A.M. - Pumas 12 603 1 1 6.82
Şut31%52 isabet
Kilit pas17
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan60%45
Müdahale4
Faul1517 kazanılan
Ofsayt19
İlk 11199 yedek
G+A / 900.58
Kart5
2022/23 36 2.261 18 3 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 33 2.249 18 3 7.09
World CupMexico 3 12 0 0 6.30
Şut78%55 isabet
Kilit pas30
Drible7%29 başarı
İkili kazanılan109%43
Müdahale11
Faul3432 kazanılan
Ofsayt31
Penaltı32 kaçan
İlk 11279 yedek
G+A / 900.84
Kart81
2021/22 24 1.912 9 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 24 1.912 9 0 6.92
Şut55%49 isabet
Kilit pas18
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan93%46
Müdahale4
Faul2331 kazanılan
Ofsayt21
Penaltı21 kaçan
İlk 11222 yedek
G+A / 900.42
Kart9
2020/21 35 2.807 15 4 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 35 2.807 15 4 7.21
Şut100%44 isabet
Kilit pas38
Drible21%57 başarı
İkili kazanılan175%51
Müdahale11
Faul4658 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı41 kaçan
İlk 11314 yedek
G+A / 900.61
Kart8
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 112145 yedek girdi
KART7
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 19 4-3-3 — 10 5-3-2 — 10 4-1-4-1 — 7 4-4-2 — 4 5-4-1 — 3 53 maç
  • 4-2-3-119%36
  • 4-3-310%19
  • 5-3-210%19
  • 4-1-4-17%13
  • 4-4-24%8
  • 5-4-13%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 R. ErgasR. Ergas 1 R. LópezR. López Mori 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
26.04.2026 TolucaA 4-1
22.04.2026 Club AmericaH 2-3 21 6.7
19.04.2026 FC JuarezH 3-1
11.04.2026 PueblaA 0-1 6
05.04.2026 AtlasH 2-0
22.03.2026 Atletico San LuisA 1-2
19.03.2026 Guadalajara ChivasA 5-0 8 6.7
15.03.2026 Club TijuanaH 0-3
07.03.2026 MazatlánA 4-2 17 6.5
01.03.2026 NecaxaH 2-1 2
22.02.2026 Santos LagunaH 2-1 24 6.2
15.02.2026 MonterreyA 1-0 5
07.02.2026 Club QueretaroA 2-0 74 6.7
01.02.2026 Tigres UANLH 1-2 30 6.3
18.01.2026 U.N.A.M. - PumasA 1-1 8 6.5
14.01.2026 PachucaA 2-1 20 1 1 7.3
11.01.2026 Cruz AzulH 2-1 62 1 6.6
23.10.2025 AtlasA 2-0 5
18.10.2025 Santos LagunaA 2-0 90 5 6.3
05.10.2025 TolucaH 2-4 90 2 6.9
27.09.2025 FC JuarezA 2-0
24.09.2025 MazatlánH 2-2 72 1 6.5
20.09.2025 Club TijuanaA 5-0 65 6.2
14.09.2025 Tigres UANLA 0-0 14 1 6.3
30.08.2025 Club QueretaroH 3-0 10 1 6.5
23.08.2025 PachucaH 1-1
16.08.2025 NecaxaA 0-1 15 7.3
12.08.2025 MonterreyH 1-3 64 6.9
27.07.2025 Cruz AzulA 4-1 21 6.5
05.05.2025 MonterreyA 2-0 90 2 7.0
28.04.2025 FC JuarezA 1-1 1
20.04.2025 Tigres UANLA 2-1 21 6.3
17.04.2025 Santos LagunaH 2-0 18 6.3
12.04.2025 FC JuarezH 0-0 65 7.3
06.04.2025 Cruz AzulA 3-2 62 6.2
31.03.2025 LeonA 1-2 59 1 6.3
17.03.2025 MonterreyH 1-3 79 1 6.7
08.03.2025 PueblaA 1-3 84 6.6
02.03.2025 Guadalajara ChivasH 0-1 11 6.2
26.02.2025 Club TijuanaA 4-2 45 2 6.3
23.02.2025 Club AmericaH 0-2 11 6.3
17.02.2025 PachucaA 2-1
10.02.2025 MazatlánH 1-0
03.02.2025 Atletico San LuisA 2-3 27 6.3
26.01.2025 AtlasH 0-0 58 6.5
19.01.2025 Club QueretaroA 3-2 35 1 1 7.2
12.01.2025 NecaxaH 2-1 21 6.9
01.12.2024 MonterreyH 3-5 29 1 6.7
29.11.2024 MonterreyA 1-0
09.11.2024 MazatlánA 0-1 63 1 6.3
06.11.2024 Club QueretaroH 2-0 2 1
03.11.2024 Guadalajara ChivasA 0-0 1 1
27.10.2024 Cruz AzulH 0-2 45 6.3
24.10.2024 MonterreyA 0-0 45 1 6.9
20.10.2024 Atletico San LuisH 3-0
06.10.2024 TolucaA 1-1 1 1
30.09.2024 Club AmericaA 0-1
22.09.2024 Club TijuanaH 1-0 63 1 6.2
18.09.2024 PueblaH 1-0 29 1 6.9
14.09.2024 NecaxaA 2-0 62 1 6.3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 189 maç
Leon 29maç 2025
U.N.A.M. - Pumas 49maç 2023–2024
Monterrey 108maç 2020–2023
Mexico 3maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-12 Leon Universidad de Concepcion
SCOUT RAPORUAggregated only · 723 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.6Liga MX 2025
PERFORMANS34.0723 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru %26
Performans %39
Dakika %54
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %39
Performans %48
Dakika %72
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam